Bir NFC Kuzey Ekibini Bir Araya Getirmek: Vikingler İçin Kesimi Kim Yapıyor?


Hikayenin tamamını okumak için tıklayın Bir NFC Kuzey Ekibini Bir Araya Getirmek: Vikingler için Payı Kim Alır?

NFC North’un en iyi yeteneklerini bir araya getirirsek nasıl bir takımımız olabilir?

Kuşkusuz, egzersiz kesin olmaktan uzak bir egzersizdir. Farklı insanların farklı görüşleri olacaktır. Olaylara mor gözlükle bakmıyormuşum gibi davranmayacağım. Mütevazı yazarınızdan önyargı var. Yine de objektif olmak için elimden geleni yapacağım.

NFL: Minnesota Vikings, Green Bay Packers'ta
1 Ocak 2023; Green Bay, Wisconsin, ABD; Green Bay Packers sıkı tarafı Josiah Deguara (81), Lambeau Field’da ikinci çeyrekte kısa bir galibiyetten sonra Minnesota Vikings güvenliği Harrison Smith (22) tarafından ele geçiriliyor. Zorunlu Kredi: Mark Hoffman-USA TODAY Sports

Kriter basit: mümkün olan en yüksek kazanma şansını sunan takımı kurun. gelecek sezon. Hem şimdi hem de gelecekte sürdürülebilir bir kazanan oluşturmak mı? Bunu Kwesi Adofo-Mensah’a ve yanlış ikiliğe meydan okuyan rekabetçi yeniden inşasına bırakın.

Üst sınır önemli değil, o yüzden bunu aklınızdan çıkarın. Tek umursadığımız yetenek, yeteneğin maliyeti değil.

Buradaki amaç, NFL’nin sunduğu en iyi takımlara (gerçek takımlar veya diğer all-star takımları) karşı kazanma yeteneğine sahip, yıldızlarla dolu bir takımı bir araya getirmektir.

Kalın yazılmış oyuncular, ana yedek oyuncu parantez içinde olmak üzere seçimlerdir. NFL’nin geçme eğilimi göz önüne alındığında, hücum 11 personelde ve savunma nikelde. Tüm söylenenlerle, son derece tartışmalı NFC Kuzey ekibi.

NFC Kuzey Saldırısı

QB: Kirk Kuzenleri (Justin Alanları)
SĞ: Aaron Jones (Jahmyr Gibbs)
TE: TJ Hockenson (Cole Kmet)
WR: Justin Jefferson (Hıristiyan Watson)
WR: Amon-Ra St.Brown
(KJ Osborn)
WR: DJ Moore
(Ürdün Addison)
LT: Christian Darrisaw
(David Bahtiyari)
LG: Elgton Jenkins
(Ezra Cleveland)
C: Frank Ragnow
(Garrett Bradbury)
RG: Nate Davis
(On bir Jenkins)
RT: Penei Sewell
(Brian O’Neill)

Diğer NFL bölümlerinin en iyi takımlarını bir araya getirmesine izin verin. Herhangi biri Jefferson, St. Brown ve Moore ile eşleşebilecek mi?

Jefferson’a yapılacak mükemmel bir dava var. Ve Brown, NFL’deki ilk 5 WR’dir. Detroit’in genç alıcısı, NFL’deki en hafife alınan oyuncular arasında yer alıyor. Diyelim ki Kovboylar için oynasaydı, tüm dünya onun ne kadar sansasyonel olduğunu bilirdi. Jefferson daha iyi, ancak ikili arasındaki fark sanıldığı kadar büyük değil.

Bir NFC Kuzey Ekibini Bir Araya Getirmek: Vikingler İçin Kesimi Kim Yapıyor?
18 Eylül 2022; Detroit, Michigan, ABD; Detroit Lions geniş alıcı Amon-Ra St. Brown (14), Ford Field’daki ikinci yarı eylemi sırasında Washington Commanders köşe bağı Kendall Fuller (29) tarafından ele geçiriliyor. Zorunlu Kredi: Kirthmon F. Dozier-USA TODAY Sports

Cousins’i en üst sıraya koymak bazıları için tartışmalı olacak ama gerçekten olmamalı. O şu anda bölümün en iyi QB’si. En yüksek tavan? Hayır tabii değil; bu unvan Bay Fields’a ait. Bu parçanın yayınlanması itibariyle, Cousins ​​en iyi QB’dir ve özellikle yakın değildir. Sözleşmesiyle ilgili endişelerinizi bir kenara bırakın – ki bunların çoğu çok meşrudur – ve açıkça görülebilen şeyi kabul edin: yeteneği onu tek başına sıralamada ilk 12’ye sokuyor.

Dalvin Cook listede yok. Hem ulusal hem de yerel düzeydeki lig kaynakları, 4 numaranın 2023’te başka bir yere gideceğini ima etti. Daha da önemlisi, genel menajer Kwesi Adofo-Mensah, yıldızı RB’ye karşı oldukça soğuk. Sonuç olarak, onay Bay Jones’a ve yakın zamanda draft edilen Gibbs’e gitti.

Son olarak, OL hakkında bir kelime. RG noktasını tahmin etmek biraz zordu. Nate Davis, bölüme yeni eklenen bir isim. 2022’de RG’de 576 enstantane için PFF notlarında mükemmel bir performans sergileyen Jenkens’i ona selamlayacağım. Son bir düşünce: Darrisaw ve Jenkins’in birlikte çalışmasıyla meydana gelebilecek yıkımı hayal edebiliyor musunuz?

NFC Kuzey Savunması

KENAR: Danielle Avcısı (Aidan Hutchinson)
DT: Kenny Clark
(DeMarcus Walker)
DT: Alim McNeill (
Harrison Phillips)
EDGE: Rashan Gary
(Preston Smith)
SLB: De’Vondre Campbell
(TJ Edwards)
SLB: Tremaine Edmunds
(Malcom Rodriguez)
CB: Jaire Alexander
(Jaylon Johnson)
CB: Cam Sutton
(Rasul Douglas)
CB: Byron Murphy
(Brian Şubesi)
S: Harrison Smith
(Eddie Jackson)
S: CJ Gardner-Johnson
(Darnell Savage)

Elbette yetenekli bir savunma ama hücum kadar etkileyici bir grup değil.

Dahil edilenlerin çoğu, yakın zamanda bölüme getirilen oyunculara aittir. Edmunds, Sutton, Murphy ve Gardner-Johnson (Rick Spielman’ın istediği bir oyuncu) hepsi yeni oyuncular. Yetenekleri apaçık ortada olsa bile yeni takımlarıyla çalışmayı bırakmamaları çok olası.

NFL: Seattle Seahawks, Arizona Cardinals'ta
6 Kasım 2022; Phoenix, Arizona, Amerika Birleşik Devletleri; Arizona Cardinals köşe bağı Byron Murphy Jr. (7), State Farm Stadium’da ikinci çeyrekte Seattle Seahawks geniş alıcısı DK Metcalf’a (14) yönelik bir pası bozar. Zorunlu Kredi: Michael Chow/Arizona Republic-USA TODAY AĞI

İkincil, muhtemelen en fazla anlaşmazlığın olacağı yerdir. Murphy’nin Chicago’da genç ve yetenekli bir korner olan Johnson’a onay verip vermeyeceği tartışıldı. Sonunda, çok yönlülüğü nedeniyle Murphy’yi seçtim. Hayali ekipte, Bay Murphy’nin slot görevlerini yerine getirmesi yer alacaktı (Şube ana yedek olacak).

DT spotu biraz karışık. McNeill ve Phillips tıka basa dolu. Clarke, içeriden ortalığı kasıp kavurabilecek, delici bir savunma yan hakemidir (Minnesota onunla oynadığında tam bir kabustur). Walker, cüssesi (veya eksikliği) göz önüne alındığında daha çok 3/5T’dir. Amaç sadece geçişlerde kaos yaratmaksa – sonuçta savunma nikeldir – o zaman Walker muhtemelen oraya GB’den Clarke’ın yanında girmeli.

Kağıt üzerinde savunma çok iyi görünüyor ama hücum kadar korkutucu değil. Önde ve arka uçta bir belirsizlik şeridi var.

Editörün Notu: Şunlara sesleniyorum: PFF Kuzeydeki kadrolar hakkında bazı çok yararlı bilgiler verdiğiniz için.

Tüm hikayeyi okuyun Bir NFC Kuzey Ekibini Bir Araya Getirmek: Vikingler için Payı Kim Alır? ve tüm Minnesota Vikings haberleri/analizleri için her gün kontrol edin!


Kaynak : https://purpleptsd.com/2023/vikings/opinion/an-all-nfc-north-team-vikings/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir