Booth’un Sakatlığı, Reagor’u Beklerken, Bir Playoff YoluCevaplanan Sorular: Booth'un Sakatlığı, Reagor'u Beklerken, Bir Playoff Yolu
19 Eylül 2022; Philadelphia, Pensilvanya, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Jalen Reagor. Zorunlu Kredi: Eric Hartline-USA TODAY Sports.

Aşağıdaki sorular PurplePTSD tarafından yanıtlanan güncel Minnesota Vikings konuları hakkındadır. Bugün, modaya uygun bir şekilde ele alınan 8 Ekim sayısı. Sorularınız varsa, lütfen bunları [email protected] adresine e-posta ile gönderin.

Ayrıca, lütfen unutmayın: Bunlar fikir temelli yanıtlardır. Bazı cevaplar zaman zaman yanlış olacaktır. Ama bunu minimumda tutmaya çalışacağız.


S: Vikinglerin Andrew Booth’u sakatlığının iyileşmesinden sonra hızla savunmaya katmasını bekliyor musunuz?

Booth'un Sakatlığı, Reagor'u Beklerken, Bir Playoff Yolu
14 Ağustos 2022; Cennet, Nevada, ABD; Minnesota Vikings köşe oyuncusu Andrew Booth. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports.

C: Hayır – hızlı değil.

Booth, 1. Hafta dörtlü yaralanmasından önce bile takımın CB5 veya CB6’sı olarak listelenmişti. Çaylak arkadaşı Akayleb Evans, sezon başlamadan önce onu derinlik tablosunda geçti. Bu nedenle Booth yavaş yavaş Viking savunmasına alışmalı. Sezon öncesi dönemde yıldız bir oyuncu değildi.

Yakında harekete geçmesi çok önemli – 5. Hafta için şüpheli – ve çaylak olgunlaşmasına başlaması, ancak sağlıklı olduğunda bile ondan bir sürü savunma hamlesi görmesini beklemiyoruz.

S: Jalen Reagor dört maçta hücumda pek kullanılmadıysa, böyle mi olacak?

Booth'un Sakatlığı, Reagor'u Beklerken, Bir Playoff Yolu
11 Eylül 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş topçu Jalen Reagor (5) ve köşe oyuncusu Kris Boyd. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

C: Vikingler WR’de yaralanmayla karşılaşırsa, Reagor’un kullanımı hücumda hızla artacaktır.

Öyleyse, umalım ki “gerekli değil”, yani Justin Jefferson, Adam Thielen ve KJ Osborn dik dursun. Vikinglerin hücumda beslenecek birçok ağzı var ve Reagor temelde bir avantaj – puntları döndüren bir şey.

Belki Kevin O’Connell, Vikinglerin hücumuna uyum sağlarken Reagor’u kullanmanın daha benzersiz yollarını bulur, ancak çok fazla bir şey beklemeyin.

S: Pazar günü Ayıları yenerlerse Vikinglerin playofflara kalma olasılığı ne kadar?

Vikingler'de Ayılar İçin 8 Büyük Hikaye
20 Aralık 2020; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucu Kirk Cousins. Zorunlu Kredi: Brace Hemmelgarn-USA TODAY Sports.

A: Yaklaşık %78 veya üzeri.

NFL, 32 yıl önce playofflarda altı takıma genişlediğinden, sezona 4-1 başlayan takımların %77,5’i sezon sonuna ulaşıyor. Minnesota 3-1 ile 4 hafta arası. Ayıları Pazar günü yenmek, franchise’ı sezon sonrası sürücü koltuğuna sağlam bir şekilde yerleştirecekti. 4-1 başlayıp playoffları kaçırırlarsa, bu muazzam bir çöküş anlamına gelir.

Ayrıca, NFL izin verir Yedi şimdi konferans başına takımlar, bu yüzden oranlar daha da iyi.

Öte yandan, Minnesota ortalıkta dolanır ve Chicago’ya kaybederse, 1990’dan beri bu istatistik %49,1’e düşer. Son otuz yılda 3-2 takımın yaklaşık yarısı playoff turnuvasını ziyaret ediyor.Booth'un Sakatlığı, Reagor'u Beklerken, Bir Playoff Yolu

Dustin Fırıncı 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://purpleptsd.com/2022/minnesota_vikings/analysis/questions-answered-booths-injury-waiting-on-reagor-a-playoff-path/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir