Booth Tekrar Çıktı, Çift Vikings Rookies İlk Kez Aktive EdildiBooth Tekrar Çıktı, Çift Vikings Rookies İlk Kez Aktive Edildi
14 Ağustos 2022; Cennet, Nevada, ABD; Minnesota Vikings, Ty Chandler’ı kovalıyor. Zorunlu Kredi: Stephen R. Sylvanie-USA TODAY Sports.

Arka arkaya dördüncü maç için, çaylak köşe oyuncusu Andrew Booth Jr. Pazar günü Chicago Bears’a karşı oynamayacak. 2022 ikinci tur seçimi, Green Bay Packers’a karşı sezonun açılışından bu yana dörtlü bir sorunla uğraşıyor ve bu sezon toplam iki snap attı. Çaylak arkadaşı ve geniş alıcı Jalen Nailor, 4. Haftada ilk kariyer resepsiyonunu yaptıktan sonra inaktif listede yer aldı.

Booth ve Nailor’un her ikisi de dışarıdayken, NFL kariyerlerinde ilk kez bir çift Vikings çaylak aktive edildi. Dün, Nick Muse’un Ben Ellefson IR’ye gittikten sonra oynayacağını biliyorduk, ancak ek olarak, Ty Chandler, NFL kariyerinde ilk kez aktif kadroya gidiyor.

Chandler, 2021’de Kuzey Carolina’ya transfer olmadan önce 2017-2020 yılları arasında Tennessee’deki kolej topunun çoğunu oynadı. Kolej topunu takip ederseniz, Javonte Williams ve Michael Carter’ın 2020 sezonunda Tar ile 1000 yarda koştuğunu hatırlayacaksınız. Topuklu ayakkabılar.

Chandler’ın UNC ile 2021 sezonundan önce, RB 655 hızlı yarda ve 4 hızlı tank avcısı ile kariyer rekoru kırdı. Her ikisini de Tar Heels ile sadece sekiz maçta yendi ve 2021 sezonunu taşıma başına altı yarda bir klipte 1092 yard ile 13 kez gol attı. Ayrıca 216 yarda 15 resepsiyon ve bir gol daha ekledi.

Chandler, 2022 Draftı’nın dördüncü turunda Vikingler tarafından seçildi ve kısa sürede bir sezon öncesi yıldızı oldu. Üç gösteri maçı boyunca, çaylak RB 113 yard ve bir gol için 15 kez koştu.

Derinlik tablosunda Dalvin Cook, Alexander Mattison ve Kene Nwangwu muhtemelen ondan öndeyken, Chandler hücumda tek bir temsilci bile alamayabilir. Bununla birlikte, Chandler sezon öncesi geri dönen tüm vuruşları yaptı, bu yüzden özel takımlarda sahaya çıkıp çıkmayacağını görmek ilginç olacak.

Chicago Bears ve Minnesota Vikings bu öğleden sonra 12:00 CST’de başlıyor.


Booth Tekrar Çıktı, Çift Vikings Rookies İlk Kez Aktive Edildi

Josh Frey, Yaratıcı Yazarlık alanında lisans derecesine ve Tarih, İnsan Biyolojisi ve Gazetecilik yan dallarında lisans derecesine sahip olan Idaho Koleji’nin 2020 Sınıfı mezunudur. NFL hakkında yazmadığında, Josh hoşlanır maratonlar için antrenman yapmak, video oyunları oynamak veya Milwaukee Brewers and Bucks için kök salmak. NFL ve diğer çekimlerinden daha fazlası için Twitter hesabına göz atın: @Freyed_Tavuk
Kaynak : https://purpleptsd.com/2022/top_news/booth-out-again-pair-of-vikings-rookies-activated-for-first-time/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir