Brand Vikings Noel Arifesi Nailbiter’ı KazandıVikinglerin Durumu: 16. Hafta
17 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings şutör Greg Joseph. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

En azından marka bir Vikings performansıydı. Orada her zaman kolay olmadı ama Minnesota 27-24’lük bir skorla galip geldi. Bunu yapmak, en az bir hafta daha NFC’nin 2 numaralı tohumunda kalmaya devam edeceklerini garanti eder.

Kevin O’Connell’in ekibi, galibiyetlerini toplam 12’ye çıkarmayı başardı, bu, oraya nasıl gidilirse gelinsin etkileyici bir sayı. Yine de, uzak ve geniş Minnesota hayranları, günlerinde stresten daha az bir dokunuş memnuniyetle karşılardı. Ne de olsa Noel Arifesi.

Nasıl olduğunu parçalayalım.

Marka Vikingler Günü

Oyunun Vikingler için inişleri ve çıkışları oldu.

Vikingler İlk 3'e giren bir takım mı?
11 Eylül 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings başantrenörü Kevin O’Connell. Zorunlu Kredi: Brad Rempel-USA TODAY Sports.

10-0 öne geçtikten sonra, Vikinglerin sonunda bir oyunu rahat bir farkla kazanma potansiyeli oradaydı. Ne yazık ki, savunmanın ayarlamaları – yani yıldırım ve adam kapsama alanındaki artış – Daniel Jones ve Giants’ı boğmak için bir araya gelemedi.

Minnesota birkaç kez baskı görse de, Jones gün boyunca dengeli görünüyordu. Birinci tur QB, çeşitli durumlarda iyi bir hareketlilik sergiledi ve kırma yollarında birkaç açık adam buldu. Jones’un oyunları uzatma yeteneği, ona bir pasör olarak da yardımcı oldu:

4. çeyreğe girerken, New York 13-10 önde gidiyordu. Minnesota topa sahip oldu ve onlara hızlı bir şekilde eşitlik veya daha iyisi öne geçme şansı verdi. Bunu harika bir TJ Hockenson yakalamasının arkasında yaptılar:

Hepimizin bildiği gibi, mor ve altın için işler nadiren kolay. Marka Vikings, tatillerimizi daha fazla huzursuzluk ve gerilimle doldurmanın daha iyi olacağına karar verdi. Gerçekten de, çok az Vikings hayranının ateşin yanında gelişigüzel sıcak çikolata yudumladığını hayal ediyorum. Bunun yerine, muhtemelen O’Connell’in ekibinin yakın bir oyunda yine galip geleceğini ümit ederek odada volta atıyorlardı.

Devler ve Vikingler 4. çeyreğe ileri geri katılarak saat 0:00’a doğru ilerlerken 24-24 skorla sonuçlandı.

Kirk Cousins, bir oyun kazandıran sürüşe daha öncülük etti. onundu sezonun sekizincikritik anlarda nasıl hız kazandığının altını çizen olağanüstü bir başarı.

Bu sefer, maçı kazanmak için 61 yarda şut atması için Greg Joseph’e güvenmek zorunda kaldı:

Belki de bu Noel’de hepimiz Bay Joseph’e bir veya iki hediye daha almalıyız. Kesinlikle tatilimi biraz daha mutlu etti. Bütün gün tekmeyi bile kaçırmadı.

Günün sonunda, Devler 445 yarda birikmişti. Daniel Jones 334 yard, 1 tank avcısı ve 1 INT için 30/42 idi. Çoğunlukla, işler onun için çok kolaydı. Donatell’in savunması vardı ileriye doğru bir adım daha atmak için bir fırsatama cesaret kırıcı bir performanstı.

Daha olumlu bir not olarak, Justin Jefferson sansasyonel bir oyun çıkardı (bir veya iki kez okuduğunuz bir cümle). Tek bir Vikings sezonunda en çok karşılayan yarda için Randy Moss’u geride bıraktı. Oyunun ilerleyen saatlerinde, tek bir Vikings sezonundaki çoğu resepsiyon için Cris Carter’ı geride bıraktı. Görünüşe göre Jefferson, futbol oynamakta o kadar da kötü değil.

Cevaplanan Sorular: Yenilenen Coşku, Jetler, 2023 Kuzenleri
24 Kasım 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Justin Jefferson. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Jefferson günü 12 resepsiyon, 133 yarda ve bir tank avcısı ile tamamladı.

Minnesota’nın bir sonraki maçı Green Bay Packers’a karşı olacak ve maç Lambeau Field’da oynanacak. 1 Ocak Pazar günü saat 3:25’te Vikingler, NFC Kuzey rekorunu 4-1’e yükseltmeye çalışacak.

Skol Tartışması: Faturaların Geri Dönüşü Colts'un Geri Dönüşünden Daha mı İyiydi?


Kaynak : https://purpleptsd.com/2022/vikings/top_news/on-brand-vikings-win/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir