Bleacher Report The Andrew Booth Jr. Hype’a KatıldıBleacher Report The Andrew Booth Jr. Hype'a Katıldı

30 Ekim 2021; Clemson, Güney Karolina, ABD; Clemson Tigers köşe oyuncusu Andrew Booth Jr. (23) Memorial Stadium’da dördüncü çeyrekte Florida State Seminoles karşısında Clemson’ın beceriksizce toparlanmasının ardından kutluyor. Zorunlu Kredi: Ken Ruinard-USA TODAY Sports

Andrew Booth Jr., Vikingler tarafından 42. sırada seçildiğinden beri çok fazla övgü alıyor. Taslağın çalınanlarından biri olarak tanımlandı ve birçoğu NFL’de bir CB1’e dönüşebileceği konusunda ısrar ediyor. A son parça üzerinde çamaşır suyu raporu genç Vikings köşesini överek eğlenceye katılıyor.

İçinde BR‘nin tahmini, Booth, Minnesota’nın “en iyi değer seçimi:”

B/R İzcilik Departmanı, onu 1. Günde seçilme potansiyeli olan 1. Yıl başlangıcı olarak derecelendirdi, ancak Clemson ürünü adını duymadan önce dokuz ikinci tur seçim yapıldı.

Patrick Peterson, kariyerinin alacakaranlığına girerken ve Cameron Dantzler geçen yıl inişli çıkışlı bir ikinci sezon geçirirken, Vikingler, seçim çerçevesi içermeyen bir oyuncu alamayınca umutsuzca bu pozisyonu ele almak zorunda kaldılar.

Booth boşluğu fazlasıyla dolduruyor ve kariyerinin başlarında bir başlangıç ​​oyuncusu olarak yerini almalı.

Gerçekten de Booth iyi bir değeri temsil ediyor ve büyük bir ihtiyacı karşılıyor. Bu nedenlerle, kesinlikle harika bir seçim gibi görünüyor.

Anahtar, elbette, sağlığında dinlenecek. Booth, kolej boyunca yaralanmalarla mücadele etti ve etkinliğini sınırladı. NFL’ye geçerken bunu geride bırakması çok önemli. Tabii ki, yaralanmalar genellikle kontrol edilemez, bu nedenle yaralanma kaderi üzerinde tam kontrole sahip olduğunu söylemek adil olmaz. Bunun yerine, vücuduna iyi baktığından emin olmak için sezon dışında ve yıl boyunca gerekli çalışmaları yaptığından emin olması gerekiyor. Oradan, parmak çarpı işareti, en iyi için umut olan bir durum.

Başarılı olursa, çamaşır suyu raporu Vikinglerin en yeni köşesindeki tanıtım yazısı ileri görüşlü olabilir. RD2’nin ortasında bir CB1’e takılmak inanılmaz bir değer olurdu. Umarım, Booth Minnesota ile tam potansiyeline ulaşır.

Bleacher Report The Andrew Booth Jr. Hype'a Katıldı


Kaynak : https://purpleptsd.com/bleacher-report-vikings-joins-the-andrew-booth-jr-hype/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir