Bu Noktada, Dalvin Aşçı Kurgusu … Pekala … Tuhaf OlabilirVikingler: 16. Hafta
20 Eylül 2020; Indianapolis, Indiana, ABD; Dalvin Cook’a koşan Minnesota Vikings. Zorunlu Kredi: Trevor Ruszkowski-USA TODAY Sports.

Dalvin Cook hala bir Minnesota Vikingidir. Bu devam edecek mi? Konsensüs görüşü, yankılanan bir “hayır” ile öne çıkıyor.

En son, sesini koroya ekleyen Adam Schefter’di (aslında Vikingler Bölgesi röleler). ESPN içeriden biri yalnız değil. Jeremy Fowler’ın sahip olduğu önerildi boşanmak mümkündür ve Darren Wolfson da ifade Cook’un Minnesota’da devam eden istihdamı hakkındaki şüpheleri. Albert Breer notlar Minnesota ticaret ortakları arıyor.

Daha da önemlisi, GM Kwesi Adofo-Mensah 4. sırayı elinde tutma fikri konusunda oldukça soğuk görünüyor. Adofo-Mensah’a göre Cook, Kevin O’Connell’in hücumunda “teoride” “tamamlayıcı” bir oyuncu olabilir.

Vikings Trade 87. Sıradan Düştü
28 Şubat 2023; Indianapolis, IN, ABD; Minnesota Vikings genel menajeri Kwesi Adofo‐Mensah, Indiana Kongre Merkezi’ndeki NFL karşılaşması sırasında. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports.

Millet, bu tam olarak parlak bir onay değil.

Sonunda, takım hala yetenekli olan RB’den ayrılma eğilimi gösteriyor. Takımın şu anda bir ton finansal esnekliği yok, bu yüzden Cook’un büyük anlaşmasından ayrılmanın olumlu tarafı var. Ancak bu aşamada bir Dalvin Cook kurgusu görmek oldukça şaşırtıcı olacaktır. Hatta garip.

Bir Dalvin Aşçı Kesimi mi? Cidden?

Takım gerçekten Dalvin Cook’u kesecek olsaydı şimdiye kadar yapmaz mıydı?

Bir kesinti her zaman bir olasılık olmuştur ve henüz gerçekleşmemiştir. NFL Taslağı sırasında bir takasın Minnesota’nın sabrını ödüllendireceğine dair bir iyimserlik olduğunu düşünüyorum, ancak olay herhangi bir anlaşma gerçekleşmeden gelip geçti.

CBS Sports, Vikingleri a Adlandırıyor "Değer Seçimi" Super Bowl 58 için
15 Ocak 2023; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings, US Bank Stadyumu’nda New York Giants’a karşı bir joker kart maçından önceki ısınmalar sırasında Dalvin Cook’a (4) geri koşarken. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Sık sık yaralanan, iyi maaş alan RB için nispeten bastırılmış pazar, Minnesota’nın yön değiştirdiği ve ne kadar ticari faiz olacağını yanlış hesapladıkları için bir kesintiyi seçtiği anlamına mı geliyor? Belki.

Ancak her geçen gün bu seçenek giderek daha az olası hale geliyor. Bir kesinti gerçekten ciddi bir konuysa, neden bekleyesiniz ki?

Büyük olasılıkla, NFL Taslağı birçok franchise için zorlu bir satış olacaktı. RB yetenekleriyle dolu bir etkinlik sırasında neden taslak sermayeyi değiş tokuş etsinler? Büyük bir sözleşme taşıyan eski bir RB yerine, bir takım genel olarak DeWayne McBride 222.’yi seçebilir. Cook kadar iyi mi? Hayır, muhtemelen hayır, ancak şapkası 1 milyon doların altında olacak 21 yaşındaki birini eklemek için söylenecek bir şey var.

Bu Noktada, Dalvin Aşçı Kurgusu ... Pekala ... Tuhaf Olabilir
13 Kasım 2021; Huntington, Batı Virjinya, ABD; DeWayne McBride’a koşan UAB Blazers (22), Joan C. Edwards Stadyumu’nda dördüncü çeyrekte Marshall Thundering Herd’e karşı top koşturuyor. Zorunlu Kredi: Ben Queen-USA TODAY Sports

1 Haziran sonrası bir kesinti bile pek mantıklı değil. Maaş sınırı yığınına 9 milyon dolar atmak – Minnesota’nın 1 Haziran sonrası seçenekten aldığı miktar – kesinlikle çok fazla çekiciliği var. Ancak bu seçenek şuydu: herzaman mevcut. Takımlar, örneğin 15 Mart’ta bir oyuncuyu işten çıkarabilir ve hamleyi 1 Haziran sonrası olarak belirleyebilir. Takas, takımın imrenilen şapka odasını Haziran’ın açılış gününden ve oyuncunun kalan ölü parasından önce alamamasıdır. (varsa) gelecekteki bir bütçeye dağıtılır.

Kyle Rudolph, birkaç sezon önce 1 Haziran sonrası bir kesintiydi, bu nedenle birçok Vikings hayranı bu seçeneğe en azından belli belirsiz aşina olacak.

Vikinglerin GM değerleri değer. Sadece görev alanı kazanmak istemiyor; O Ayrıca bu sermaye boşluğunun yanı sıra taslak sermaye almak istiyor. Başka bir deyişle, Dalvin Cook ve Minnesota Vikings için takas hala en olası olasılık.

Cook’u 1 Haziran öncesi bir ticarette hareket ettirmek, yaklaşık 7,9 milyon $’lık sermaye alanını temizleyecektir. 1 Haziran sonrası opsiyon 11 milyon doları temizleyecek.

Editörün Notu: Bilgiler Kapak Üzeri bu parça ile yardımcı oldu.

Habersiz Vikings Pass Rusher, 2023 Sezonu Heyecanını Kanada Medyasına Anlatıyor
Kaynak : https://purpleptsd.com/2023/vikings/opinion/a-dalvin-cook-cut-trade/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir