Bu Aaron Rodgers için Son Hurra OlabilirBu Aaron Rodgers için Son Hurra Olabilir
9 Ekim 2022; Londra, Birleşik Krallık; Green Bay Packers oyun kurucu Aaron Rodgers. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports.

Green Bay Packers oyun kurucu Aaron Rodgers, arka arkaya MVP kampanyalarından çıkan bir sezonda Kasım ayında 39 yaşına girecek.

Ve 2022 kampanyası, Rodgers’ın son kampanyası olabilir. NFL muhabiri Michael Balko.

Balko Çarşamba günü tweet attı“Packers organizasyonundaki bazı kişilerle konuştum[vebanaQBAaronRodgers’ınsezondansonraemekliolmayıplanladığını’açıkçabelirttiğini’söylediler”[and[theytoldmethatQBAaronRodgershas‘madeitclear’thatheplanstoretirefollowingtheseason”

Aaron Rodgers, Viking'i 'Oyundaki En İyi Oyuncu' Olarak Övdü
11 Eylül 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Green Bay Packers oyun kurucu Aaron Rodgers. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Ve bu, Rodgers’ın 18 yıllık NFL kariyerini sonlandırdığını ilk açıklaması değil. Eylül ayında, Rodgers gazetecilere söyledi 45 yaşına kadar Tom Brady’nin oynama yolunu taklit etmediğini belirterek, “Oyuna her şeyimi vermiş gibi hissediyorum. Bir noktada, başka bir şey yapmanın zamanı gelecek.”

Packers, NFL sezonunun 5. Haftası ile 3-2 arasında ve NFC Kuzey’deki Minnesota Vikings’in arkasında ikinci sırada yer alıyor. Green Bay, geçen hafta sonu Londra’daki New York Giants’a beklenmedik bir şekilde düştü, takımın normal bir sezon maçı için İngiltere’ye ilk gezisi.

Packers Nation, Aaron Rodgers'ı Açıyor gibi görünüyor
2 Ekim 2022; Green Bay, Wisconsin, ABD; Green Bay Packers oyun kurucu Aaron Rodgers. Zorunlu Kredi: Jeff Hanisch-USA TODAY Sports.

Rodgers, 2022’de övgüye değer bir şekilde oynuyor ancak 2020 veya 2021 seviyesinde değil. Beş maç boyunca, Vikings QB Kirk Cousins ​​ve Browns Jacoby Brissett ile yatak arkadaşları olan ligdeki en iyi 11. oyun kurucu civarında yer alıyor. Ancak Rodgers, standartlarına göre daha önce “yavaş” başladı ve sezonun ortasına doğru gazı açtı.

Packers, Mart ayında Las Vegas Raiders’a takas edilen Davante Adams’ın da canı ile uğraşıyor. Ticaret, Adams’ı Las Vegas’a ve çaylaklar Quay Walker (LB) ve Christian Watson’ı (WR) Green Bay’e getirdi. Şimdiye kadar, Walker ve Watson ligi fırtınaya kapmadılar, ancak belli ki olgunlaşmak için zamanları var.

Green Bay, 30 yıldır sürekli Hall of Fame oyun kurucu oyunuyla övünüyor – evet, otuz yıl hıçkırık olmadan. Green Bay’in görünüşte kanatlarda bekleyen başka bir varisi olmadığı için Rodgers’ın ayrılışı – bu 2023 veya 2024 – sismik olacak. Jordan Love’ı seçecek, kıdemli bir oyuncuyla sözleşme imzalayacak veya yeni bir çaylak seçecek, ancak bu seçeneklerin hiçbiri 2008’deki Favre-into-Rodgers kadar umut verici gelmiyor.

Son iki sezon dışı dönemde, değişen derecelerde, Rodgers, Favre’nin New York Jets ve daha sonra Vikings’e gitmeden önce yaklaşık beş yıl boyunca yaptığı gibi, önümüzdeki sezon tercihiyle Packers’ı rehin tuttu. Bu bağlamda, “Rodgers emekliliği düşünüyor” yeni bir şey değil.

Ancak, eğer Rodgers sezon sonunda çekip giderse, Green Bay’in çok büyük ölü paraları midesine indirmesi gerekir:

Varsayımsal emekliliği belki de Packers maaş üst sınırını bırakacağı konumun gölgesinde kalabilir. Ve Balko haklıysa, durum üç ay içinde doruğa çıkacak.Eski Vikingler DT Yunuslarla İmzaladı
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/this-may-be-last-hurrah-for-aaron-rodgers

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir