Bir Viking Hayranının CFB İzleme Kılavuzu: Penn State’in Geri DönmesiBir Viking Hayranının CFB İzleme Kılavuzu: Penn State'in Geri Dönmesi

Penn State birinci sınıf oyun kurucu Beau Pribula, 23 Nisan 2022 Cumartesi günü State College’daki Beaver Stadyumu’ndaki 2022 Mavi-Beyaz maçında topla koşuyor. Hes Dr 042322 Mavibeyaz

NFL sezonunun hızla yaklaşması gibi, kolej futbol takımlarının kampüse gelip kendi sezon öncesi çalışmalarına başlayacağı güne yaklaşıyoruz. Kendi kendini NFL Draft inek ilan eden biri olarak, kolej futbol sezonu için NFL sezonu kadar heyecanlanıyorum. Bu nedenle, 2022 sezonu öncesinde birçok önemli kolej futbolu programı için rehberler hazırlıyorum. İster deneyimli bir kolej futbolu izleyicisi olun, ister yeni başlıyor olun, burada herkes için bir şeyler var.

AAC’deki birçok büyük yarışmacıdan çoktan geçtik ve ACC’yi yeni bitirdik. Şimdi, kolej futboluyla uğraşan Minnesota Vikings taraftarlarının çoğu için eve çok yakın bir konferansla yolumuza devam ediyoruz: Big Ten. Bu konferanstaki zamanımızı neredeyse tamamladık, ancak Penn State Nittany Lions’ı tartışmadan tamamlanmış sayılmaz.

genel bakış

2019’da 11-2’lik bir kampanya ve Cotton Bowl zaferinden sonra, Covid sonrası yaşam Penn State Nittany Lions’a karşı nazik olmadı. Son iki sezonda, sezon öncesi beklentilere kıyasla önemli ölçüde düşük performans gösterdiler, toplamda 11-11’lik bir rekor kırdılar ve Big Ten’de 4-5 rekor kırdılar.

Sean Clifford kolej futbolunun altıncı ve son sezonu için geri dönerken, Nittany Lions, Big Ten’in merkezinde en deneyimli oyunculardan birine sahip. Daha güçlü bir koşu oyunu ve Michigan ve Ohio Eyaleti’nin Happy Valley’e gelmek zorunda kalmasıyla, bu Penn State’in bu hücumda başka bir konferans başlığı koymak için son şansı.

2022 NFL Taslak Beklentileri

Önemli Transferler

 • WR Mitchell Tinsley (Batı Kentucky)
 • IOL Avcısı Nourzad (Cornell)

Önemli Transferler

 • RB Noah Cain (LSU)
 • IOL Anthony Whigan (Akron)
 • DT Cole Brevard (Purdue)

2022 Takvimi

 • 9/1 @ Purdue
 • 9/10 vs. Top Durumu
 • 17 Eylül @ Kumral
 • 9/24 vs. Central Michigan
 • 10/1 – Kuzeybatı
 • 10/15 @ Michigan
 • 10/22 Minnesota’ya karşı
 • 10/29 – Ohio Eyaleti
 • 11/5 @ Indiana
 • 11/12 Maryland’e karşı
 • 11/19 @ Rutgers
 • 11/26 – Michigan Eyaleti

2022’nin Anahtarları

NFL Yeteneğinin Değiştirilmesi

Penn State’in kadrosunda hiç şüphe yok ki yetenek var, ancak bu hala sekiz NFL Draft seçimini değiştirmeyi kolaylaştırmıyor. Takım başarısının eksikliğine rağmen, bu, Joe Paterno’nun Penn State programının Fiesta Bowl’u kazandığı 1996’dan beri herhangi bir draftın gördüğü en fazla Nittany Lions.

Özellikle, ilk turda geniş alıcıları Jahan Dotson, Clifford ona topu aldığında bir şimşekti. Western Kentucky transfer Mitchell Tinsley’nin Hilltoppers ile 1400 yardlık bir sezonun ardından bu üretimi değiştirip değiştiremeyeceğini görmek ilginç olacak.

Sean Clifford için Son Bir Atış

Daha önce de belirtildiği gibi, Sean Clifford, Nittany Lions ile geçirdiği süre boyunca hemen hemen her şeyi gördü. Penn State’i 2019’daki en yüksek Cotton Bowl zaferine götürmeye yardımcı oldu ve 0-5 yılına Indiana ve Nebraska gibi programlara kayıplarla başlayarak 2020 sezonuna tarihsel olarak kötü başlangıç ​​olan düşükleri gördü.

Tinsley’de başka bir eğlenceli alıcı karışıma dahil edildi ve arka alanda birinci sınıf öğrencisi Nick Singleton ile çok iyileştirilmiş bir koşu oyunu ile bu hücum 2022’de normale dönecek.

“İzlenecek Mor Oyuncum”

Penn State, bir kez daha 2023 NFL Draft için bir dizi manşet beklenti sunuyor ve bu bölüm için bunların hiçbirine odaklanmayacağım. Bunun yerine, dikkatimizi 2022 sezonuna giren biraz daha bilinmeyen birine çevirmek istiyorum. Smith Vilbert, Arnold Ebiketie ve Micah Parsons gibi oyuncuların arkasında, uzun süredir Nittany Lions’ın EDGE grubunun derinlik tablosuna gömüldü.

Bu yıl hala hem Adisa Isaac hem de Nick Tarburton’ın gerisinde kalmış gibi görünüyor, ancak sonunda ortaya çıkabileceğine inanmak için sebepler var. Penn State’in sahaya çıktığını en son gördüğümüzde, Outback Bowl’u Arkansas’a kaybettikleri zamandı. Kaybına rağmen, Vilbert olağanüstü bir gün geçirdi ve sadece ilk yarıda üç çuval attı.

Vilbert 6’6’da inanılmaz bir uzunluğa sahip ve duruşunda müthiş bir patlama sergiliyor. Anlaşılır bir şekilde, pas atma becerileri açısından oldukça ham, ancak üniversite kariyerinde bu noktaya kadar sadece altı maçta oynayan bir adam için bu bekleniyor. Minnesota Vikings onu draft edecek olsaydı, Danielle Hunter ve Za’Darius Smith’in günlük işleri üstlenirken, o sadece kanatlarda bekleyen bir oyuncu olacaktı. Önümüzdeki birkaç yıl için OLB.

Vilbert’i seçmek, şansını tersine çevirmekle ilgili olurdu. Kesinlikle ondan bolca var ve bu yıl Penn State’in birkaç maçı için kadroya girmeye zorlayabilirse, redshirt junior’ın draft edilmek için büyük bir şansı var.

Bir Viking Hayranının CFB'ye Bakış Rehberi: Illinois'in Uygunluk Mücadelesi
Kaynak : https://purpleptsd.com/2022/minnesota_vikings/a-vikings-fans-viewing-guide-to-cfb-penn-states-bounce-back/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir