Bir Nugget Daha Dalvin Cook Trade Söylenti Değirmenine GiriyorVikings Eğitim Kampında 2 Günde 3. Yaralanma Dalgalandı
29 Temmuz 2022; Minneapolis, MN, ABD; Dalvin Cook’a koşan Minnesota Vikings. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Genel menajer Kwesi Adofo-Mensah ve baş antrenör Kevin O’Connell, 15 ay önce Minnesota Vikings organizasyonunun başına geçtiğinde, ikili işbirlikçi ve misafirperver bir kültür inşa etme sözü verdi.

Tam olarak bunu yaptılar ve felsefenin temelinde oyuncular tarafından “doğru olanı yapmak” yer alıyor.

Bir Nugget Daha Dalvin Cook Trade Söylenti Değirmenine Giriyor

Görünüşe göre, önümüzdeki haftalarda takas edilmesi veya serbest bırakılması beklenen Dalvin Cook’un uzun süredir geri kaçmasıyla perde arkasında bu oluyor.

Başka Bir Nugget Giriyor
17 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Dalvin Cook’a koşan Minnesota Vikings (4), US Bank Stadyumu’nda Indianapolis Colts’a karşı oynanan maçı izliyor. Galibiyetle Minnesota Vikings, NFC North’u perçinledi. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Vikingler görünüşe göre istiyor tatmin etmek Cook, 2017’den beri franchise’ın değerli bir üyesi. ESPN’ler Jeremy Fowler geçen hafta sonu söyledi SportsCenter’da, “Dalvin Cook’un geleceği son zamanlarda bir nevi ucu açık. Bir kaynaktan, Vikinglerin Dalvin Cook tarafından doğru olanı yapmak istediği söylendi. Şu anda, her şeyi çözene kadar yaklaşık 14 milyon dolarlık üst sınırını korumaya istekliler.

“Vikinglerin takas tekliflerini dinlemeye istekli olduğuna inanıyorum. Geçmişte sırf Güney Floridalı olduğu için Dalvin Cook’u Miami’ye bağlayan bazı takımlarla konuştum, bir noktada geri kaçmak istiyorlardı, ama aynı zamanda üçüncü turda bir draft yaptılar ve yeniden sözleşme imzaladılar. birkaç oyuncu, ”diye devam etti Fowler.

Dalvin Cook Kalınlaşıyor
5 Ocak 2020; New Orleans, Louisiana, ABD; Dalvin Cook’a koşan Minnesota Vikings (33), Mercedes-Benz Superdome’da NFC Wild Card playoff futbol maçının ikinci çeyreğinde New Orleans Saints’e karşı koşuyor. Zorunlu Kredi: Derick Hingle-USA TODAY Sports.

Cook, Vikingler tarihinde Adrian Peterson ve Robert Smith’in ardından üçüncü lider hücum oyuncusu. Taşıma başına yarda ve beklenenin üzerinde yarda metrikleri 2022’de önemli ölçüde düşerken, Minnesota’nın bölüm kazanan 13-4 rekoruna yardımcı olan birkaç oyuna büyük gol atan dolandırıcıları dahil etti.

Fowler sözlerini şöyle tamamladı: “En azından şu anda takas edilmesi için net bir yol yok. Ve böylece, Vikingler Za’Darius Smith’ten uzaklaştı, bir noktada Dalvin Cook’tan ayrılmaya istekli olabilirler, ancak bu henüz sarsılmadı.

Geçmişe Dönüş Cuma: Vikingler 2018'de Yunusları Patlattı
16 Aralık 2018; Minneapolis, MN, ABD; Dalvin Cook’a koşan Minnesota Vikings (33), US Bank Stadyumu’nda Miami Dolphins’e karşı üçüncü çeyrekte topu taşıyor. Zorunlu Kredi: Brace Hemmelgarn-USA TODAY Sports.

Nispeten yeni geri dönen işlemler güvenilir bir şekilde kaynaklanabiliyorsa, Cook 4. veya 5. Tur seçimini almalıdır. Ancak NFL geçici mutluluğa doğru yönelirken, RB’ler neredeyse her dakika daha az değerli hale geliyor.

Vikingler, Cook’u 1 Haziran’dan önce serbest bırakırsa, kulüp 8,2 milyon dolarlık üst ceza ile 5,9 milyon dolar tasarruf edecek. Bu tarihten sonra, 5,1 milyon dolarlık üst sınır cezasıyla birlikte 9 milyon dolarlık tasarruf elde edilir. Bir takas için, Cook’u 1 Haziran’dan önce başka bir yere göndermek, 7,8 milyon dolar tasarruf sağlar ve orta-geç yuvarlak bir draft seçimi getirir. Cook’u 1 Haziran’dan sonra ticaret yoluyla boşaltmak, 3.1 milyon dolarlık bir cezayla 11 milyon dolar tasarruf sağlayacaktır.

Ancak Adofo-Mensah “Cook’la ilgilenmeye” kararlıysa, takas veya serbest bırakma her an, her yerde olabilir.

Cook, Ağustos’ta 28 yaşına girecek.


Sadece 1 Vikings Serbest Temsilcisi İmzasız Kaldı

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh Ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Pro Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/top_news/another-nugget-enters

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir