Bu, Vikings Lifer İçin Yolun Sonu OlabilirTakım başına Futbol
24 Kasım 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins ​​(8), geniş alıcı Justin Jefferson (18) ve geniş alıcı Adam Thielen (19), US Bank Stadyumu’ndaki maçın ardından New England Patriots’a karşı galibiyeti kutluyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Erken bir play-off çıkışının üzücü yan ürünlerinden biri – özellikle 13 galibiyet almış bir takım için – değişimdir. Minnesota Vikings, 2022 normal sezonunda fazlasıyla başarılı oldu ve takımın taraftarlarını yakın maçları kazanmanın geleneksel playoff-meşruiyet mantığının yerini aldığına ikna etti. Millet, Vikinglerin Super Bowl yarışmacıları olduğuna inandırıldı, ancak kadro gerçekten sadece “hayatta kal ve ilerle” normal sezon kulübüydü ve playofflarda gürültü yapacak meşru bir omurgası yoktu.

Kanıt? Minnesota, Pazar günü New York Giants’a yenildi, kadroda canavarca yeteneklerden yoksun, ancak çok fazla açlık ve sonradan görme ivmesi olan bir takım. 13 galibiyet alan takım, evinde NFC Doğu’dan dokuz galibiyet 3. sırada bitiren oyuncu tarafından mağlup edildi. İyi bir görünüm değil.

Bu, Vikings Lifer İçin Yolun Sonu Olabilir

Peki şimdi ne olacak?

Pekala, bir avuç Viking gazisi, özellikle de 2023’te büyük isabetlere sahip olanlar, tahliye, maaş kesintisi veya takas için hedef alınacak. Ve o adamlardan biri Vikings lifer Adam Thielen.

Bu son olabilir
1 Ocak 2023; Green Bay, Wisconsin, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Adam Thielen (19), Lambeau Field’da Green Bay Packers’a karşı oynanan maçtan önceki ısınmalar sırasında. Zorunlu Kredi: Jeff Hanisch-USA TODAY Sports.

Gerçekten de, geçen hafta sonu Vikinglerin ilk turdan ayrılmasının yarattığı hayal kırıklığının ortasında, taraftarlar Thielen’in Vikingler ile veya NFL’deki son maçını izlemiş olabilir. Thielen’in karısı Caitlin bunu paylaşmış gibi göründü. Instagram’a mağlubiyetin ardından bir yazıyla, “Ve bunun gibi, sezon ve burada MN’deki zamanımız sona ermiş olabilir. Bu sezonki tavrınla ​​ve her zaman mücadelenle çok gurur duyuyorum.”

32 yaşındaki Thielen, 2022’de 716 yarda için 70 resepsiyon ve 6 gol kaydetti. Bu rakamlar genel olarak etkileyici ancak Thielen’in 2018 veya 2020’deki üretimine kıyasla soluk. geçmişin performansı. Ek olarak, Thielen’in 2023’te Vikings kitaplarına karşı 20 milyon dolarlık bir üst sınıra maruz kalması planlanıyor.

güzel bir resim
17 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Adam Thielen ve Minnesota Vikings oyuncuları, US Bank Stadyumu’ndaki maçın ardından Indianapolis Colts’a karşı galibiyetlerini kutluyor. Galibiyetle Minnesota Vikings, NFC North’u perçinledi. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Ayrıca, NFL’nin takım arkadaşı Justin Jefferson’ın dünya dışı yeteneğini kesinlikle fark etmesiyle, takımlar Vikings WR1’de çifte kapsamı desteklemeye devam edecek, bu da muhtemelen genç ve tamamlayıcı bir WR2’nin gerekli olduğu anlamına geliyor. Thielen, 2016’dan 2021’e kadar WR2 rolünü – ve hatta bazı oyunlarda WR1 rolünü – muazzam bir şekilde doldurdu, ancak o günler bitmiş olabilir.

2023 sezon dışı dönemine girerken, Thielen’in geleceği şimdiden gündemde olan bir sohbet konusuydu. 30’lu yaşlarındaki geniş alıcılar için “yol” budur.

Bu, Vikings Lifer İçin Yolun Sonu Olabilir
30 Ekim 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Adam Thielen (19), US Bank Stadyumu’nda ikinci çeyrekte Arizona Cardinals’a karşı bir pas yakaladı. Zorunlu Kredi: Brad Rempel-USA TODAY Sports.

Ve Thielen’in ailesinin Minnesota’nın sonunu açıkça kabul etmesiyle birlikte, Minnesota’daki her şey ömür boyu efsanesinin 2022’de kulüpteki son bölümünün senaryosunu yazmış olabileceğini kabul etmenin tam zamanı.


2 Vikings Serbest Temsilcisi Yoğun Bir Şekilde Aranacak

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/top_news/this-could-be-the-end

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir