Bir Serbest Oyuncu İmzası Daha, Vikingleri Sezon Dışı En Üst Düzeye ÇıkarırBir Serbest Oyuncu İmzası Daha, Vikingleri Sezon Dışı En Üst Düzeye Çıkarır

20 Aralık 2021; Cleveland, Ohio, ABD; Cleveland Browns pivotu JC Tretter (64), FirstEnergy Stadyumu’nda ikinci çeyrekte Las Vegas Raiders’ı defans oyuncusu KJ Wright’ın (34) dışında bloke etti. Zorunlu Kredi: Scott Galvin-USA BUGÜN Spor

Çoğunlukla, Vikings yazarları ve hayranları, Vikinglerin sezon dışı dönemi hakkında orta derecede coşkulu değerlendirmeler yapıyorlar.

Şüphesiz en dikkate değer değişiklikler ön büro ve koçlukla ilgiliydi. Minnesota neredeyse tamamen yeni bir liderlik yapısına sahip, o kadar çok kişi bunun personelde önemli değişikliklere yol açacağına inanıyordu.

Bu düşünce gerçekleşmedi.

Vikinglerin liderlik grubu her şeyi yıkmak yerine rotada kalmaya karar verdi. Bazılarının bu yaklaşımı eleştirdiğini biliyorum, ancak buna GM ve HC’nin bakış açısından bakın. Düşük performans gösteren bir takımı devralıyorlar, sakatlıklar ve koçluk farklı olsaydı makul olarak daha iyisini yapabilirdi. Yeni koçluğun her şeyin işe yarayıp yaramadığını görmek için neden bir veya iki yıl daha vermiyorsunuz? Aksi takdirde, Kwesi Adofo-Mensah ve ekibi, ekibi tam olarak anlamanın sağladığı ek fayda ile daha sağlam değişiklikler yapabilecektir.

2022’de rekabet etme kararı, bir tane daha serbest oyuncu imzalamanın sağduyulu olup olmayacağını merak etmemi sağlıyor. NFL sezonu uzun ve yorucu bir sezondur, bu yüzden çok fazla yetenek diye bir şey yoktur.

Maaş sınırı kısıtlamaları, elbette, ana faktördür. Vikinglerin diğer sezon dışı hamlelerinden sonra bütçelerinde bir ton kalmadı. Yine de, eğer biri merak ediyorsa JC Tretter için hamle yapmak doğru karar olur. Tecrübeli oyuncu gençleşmiyor, ancak Garrett Bradbury’nin Tretter’in oyun seviyesine eşit olma şansı çok az. Bir yıllık anlaşma mantıklı.

Bir başka KENAR veya köşe hakkında da merak ediliyor. Justin Houston ve Jerry Hughes, özellikle rotasyonel bir rolde hala üretken olabilirler. Her ikisi de üçüncü çıkışlarda QB’nin peşinden gitmeye yardımcı olabilir. Dikkate alınması gereken bazı köşeler Bryce Callahan, Chris Harris ve hatta Kevin King’dir. Eski bir Packer olan King, Mike Pettine Minnesota’nın baş antrenör yardımcısı olduğu için Minnesota ile bağları var.

Minnesota, isterlerse üst sınıra birkaç milyon daha ayırabilir. Yeni keşfedilen bir miktar parayı sadece bir tane daha serbest oyuncuya adamak, 1. yıl başarısı ile 1. yıl başarısızlığı arasındaki fark olabilir.

Vikingler Taslağı


Kaynak : https://purpleptsd.com/one-more-free-agent-signing-would-push-vikings-offseason-over-the-top/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir