Bu Adamı WR2 Olarak Algılama Zamanı Hızla Yaklaşıyor
Minnesota Vikings, Adam Thielen’i resmen serbest bırakmadan çok önce, 2023’te WR2 tartışması sıcak bir konuydu. Thielen’in ayrılışının onaylanmasıyla sohbet yoğunlaştı. Ve en iyi serbest oyuncular başka yerlerde sözleşme imzaladıkça, seçenekler azalıyor.

Bununla birlikte, KJ Osborn’u WR2 olarak algılama zamanı hızla yaklaşıyor.

Onu kalıcı kalemle derinlik çizelgesine koymanın tam zamanı değil, ama kesinlikle yapabilirsiniz kalem Vikinglerin hala takip edebileceği başka seçenekler var, ancak Osborn’un Justin Jefferson’ın yanındaki adam olma şansını yakalaması daha olası görünüyor.

Bu Adamı WR2 Olarak Algılama Zamanı Hızla Yaklaşıyor

Hücumda tek bir ani hareket bile üretmeyen bir çaylak sezonunun ardından Osborn, 2021’de WR3 işini kazanmak için birdenbire ortaya çıktı. Elbette.

WR2’ye adım atabilir mi? Önemli bir sıçrama yapacaktı. Colts’a karşı NFL tarihindeki en büyük geri dönüşe öncülük ederken 10 yakalama, 157 yarda ve bir gol gibi performanslar potansiyel gösteriyor.

Algılama Zamanı
KJ Osborn

Chicago’daki normal sezonun son maçı – Jefferson ve Thielen’in ikinci yarıda idareli bir şekilde kullanıldıkları ve dinlendikleri maç – Osborn’un bir maçta 100 yardı aştığı diğer tek olay. Bears geçen sezon tam olarak iyi değildi, ancak daha önemli bir role adım atabileceğini ve başarılı olabileceğini gösterdi. Osborn, geçen sezon Vikingler’in Lions’a karşı evinde kazandığı galibiyette de etkili oldu. Saatte bir dakikadan biraz fazla kala üç sayı geride kalan Osborn, her seferinde 28 yarda ikinci ve üçüncü pasları çekerek ve oyunu kazandıran golü atarak arka arkaya üç kez hedef alındı.

Soru şu: Vikings koçluk ekibi, onun bir adım atabileceğine inanıyor mu? Bunu henüz bilmiyoruz, ancak kesin bir WR2 imzalamak için acele etmemiş olmaları, bir miktar inanca işaret ediyor. Odell Beckham, gelip Osborn’u hemen geride bırakabilecek tek serbest oyuncu. Bu, Vikinglerin yapmasını beklediğim bir hareket değil, sakatlık geçmişi olan bir gazi için riskli ve pahalı bir hareket olurdu.

Vikingler bir WR2 için Ticaret Yapabilir mi?

Diğer seçenek, ticaret yoluyla bir WR2 aramaktır. Philadelphia Eagles geçen yıl bunu yaptı ve 2022 seçmelerinin 1. Gününde AJ Brown’ı takas ederek herkesi şaşırttı. bu potansiyel adaylar böyle bir ticaret için DeAndre Hopkins, Tee Higgins, Jerry Jeudy, Courtland Sutton, Brandon Ayiuk ve Michael Pittman gibileri olurdu.

Bu Adamı WR2 Olarak Algılama Zamanı Hızla Yaklaşıyor
Cincinnati Bengals geniş alıcı Tee Higgins (85), 8 Ocak 2023 Pazar günü Cincinnati şehir merkezindeki Paycor Stadyumu’nda Cincinnati Bengals ile Baltimore Ravens arasında oynanan NFL 18. Hafta maçının ilk çeyreğinden önce ısınıyor. © Sam Greene/The Enquirer / ABD BUGÜN AĞ.

Bu listede bazı çok ilgi çekici isimler var, ama ne pahasına ve Vikingler bunu gerçekleştirmek için taslak sermayeye sahip mi? O zaman sorun, yeni geniş alıcı için parayı bulmaktır. Minnesota, maaş sınırına sıkı sıkıya bağlı ve Jefferson, TJ Hockenson ve muhtemelen Danielle Hunter’ı içeren uzatmalar için parayı bulması gerekiyor. Bir ticaret göz ardı edilmemelidir, ancak şu anda tasavvur etmek zor.

Taslak

Bir WR2 aramak için bariz yer taslaktır.

Vikingler, onun doğrudan devreye girmesini bekliyorlarsa, ilk tur seçimlerini geniş bir alıcıda kullanmak zorunda kalacaklar. O zaman bile, bu kesin bir şey değil. Her Jefferson için bir Jalen Reagor vardır. Bununla birlikte, Vikingler en iyi adaylardan birini bulursa, role hemen adım atabilecek adamlarını bulabilirler.

Yine de geniş alıcı, Vikinglerin muhtemelen draftta gözlerini dikecekleri tek konum değil. Vikinglerin oyun kurucu bahislerinde ciddi oyuncular olduğuna dair spekülasyonlar artıyor. Korner, hala ele alınması gereken başka bir konumdur ve savunma hattı, defans oyuncusu ve iç hücum hattı için durum yapılabilir. Minnesota kesinlikle tüm yumurtalarını geniş alıcı sepetine koyamaz.

Yaklaşan Kalkış
8 Ocak 2023; Şikago, İllinois, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı KJ Osborn (17), Soldier Field’da Chicago Bears’a karşı oynanan maçtan önce Buffalo Bills Safety Damar Hamlin’i (3) onurlandıran bir gömlek giyerek ısınıyor. Zorunlu Kredi: Daniel Bartel-USA TODAY Sports

2. veya 3. Günde geniş bir alıcı hazırlamak bir seçenektir, ancak bu, Osborn’u WR2 olarak algılama zamanının hızla yaklaştığını da gösterir. Orada draft edilen bir adam nihai cevap olabilir, ancak Osborn’a iddiasını üstlenme şansı bırakarak hemen beklenmemelidir.

Onu alacak kadar iyi mi? Bir WR3’ten daha fazla ilerleyebileceğinden şüpheliyim, ancak yine de ona 2021’deki eğitim kampına giderken bu rolü üstlenme şansı vermedim.

O zaman herkesi şaşırttı – tekrar yapabilir mi?

Vikings, Serbest Oyunculukta 7 Oyuncuya Veda Etti


Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/opinion/the-time-to-perceive

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir