Birden Fazla Viking Manşeti Final Pro Bowl OylamasıBirden Fazla Viking Manşeti Final Pro Bowl Oylaması
2 Ekim 2022; Londra, Birleşik Krallık; Minnesota Vikings geniş alıcı Justin Jefferson (18) ve korner Kris Boyd. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports.

Birden Fazla Viking Manşeti Final Pro Bowl Oylaması

Pro Bowl, Konferans Şampiyonası oyunları ile Super Bowl arasında gerçekleşecek. Lig, asıl oyunu seçilen oyuncuların çaba göstermemesi ve sakatlanma korkusu nedeniyle gerçekleşmesi zorunlu olan bir bayrak futbolu maçına çevirdiğinden, bu yıl birkaç değişiklik etkinliğin farklı görünmesini sağladı. Ancak, NFL bazı beceri yarışmaları ekledi.

Oyuncular genellikle Pro Bowl’da olmak istemezler çünkü bu, Super Bowl’a giremedikleri anlamına gelir, ancak özgeçmişlerinde bu seçimi kesinlikle yapmak isterler. Onur, oyunculara sözleşme müzakerelerinde avantaj sağlayacak ve kariyerlerinin ardından miraslarına yardımcı olacak.

Birden Fazla Viking Manşeti Final Pro Bowl Oylaması

Taraftar oyları, tıpkı Pro Bowlers’ın belirlenmesinde koçların ve oyuncuların oyları gibi üçte bir oranında sayılır. Hayran oylaması geçen hafta sona erdi ve birden fazla Viking, kendi konumlarında en çok oy alan kişiler oldu. Elbette, bir takım 11-3 olduğunda tanınmak daha kolaydır ve ayrıca Vikings hayranları bu konularda tutkulu ve gerçekten iyidir. Ama kim aldı en çok oy NFC’de pozisyonunda mı?

2 Yıldız

Birden Fazla Viking Manşeti Final Pro Bowl Oylaması
17 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Justin Jefferson. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Süper yıldız alıcı Justin Jefferson, karşılama sahalarında lige ve oylarda NFC genişliğinde liderdir. 264.653 oyu NFL’de en çok dördüncü. Geldikten sonra hızla franchise’ın yüzü oldu. Dalvin Cook aracılığıyla birkaç yıl hücumu yönettikten sonra, Vikingler yaklaşımlarını değiştirdiler ve Jefferson artık hücumun odak noktası.

Mevcut hızı onu tek sezonluk rekorun üç yarda ve ilk 2.000 yarda alma sezonunun 39 yarda gerisinde bırakacağından, hiçbir rekor güvenli değildir. Vikingler NFC’de ikinci sırayı korumak istediğinden, sezon sonunda bir artış kesinlikle mümkün. Ayrıca şu anda Randy Moss tarafından tutulan Vikings franchise rekorunu tek bir sezonda kıracak.

Birden Fazla Viking Manşeti Final Pro Bowl Oylaması
4 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings güvenliği Harrison Smith. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Kıdemli güvenlik görevlisi Harrison Smith bir adım kaybetmiş olabilir ama bunu etkileyici bir futbol IQ’su ile telafi ediyor. Beş müdahalesi onu ligde üçüncü sırada yer alıyor ve 77 mücadelesi, iki defans oyuncusu Kendricks ve Hicks dışındaki tüm Vikinglerin çoğu.

Smith aynı zamanda savunmanın oyun kurucusudur çünkü herkesin sıraya girmesine yardım eder. Çoğu zaman, snap’ten önce tam olarak hücum oyununa seslendiğini görmek mümkündür. Artık zirve seviyesinde değil ama yine de oyundaki en iyi güvenliklerden biri.

Özel Bir Grup

Bir grup özel ekip üyesi de kendi konumlarının zirvesindedir. Üçü de, Kris Boyd, Andrew DePaola ve Kene Nwangwu, gruplarının başında yer alıyor. DePaola 2012’de draftsız kaldı. Tabii ki, uzun yakalayıcılar nadiren taslak seçimlerdir. 35 yaşındaki oyuncu hiç Pro Bowl’a gitmedi. 2018’in 1. Haftasında ACL’sini yırttı ve Vikingler onu imzalayıp 2020’nin 11. Haftasında etkinleştirene kadar bir oyunda görünmedi.

Kris Boyd, 2019’da Vikinglere katıldığından beri hayranların favorilerinden biri oldu. 2021’de özel bir tim iblisine dönüştü ve kumar kapsamı etkileyici. 15. Haftada savunmada yaptığı yedi enstantane, tüm sezon boyunca sahip olduğu en yüksek şeydi. Boyd, bahis kapsamında Londra’da Saints’e karşı 4. Haftada önemli bir karmaşayı zorladı.

Birden Fazla Viking Manşeti Final Pro Bowl Oylaması
13 Kasım 2022; Orchard Parkı, New York, ABD; Minnesota Vikings, Kene Nwangwu’ya koşuyor. Zorunlu Kredi: Mark Konezny-USA TODAY Sports

Geri dönüş uzmanı Kene Nwangwu, oyundaki en patlayıcı geri dönenlerden biridir. Sadece 25 kariyer maçında bir skor için üç vuruş yaptı. Vikinglerin oyunu kazanmak için Şükran Günü’nde Patriots’a karşı gol atmasına ihtiyacı vardı. Teknik olarak bir geri koşu ama bir olarak kullanılmadı. Ancak tek bir oyunla oyunu değiştirme yeteneği önemli bir beceridir.

Nihai kadrolar Çarşamba günü CT’de 19:00’da NFL Network’te açıklanacak ve bazı Vikingler takıma girmenin yolunu bulacaktır. Christian Darrisaw, Za’Darius Smith ve TJ Hockenson gibi oyuncuların takıma girme şansları çok yüksek.


ESPN, Kirk Cousins ​​vs. Colts'tan Hiç Etkilenmedi

Janik Eckardt, sayıları ve istatistikleri seven bir futbol fanatiğidir. Vikingler, o zamanki oyun kurucuları Christian Ponder’a rağmen favori takımı oldu. Yürüyen bir futbol ansiklopedisi, sitcom izlemeyi seviyor ve tercih ettiği müzik türü Klasik rock. Vikingleri seviyorsanız onu Twitter’da takip edin: @JanikEckardt
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/multiple-vikings-bowl-voting

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir