Bu Hafta NFL’de İyi Hissettiren Bir Hikaye Yaşandı
Bu hikayenin Minnesota Vikings ile hiçbir ilgisi yok, ancak arada bir, franchise ne olursa olsun ele alınması gereken NFL’de iyi hissettiren bir hikaye ortaya çıkıyor. Bunlardan biri, Foster Moreau’nun New Orleans Saints ile bir sözleşme anlaşmasına vardığı bu hafta oldu.

2019 NFL Draftında dördüncü turdan seçilen Moreau, ilk dört NFL sezonunun her birini Las Vegas Raiders ile geçirdi. Raiders ile o dört yıl içinde 34’ü başlama dahil 61 maç oynadı ve bu yaz kontratı sona erdikten sonra serbest oyuncuya girdi.

Bu Hafta NFL'de İyi Hissettiren Bir Hikaye Yaşandı
4 Aralık 2022; Cennet, Nevada, ABD; Las Vegas Raiders sıkı sonu Foster Moreau (87), Allegiant Stadyumu’ndaki ilk yarıda Los Angeles Chargers defans oyuncusu Drue Tranquill’in (49) önüne geçiyor. Zorunlu Kredi: Stephen R. Sylvanie-USA TODAY Sports

Öyleyse, onu Azizlerle imzalamasını iyi hissettiren bir hikaye yapan nedir? Bu kontrat verilmeden önce, Moreau’ya New Orleans tarafından, yeni serbest oyuncu transferlerinde alışılageldiği gibi, fizik muayene verildi.

Bu fiziksel, yine de normal bir fizikselden çok farklı bir şekilde sona erdi. Görüyorsunuz, Moreau’ya Hodgkin lenfoma teşhisi konuldu. lenfatik sistemi etkileyen bir kanser hangi bağışıklık sisteminin hastalıklarla savaşmasına yardımcı olur.

Teşhis, Moreau’nun sadece futbol kariyerini değil, fark edilmeden hayatını da etkileyen bir teşhis olabilirdi. Sonuç olarak, Mart ayında sıkı son olduğunu açıkladı. sağlığına odaklanmak için futbolu bırakıyor.

Bu Hafta NFL'de İyi Hissettiren Bir Hikaye Yaşandı
23 Ekim 2022; Cennet, Nevada, ABD; Las Vegas Raiders sıkı sonu Foster Moreau (87), Allegiant Stadyumu’nda ilk yarıda Houston Texans’a karşı pas için uzanıyor. Zorunlu Kredi: Stephen R. Sylvanie-USA TODAY Sports

Ancak, doktorlarından giderek daha iyi haberler aldığı için son birkaç gün içinde her şey değişti. Sonra bu hafta, New Orleans yerlisi Saints ile toplam 12 milyon dolar değerinde üç yıllık bir sözleşme imzaladı.. Ve her şeyin üstesinden gelmek için, Saints baş antrenörü Dennis Allen Cumartesi günü şunları söyledi: Moreau, OTA’lar için ekibe katılabilir hem de iki hafta içinde.

Sonuç olarak, Saints ve Vikings hayranları, özellikle 2009, 2017 ve 2019’daki playoff sonuçlarından sonra pek çok şey için aynı tarafta yer almıyor. Ancak, NFL’ye dönüş yolculuğunda Moreau’yu desteklememek zor.

1 Vikings Domino Düştü.  Başka Takip Edecek mi?

Josh Frey, The College of Idaho’dan 2020 Sınıfı mezunu ve PurplePTSD.com’un yönetici editörüdür.. Josh, NFL hakkında yazmadığı zamanlarda koşmaktan, oyun oynamaktan veya Milwaukee Brewers and Bucks için destek vermekten hoşlanıyor. Twitter hesabına göz atın: @Freyed_Chicken.
Kaynak : https://purpleptsd.com/2023/vikings/top_news/a-feel-good-story/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir