Bu, Carson Wentz için bir Sarma
Carson Wentz, bu sezon dışında serbest bir oyuncu olacak ve muhtemelen gerçek mavi bir QB1 olarak kariyerinin sonunu işaret edecek.

Washington Komutanları, Wentz’i Pazartesi günü, NFL serbest oyuncu döneminin başlamasından sadece iki hafta önce serbest bıraktı. SI.com’lar Albert Breer tweet attı, “Carson Wentz, 2019’da Eagles ile 4 yıllık, 128 milyon dolarlık bir uzatma imzaladı. Çaylak anlaşmasının iki yılını katlayan 6 yılı aşkın temel değeri yaklaşık 154 milyon dolardı. Bugün, Komutanlar bu anlaşmayı feshetti. Wentz, 3 takımdan toplamda 105.198.279 $ kazandı.

Bu, Carson Wentz için bir Sarma

Wentz, 2021’de Indianapolis Colts ve 2022’de Commanders için arka arkaya sezonlarda bir QB1 çözümü olarak kullanıldı. Deney her iki takım için de başarısız oldu.

Carson Wentz için şal
14 Kasım 2022; Philadelphia, Pensilvanya, ABD; Washington Commanders oyun kurucusu Carson Wentz (11), Lincoln Financial Field’da Philadelphia Eagles’a karşı ısınmalar sırasında. Zorunlu Kredi: Eric Hartline-USA TODAY Sports.

North Dakota State mezunu, kariyerine bir patlama ile başladı ve Philadelphia Eagles’ı 2017’de Promised Land’e yaklaştırarak yaralanmaya yenik düştü. O yıl takım arkadaşı QB2 Nick Foles devraldı, Philadelphia NFC Şampiyonasında Minnesota Vikings’i, daha sonra Super Bowl’da New England Patriots’u yendi ve Wentz’in cızırtısı asla tam olarak geri dönmedi. Yine de Wentz, 2018 ve 2019’da takdire şayan bir performans sergiledi, ancak 2020’de bilinmeyen nedenlerle her şey bozuldu.

Öte yandan, Nisan taslağında başka bir genç pasöre aşık olmazsa, Washington’un 2023’te ikinci yıl oyun kurucu Sam Howell ile oynaması bekleniyor. Howell, 2022 NFL Taslağının 5. Turundan seçildi ve bir çaylak olarak biraz oynama süresi yaşadı – görünüşe göre baş antrenör Ron Rivera’yı gelecekte büyüleyecek kadar.

Bu, Carson Wentz için bir Sarma
13 Ekim 2022; Şikago, İllinois, ABD; Washington Commanders oyun kurucusu Carson Wentz (11), Soldier Field’daki ilk yarıda Chicago Bears’a pas vermek istiyor. Zorunlu Kredi: Matt Marton-USA TODAY Sports.

Ve Wentz? Pekala, geçmiş sezonların Case Keenum veya Garnder Minshew’ini taklit ederek “ligin en iyi yedek oyun kurucusu” alanına girecek. Başka bir NFL takımının, daha genç bir oyuncuya “patchover” oyun kurucu olarak gösterilse bile, Wentz’e QB1 olarak 2023 seçmelerine izin vermesi kesinlikle şaşırtıcı olurdu. Hata yapmayın – beş yıl önceki Wentz ile ilgili tüm coşku yok oldu.

ESPN’ler Dan Orlovsky Pazartesi günü bahsetti Wentz’in ligdeki geleceği hakkında, “Ya belli bir başlangıcı olmayan bir takıma gitmeli, belki Miami gibi ve orada yedek olmalı ya da belki oyundan bir adım uzaklaştı ve bitti. Bence dayak yedi, bir ton para kazandı, belki de budur.”

Bu, Carson Wentz için bir Sarma
13 Ekim 2019; Minneapolis, MN, ABD; Philadelphia Eagles oyun kurucusu Carson Wentz (11), ikinci çeyrekte US Bank Stadyumu’nda Minnesota Vikings’e karşı atış yapıyor. Zorunlu Kredi: Brace Hemmelgarn-USA TODAY Sports.

Komutanlar, Wentz’i serbest bırakarak, görev alanı alanında 20 milyon doların üzerinde tasarruf sağlıyor. Wentz’in 2022 takım arkadaşı Taylor Heinicke de serbest bir oyuncu ve 15 Mart’ta NFL’de herhangi bir yere imza atabilir.

Wentz geçen yıl 34 arasında 31. sırada yer aldı oyun kurucu DVOA başına. Yalnızca Baker Mayfield, Matt Ryan ve Justin Fields daha kötü performans gösterdi. Futbol Dışındakiler.

Komutanlar, Kirk Cousins’in 2018’de Minnesota’ya gitmek üzere Washington’dan ayrılmasından bu yana 12 farklı oyun kurucuya sahip oldu.


Za'Darius Smith, 'Dream Offseason Ticaret' Teorisinin Konusu

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh Ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Pro Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/roster/freeagency/wrap-for-carson-wentz

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir