Bleacher Raporu Vikingler için WR Ticaretini DüşünüyorBleacher Raporu Vikingler için WR Ticaretini Düşünüyor
27 Temmuz 2022; Eagan, MN, ABD; Minnesota Vikings genel müdürü Kwesi Adofo-Mensah. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Minnesota Vikings’in aktif kadroda beş geniş alıcısı var ve çamaşır suyu raporu takas yoluyla mor takım için aklında fazladan bir tane var.

Justin Jefferson, Adam Thielen, KJ Osborn, Jalen Reagor ve Jalen Nailor’a ek olarak, Kristopher Knox itibaren çamaşır suyu raporu bu hafta önerdi Vikinglerin eklediği New York Jets’den Denzel Mims.

Ağustos ayının sonlarında Mims, Jets’ten bir takas talep etti ve ardından 2022 normal sezonunda hiç oynamadı.

Bleacher Raporu Vikingler için WR Ticaretini Düşünüyor
New York Jets geniş alıcı Denzel Mims. © Danielle Parhizkaran/NorthJersey.com / ABD BUGÜN AĞI.

Mims’in ajanı Ron Slavin medyaya söyledi Sezon başlamadan önce, “Jet’ler defalarca bize onu serbest bırakmayacaklarını söylediğinden, bu noktada takasın tek seçeneğimiz olduğunu düşünüyoruz. Joe Douglas her zaman Denzel için doğru olanı yaptı ve Denzel’in katkıda bulunabileceği başka bir takım bulmak için elinden gelen her şeyi yapacağına güveniyoruz.”

Ve Mims, o zamandan beri derinlik tablosuna gömüldü, hücumda herhangi bir eylem ya da herhangi bir özel takım yakalaması yaşamadı. Mims’in katılmamasına rağmen, New York 3-2’lik bir galibiyet rekoru kırdı ve Pazar günü Packers ile bir randevu için Green Bay’e gitti.

Bleacher Raporu Vikinglerin Hala Başka Bir WR Ticareti İçin Koştuğunu İpuçları Verdi
25 Şubat 2020; Indianapolis, Indiana, ABD; Baylor geniş alıcı Denzel Mims. Zorunlu Kredi: Trevor Ruszkowski-USA TODAY Sports.

Pekala, Mims, Jets takımında kimseye bir fayda sağlamıyor, bu yüzden yedi hafta önceki takas talebinden bu yana ticaret teorileri çok yaygın. Buna göre, Knox’un bir “ticaret bloğu büyük tahta” detayını veren makalesinde, Mims Vikinglere tükürüldü.

Knox, Minnesota için takas fikrini şöyle açıkladı: “Mims ile ilgilenen ekiplerden biri olan 4-1 Minnesota Vikingleri, başına [Connor] Hughes – göze çarpan Justin Jefferson’ın arkasında ek derinlik kullanabilir. Adam Thielen, beş hafta boyunca en az 200 karşılama yardasıyla diğer tek geniş sahaları.”

Jefferson, Thielen, Osborn, TE Irv Smith ve RB’ler Dalvin Cook ve Alexander Mattison’ın Kevin O’Connell’in hücumunda dokunuşlara ihtiyaçları olduğu için Vikinglerin hücumda zaten “besleyecek çok fazla ağzı” var. Merak uyandırıcı olsa da, Mims eklemek pek mantıklı değil, özellikle Minnesota, Ağustos ayında yukarıda bahsedilen Reagor için 4.

Yine de Mims, Jefferson ve Reagor ile aynı draftta 2. Turda bir yetenek ve teorik olarak Vikinglerin hücumuna teorik olarak katkıda bulunabilir – yolun aşağısında. İki sezon boyunca, Mims 490 yard için 31 resepsiyon kaydetti ve 20 kariyer maçında hiç gol olmadı. 2020 ve 2021’de 718 hücum anı oynadı, bu yüzden adamı değerlendirmek için bol miktarda kaset var.

Vikingler, Mims için sermaye taslağı ticareti yapmakla ilgilenmiyorsa – Minnesota zaten gelecek yılın draftı için cimrilik yapıyor – ancak daha fazla WR derinliği istiyorsa, serbest ajanlar Odell Beckham, Dede Westbrook, Will Fuller ve TY Hilton da mevcut.

Vikingler, 4 Aralık’ta US Bank Stadyumu’nda Mims’ Jets oynuyor. Knox, Mims’in Chicago Bears ile de anlaşabileceğini düşünüyordu.

Jets fiyatının Mims için ne olacağı belli değil, ancak Minnesota’nın önümüzdeki Nisan ayında 4., 6. veya 7. Tur seçimleri yok.Eski Vikingler DT Yunuslarla İmzaladı

Dustin Fırıncı 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/bleacher-report-has-wr-trade-in-mind-for-vikings

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir