Bradbury’nin Kullanılabilirliği, Playoff Formaları, Bynum Weird All-Pro DeğerlendirmesiBradbury'nin Kullanılabilirliği, Playoff Formaları, Bynum Weird All-Pro Değerlendirmesi
4 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings güvenliği Camryn Bynum (24), New York Jets’e karşı oynanan maçtan sonra pivot Garrett Bradbury (56) US Bank Stadyumu’na bakarken tepki veriyor. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports

VikingsBölgesi Mor Söylenti Değirmeni her hafta iki günlük bir tarihçedir. Haftanın tüm söylentileri kementlendi ve incelenmek üzere Cumartesi ve Pazar günlerindeki makaleler olmak üzere iki noktada toplandı. Bugün 14 Ocak sayısı.

Unutmayın – söylentiler söylentiler. Hafta sonları bu parçalarda okuduğunuz şey, dünyanın Vikinglerle ilgili hakkında konuştuğu şeydir, mutlaka meyve verecek öğeler değil.

Mor Söylenti Değirmeni: Bradbury’nin Uygunluğu, Playoff Formaları, Bynum Weird All-Pro Değerlendirmesi

Söylenti: Beş haftayı kaçıran Garrett Bradbury, Pazar günü playofflarda oynayacak.

Bynum Garip
Garrett Bradbury

Pekala, bir aydan fazla bir süre kaçırdıktan sonra, takımın başlangıç ​​pivotu Bradbury, Pazar günü New York’a karşı tam bir mücadele veriyor. Bradbury, üç sezonun ardından 2022’de hayranlarını kazanarak uzun bir yol kat etti. meh 2019’dan 2021’e kadar oynayın.

Ancak Bradbury, sorumlu Kevin O’Connell ile kariyerini yeniden canlandırdı ve usta bir pas engelleyici ve koşu destekçisi oldu. O her zaman bir üst kademe kaçış engelleme merkeziydi, ancak geçiş koruması genellikle korkunçtu.

Bu durum bugün ile Pazar öğleden sonra arasında değişirse, Chris Reed başlamak için güvertede olacak.

Söylenti: Vikingler, bu hafta sonu Giants’a karşı özel playoff formaları giyecek.

Kirk Kuzenleri
5 Ocak 2020; New Orleans, Louisiana, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins ​​(8), Mercedes-Benz Superdome’da New Orleans Saints ile NFC Wild Card playoff futbol maçının ikinci çeyreğinde tepki gösteriyor. Zorunlu Kredi: Chuck Cook -USA TODAY Sports.

Vikingler bu hafta sonu mor üstüne mor giyiyor. 2019’da Saints’e karşı oynanan playoff maçında Kirk Cousins ​​ve Kyle Rudolph, Drew Brees’in arkadaşlarını terk ettiklerinde yaptıklarının aynısı.

Vikingler ve Devler en son üç hafta önce karşılaştıklarında Minnesota “beyaz” üniformalarını ateşledi, bu yüzden bu sefer tamamen mora dönüyorlar.

Hayranların mutlaka giymesi gerekmez herşey talep edildiği gibi mor beyazlatma oyun. Ama Pazar günü Vikingler için mor pantolon.

Söylenti: Her nasılsa, Camryn Bynum seçmenlerden All-Pro’nun büyük ilgisini çekti.

Vikings Oyuncularının 10 Numara Kazanmak İçin Tepkileri
4 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings güvenliği Camryn Bynum. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Bynum bir 2. Takım All-Pro oyu aldı ve kimse nedenini gerçekten bilmiyor.

İkinci yıl güvenlik, iyi bir futbolcu ama All-Pro’nun dikkatini çekmemeli.

Ama hey, tüm güç ona. Bynum 58.2 kaydetti Profesyonel Futbol Odağı 2022’de sınıf. Bu, uygun 89 güvenlik arasında 68. sırada yer alıyor. All-Pro oylamasını anlamıyoruz ama şikayet etmeyeceğiz.


Vikings, 5 Yıl Sonra İlk İç Saha Playoff Maçına Biraz Heyecan Kattı

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve sal baharat. Viking takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/general-news/bynum-weird

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir