Boom. 5 Viking Pro Bowl’u Yaptı.Boom.  5 Viking Pro Bowl'u Yaptı.
23 Ocak 2020; Kissimmee, Florida, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins. © Kirby Lee-USA BUGÜN Spor.

Pro Bowl oylaması her yıl büyük bir olay çünkü NFL Twitter’da oyları sayıyor ve taraftarlar takım oyuncularının etkinliğin bir parçası olmasını istediği için çok fazla katılım sağlıyor. NFL, etkinliği bir bayrak futbol maçına ve bu sezon bazı beceri meydan okumalarına dönüştürdü.

Bu değişiklik kesinlikle gerekliydi çünkü oyuncular oyunu heyecanlandıracak kadar ciddiye almıyorlardı. Bunun nedenleri anlaşılırdı – oyuncular uzun bir sezonun ardından sezon dışı döneme sağlıklı bir şekilde girmek istiyor. Geçen yıl olduğu gibi, etkinlik Super Bowl’dan bir hafta önce Las Vegas’ta gerçekleşecek.

Boom.  5 Viking
18 Eylül 2021; Cennet, Nevada, ABD; Allegiant Stadyumu. Zorunlu Kredi: Stephen R. Sylvanie-USA TODAY Sports.

Vikings hayranları, oyuncuları için en iyi oy verenler arasındaydı. Sadece 49ers oyuncuları daha fazla oy aldı. Ne yazık ki, taraftarların oyları sadece üçte bir oranında sayılırken, diğer üçte ikilik kısım ise oyuncular ve teknik direktörler tarafından belirlenecek. Özellikle oyuncular, tanınma konusunda mutlular çünkü bu, lig çevrelerinde kendilerine saygı duyulduğunu gösteriyor ve onlara sözleşme müzakerelerinde ve kariyerlerinin ardından miras inşa etmelerinde yardımcı oluyor.

Pro Bowl’a beş Viking seçildi:

  • Kirk Kuzenleri
  • Justin Jefferson
  • TJ Hockenson
  • Za’Darius Smith
  • Andrew DePaola

Kirk Cousins ​​artık dört kez Profesyonel Atıcı oldu. Sayıları son yıllara göre azaldı, ancak son haftalarda ısınmaya başladı ve arka arkaya oyunlarda 400 yarddan fazla attı – 885 yarda, Vikings franchise tarihinde arka arkaya oyunlarda en yüksek sayı. Sezon sonundaki yükselişi, yeni sistemde daha rahat olmaya başlamasından kaynaklanıyor olabilir.

Birden Fazla Viking Manşeti Final Pro Bowl Oylaması
17 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Justin Jefferson. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Justin Jefferson, ligdeki seçkin oyunculardan biri ve muhtemelen futboldaki en iyi oyunculardan biri. İlk iki kariyer sezonunun her birinde Pro Bowl’a gitti. Şu anda Jefferson, karşılama sahasında 94 yard farkla lige liderlik ediyor. Tek bir sezonda yarda alma franchise rekoru çok yakın ve hatta NFL tarihindeki ilk 2.000 yarda sezonunda olduğu gibi NFL rekoru bile mümkün.

Boom. 5 Viking Pro Bowl’u Yaptı.

TJ Hockenson, son teslim tarihi yaklaşmadan hemen önce takım onu ​​takas ettiğinden beri Vikinglerin büyük bir parçası oldu. NFL’de zorlu sonlar arasında yarda karşılamada ikinci sırada, sadece Travis Kelce’nin ardından. Hockenson zaman zaman ikinci bir geniş alıcıya dönüştü. Özellikle üçüncü düşüşlerde kritik bir güvenlik battaniyesi ve Justin Jefferson’ın üzerindeki baskıyı biraz alıyor. Sıkı son, iki kez Pro Bowler.

Vikingler En İyiden En Kötüye En İyi Oyuncular: 13. Haftadan Sonra
2 Ekim 2022; Londra, Birleşik Krallık; Minnesota Vikings defans oyuncusu Za’Darius Smith. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports.

Za’Darius Smith bir kültür değiştiricidir. Olumlu tavrı, harika Vikingler soyunma odasının büyük bir parçası. Smith, oyun kurucu telaşlarında lige liderlik ediyor ve şimdiye kadar 10 çuval kaydetti. Danielle Hunter ile birlikte, ligdeki en iyi ikililerden birini oluşturuyor. Eski Packers, üç kez Profesyonel Atıcıdır.

Andrew DePaola lige 2012’de geldi ve Pro Bowl’a seçildi. Uzun snap yapanları yargılamak zor ama bütün snapleri temiz çıktı ve üç top çalma yaptı. DePaola birkaç yıl önce ACL’sini yırttıktan sonra ligden çıkmıştı, ancak 35 yaşındaki oyuncu geri döndü ve kariyerinin en büyük onurunu aldı.

Diğer birkaç Viking kesinlikle bir selamı hak etti. Birisi yaralanmalar veya Super Bowl’a katılım nedeniyle Pro Bowl’a gidemezse, bazıları yedektir.

Dalvin Cook, bazılarının gözünde patlayıcılığının bir kısmını kaybetti. Geri koşma son üç Pro Bowls’a gitti ama şimdi Miles Sanders, Tony Pollard ve Saquon Barkley’e yer vermek zorunda kaldı. Sol müdahale Christian Darrisaw, ikinci kampanyasında bir süperstar sol mücadeleye dönüştü ancak Lane Johnson, Tristan Wirfs ve Trent Williams’ı geçemedi.

Vikingler Derinlik Çizelgesi -- 16. Hafta ve Devler
Minnesota Vikings geniş alıcı Adam Thielen (19) ve merkez Garrett Bradbury. © Danielle Parhizkaran/NorthJersey.com, Imagn Content Services, LLC aracılığıyla North Jersey Kaydı.

Garrett Bradbury ilginç bir seçim. Pek çok Vikings hayranı onun değiştirilmesini istedi, ancak Vikings koçluk personeli reddetti. Bir kariyer yılı geçiriyor ve şimdi bir Pro Bowl yedeği. Sezondan sonra serbest bir oyuncu olduğu için gelişimi ona çok para kazandıracak.

Altı kez Pro Bowling oynayan Harrison Smith, 2015’ten bu yana yalnızca 2020 Pro Bowl’u kaçırdı, ancak bu onun ikinci yokluğu olabilir.


Justin Jefferson Kendini Bir KEÇİYLE Kıyaslıyor

Janik Eckardt, sayıları ve istatistikleri seven bir futbol fanatiğidir. Vikingler, o zamanki oyun kurucuları Christian Ponder’a rağmen favori takımı oldu. Yürüyen bir futbol ansiklopedisi, sitcom izlemeyi seviyor ve tercih ettiği müzik türü Klasik rock. Vikingleri seviyorsanız onu Twitter’da takip edin: @JanikEckardt
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/boom-5-vikings

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir