Bırakma, Korku ve Tartışma Planlayın
Millet, aynı hafta içinde ikinci bir podcast bölümüyle geri döndük (birincisine bir göz atın). Program resmi olarak burada, bu yüzden Sizzlin’ Sam ve ben buna göre yanıt veriyoruz. son bölümde Kuzeyden Notlar – mütevazi bir Vikings podcast’i – program düşüşünü ve bazı korkunç rakipleri tartışıyoruz.

Sizzlin’ Sam’in söylediklerine bir göz atın: “Çift bölümlük bir hafta için geri döndük, programın yayınlanması ve Vikinglerin bu yıl nasıl şekilleneceği hakkında konuşuyoruz. Genel eğilimler, güle güle yerleştirme ve prime time oyunlarından bahsediyorlar.

Bırakma, Korku ve Tartışma Planlayın
19 Eylül 2022; Philadelphia, Pensilvanya, ABD; Philadelphia Eagles guardı Isaac Seumalo (56), Lincoln Financial Field’da Minnesota Vikings defans oyuncusu Ross Blacklock’u (96) bloke ediyor. Zorunlu Kredi: Eric Hartline-USA TODAY Sports

Tartıştığımız gibi (ve Josh Frey de), açılış 8 oyunu bize Vikinglerin mevcut yinelemesi hakkında çok şey anlatacak. Evet, açılış Bucs oyunu çok korkutucu değil, ancak Eagles, Chiefs ve 49ers ile eşleşmeler göz korkutucu görünüyor. Sezon sonundaki Bengals maçıyla ortak olduklarında, bu rakipler Vikinglerin gerçek olup olmadığına karar vermemizde uzun bir yol kat edecekler.

AFC/NFC Şampiyonası Seçimleri
4 Aralık 2022; Cincinnati, Ohio, ABD; Cincinnati Bengals oyun kurucusu Joe Burrow (9), Bengals, Paycor Stadyumu’ndaki 13. Hafta NFL maçının ikinci çeyreğinde 4. ve 1. sıralarda gol atarken bir değişiklik yaptı. Zorunlu Kredi:Sam Greene-USA TODAY Sports

Lions’ı programda bu kadar geç görmek biraz hayal kırıklığı yarattı. Şu anki bakış açımızdan, Minnesota ve Detroit, NFC North için en iyi yarışmacılar. 16. ve 18. Haftalarda karşı karşıya gelecekler. NFL, bu takımların bu son maçlarda Kuzey’e karar verip veremeyeceklerini görmek istiyor.

Vikings podcast’leriyle ilgilenen veya Vikings podcast’lerine girmek istediğini düşünen kişiler, vermekten çekinmemelidir. Kuzeyden Notlar Bir atış. üzerine atlamak iTunes, spotifyveya fasulye. Anladığım kadarıyla bu noktalarda bir hesaba ihtiyacınız yok. Oynat’a basın ve bölmenin keyfini çıkarın.

İyi dinlemeler Vikings hayranı.

Vikinglerin Rakip Olabilmek İçin Öldürebilecekleri 3 Ejderha


Kaynak : https://purpleptsd.com/2023/vikings/top_news/vikings-podcast-schedule-drop/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir