Bu Adam Thielen’in Son Dansı Olabilir mi?Bu Adam Thielen'in Son Dansı Olabilir mi?
16 Kasım 2020; Şikago, İllinois, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Adam Thielen. Zorunlu Kredi: Mike Dinovo-USA TODAY Sports.

Minnesota Vikings Pazar günü New York Giants’a karşı sahaya çıktığında, sezonlarını uzatmak ve Super Bowl umutlarını canlı tutmak isteyecekler. Kariyerinin altıncı playoff maçında oynamak üzere olan emektar Adam Thielen için bu, son maçı olabilir.

Bir kayanın altında yaşamadıysanız, Adam Thielen’in hikayesini şimdiye kadar biliyorsunuzdur. Minnesota Eyaleti Mankato’dan askere alınmamış olan Thielen, antrenman takımından özel ekipler aracılığıyla önemli bir geniş alıcı rolüne yükseldi. 2017’de All-Pro takımına seçildi ve 2018’de iki kez Pro Bowler oldu.

Bu Adam Thielen’in Son Dansı Olabilir mi?

Thielen, doğal olarak, memleketli bir çocuğun aşinalığını taşıyan hayranların favorisi haline geldi. Sahaya her adımında bunu getiren sıradan bir oyuncu. Önemli bir karakter gösterdi ve şüphesiz saha dışında iyi bir insan. Onun sahada böylesine fantastik bir yeteneğe dönüştüğünü görmek, onun başarılı olmasını isteyen Vikings hayranlarının arzularını artırdı.

Bu Adam Olabilir mi
24 Kasım 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Adam Thielen. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Tüm bunlar doğru olsa da, Thielen’in üretimi ve Kevin O’Connell’in hücumundaki kullanımının 2022’de değiştiği açık değil. birkaç sezon önce sahip olduğu atletizm seviyesine sahip değil. Rotalarda veya ayak hareketlerinde ayrılma yeteneği olmadan, şeritlerin açılması çok daha zordur ve büyük ellerle bile, Thielen hataya çok az yer bırakır.

Bu sezonun gerisinde, Vikinglerin KJ Osborn’u daha önemli bir tehdit haline getirmiş olabileceği bir şekilde ortaya çıktı. İlk 100 yarda oyununu üretti, ardından birkaç hafta sonra bu başarıyı tekrarladı. Justin Jefferson gerçekten seçkin bir yetenek olsa da, diğer oyun kurucular kapsama alanı oluştururken ve onun futbolu yakalama fırsatını artırırken yetenekleri tam olarak sergileniyor.

Bu Adam Thielen'in Son Dansı Olabilir mi?
29 Eylül 2019; Chicago, IL, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Adam Thielen (19), Soldier Field’da Chicago Bears’a karşı oynanan maçtan önce ısınıyor. Zorunlu Kredi: Quinn Harris-USA TODAY Sports

Takas için son tarih civarında, Minnesota zaten hücumlarına eklemek için başka bir pas yakalayıcı arıyordu. Geniş alıcı, alanı Thielen ve Jefferson arasında yayma umuduyla bir hedefti. Varlığı muazzam olduğu kanıtlanmış olan sıkı son TJ Hockenson ile yaralandılar. Yetenekli sıkı sonun gelecek sezon kadroda olmaması için hiçbir neden yok ve bu, Thielen’in rolünü daha da azaltacaktır.

Gelecek sezon, Thielen’in kontratında neredeyse 20 milyon dolarlık bir üst sınır var. Bu savunulamaz bir miktar gibi görünüyor ve kesinlikle yeniden müzakere edilmesi gerekecek. Maaş uzmanı olmadan, Minnesota’nın bunu nasıl ele aldığı konusunda spekülasyon yapmak istemiyorum. Thielen’in emekli olmaya hazır olduğuna inanmak pek mümkün değil ama onun başka bir formayla oynamasını da hayal edemiyorum. Belki Vikingler, dahil olan herkes için bir şeyler yapan ortak bir zemin bulabilir.

Bu Adam Thielen'in Son Dansı Olabilir mi?
23 Aralık 2019; Minneapolis, Minnesota, ABD; Green Bay Packers oyun kurucusu Aaron Rodgers (12), Minnesota Vikings geniş oyuncu Adam Thielen ile konuşuyor. . Zorunlu Kredi: Brace Hemmelgarn-USA TODAY Sports.

Thielen’in hücumda daha küçük bir rolü kabul ettiği ve kenarda büyük bir lider olurken gençlere akıl hocalığı yapmaya devam ettiği şimdiden belli oluyor. Bunun kendi başına bir değeri var ve böyle bir kişiliği etrafta tutmak isteyen Vikingler bir zorunluluk olmalı.

Umarım Minnesota’da Thielen’in kendilerine uygun olduğu daha fazla playoff maçı vardır, ancak eğer durum buysa, dikkate alması gerekecek.


1 Oyun Ed Donatell'in Kaderini Belirlemeli mi?

Ted Schwerzler, Minnesota Twins ve Minnesota Vikings ile ilgili her şeye odaklanan Twin Cities’den bir blog yazarıdır. O aktif twitter ve haftalık olarak yazıyor İkizler Günlük. Eski bir kolej atleti ve hevesli bir spor hayranı olarak, profesyonel takımlarımızı tutkuyla takip etmek her zaman çok doğal bir çıkış yolu gibi göründü.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/general-news/could-this-be-adam

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir