Bir Gün Geç Kaldı ve Bir Dolar Eksik: Cam Bynum Jets’e Karşı Günü KurtarıyorBir Gün Geç Kaldı ve Bir Dolar Eksik: Cam Bynum Jets'e Karşı Günü Kurtarıyor

Load the Box, Ürdün Alıç, Cincinnati yerlisi ve Minnesota Vikings meraklısı. 2017’de Jordan’ın favori takımına olan sevgisini ve derin bilgisini dünyanın dört bir yanındaki Vikings hayranlarıyla paylaşılabilecek bir şeye kanalize etmesi gerekiyordu.

Load the Box, Minnesota’daki Kirk Cousins ​​döneminin, New Orleans’taki fazla mesai play-off galibiyetinden Minnesota’daki Mike Zimmer ve Rick Spielman’ın sonunu getiren arka arkaya mağlubiyet sezonlarına kadar, ince ve kalın yollardan geçti.

Tarihsel olarak sezon dışında büyük bir NFL Draft odağına sahip olan bir şov, o zamanlar BYU-QB Zach Wilson’a ev sahipliği yapma ayrıcalığına sahipti. Devam eden şaka, her sezonda 2 ila 3 maçın ardından Jordan’ın “favori” QB’si Kirk Cousins’in yerine bir QB listesi seçmiş olmasıdır.

Başlangıçta bir ortaklık kriko günüLoad the Box, Vikings Territory’yi ağırlayarak kendi başına yeni bir çağa giriyor. Goodwin Olacak gösteriye. Will, Jordan’ın abartılı ve karamsarlık karışımını tamamlamak için istatistikler ve bakış açısı getiriyor.

Load the Box akışları her Pazartesi ve Çarşamba gecesi 19:30 CT’de canlı olarak yayınlanır. Youtube, Facebookve twitter (@LTBVikings). Pazartesi “Geç Gün ve Bir Dolar Kısa” şovumuz Pazar gününü özetlerken, Çarşamba şovu bir sonraki Haftanın rakibini bekliyor.

Apple Podcasts, Spotify, iHeart veya podcast’lerinizi aldığınız her yerden Load the Box’a abone olun!

LTB sponsorluğunda Birleşik Atletik Giyim.

______________________________________________________________________________

Jordan Hawthorn, PurplePTSD ve VikingsTerritory için katkıda bulunan eski bir yazardır. Jordan, Cincinnati, Ohio’nun hemen kuzeyinde yaşıyor, ancak Vikinglere olan sevgisi geldiği kadar gerçek. Mor ve altın sarısı sarılı olarak hastaneden eve getirildi, yürüyebildiği günden beri Vikings formaları giyiyor. Ürdün’ün tüm zamanların favori Vikingleri listesi şunları içerir: Jared Allen, Eric Kendricks, Sidney Rice ve tüm zamanların favorisi Jim Kleinsasser.
Will, Personel Yazarıdır. VikingsBölgesi. O bir koca, iki çocuk babası ve Ekonomi alanında lisans derecesi aldı (tıpkı Kwesi Adofo-Mensah gibi). Will’in en sevdiği eğlenceler su kayağı, Minnesota sporları ve Cinnamon Toast Crunch’tır. Onu Twitter’da takip et (@willbadlose) ve diğer spor içeriğini şu adreste bulabilirsiniz: İkizler Günlük ve kendisinin Kötü Kaybeden Blog.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/a-day-late-and-a-dollar-short-cam-bynum-saves-the-day-vs-jets

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir