Bir Eski Viking Daha Azizlere GidiyorBir Eski Viking Daha Azizlere Gidiyor

9 Aralık 2021; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings, Chris Herndon (89) ve Pittsburgh Steelers’ın forvet oyuncusu Joe Schobert (93) ve köşe oyuncusu Cameron Sutton (20) US Bank Stadyumu’nda iş başında. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports

Bir dizi eski Minnesota Viking’i, bu yaz güneye New Orleans Saints’e giderek Mor ve Altın köklerini döktü. Bunlar arasında TE Brandon Dillon ve LB Eric Wilson da var. Şimdi, eski Viking yeteneğinin en son kazanımı TE Chris Herndon şeklinde geliyor.

Herndon, 2021 sezonu öncesinde Irv Smith’in sezon sonu sakatlığının ardından New York Jets ile takas yoluyla satın alındı. Jets ile üç yıl boyunca, Herndon 71 resepsiyon, 798 yard ve yedi touchdown kaydetti. Hiçbir yıl, 500 yarda ve dört touchdown yaptığı çaylak sezonu kadar iyi değildi.

Ne yazık ki Vikingler için, 2021 sezonunun çoğunda hücumda faktör olmayan bir oyuncu oldu. Tyler Conklin gruptan TE1 olarak çıktı ve Herndon sadece dört resepsiyon, 40 yard ve tek bir gol kaydetti.

Şimdi, bataklığa gidiyor ve Vikinglere oldukça benzer bir durumda sıkı bir uç gruba katılıyor. Adam Trautman ligdeki üçüncü sezonuna giriyor ve her yıl ilerleme belirtileri gösteriyor. Saints hayranları, Vikings hayranlarının fiili üçüncü NFL sezonunda Irv Smith hakkında hissettiklerine benzer şekilde, bu yıl bir yıldıza dönüşmesini umuyor.

Trautman’ın dışında, Azizler kadroda Nick Vannett’e sahip, yetenekli bir yedek, ancak bundan sonra çok az derinlik var. Herndon, muhtemelen Vannett ile yedek nokta için rekabet etmek için hemen atlayacak ve son 53 kişilik kadroya girecek.

Vikingler, bu sezonun 4. haftasında Londra’da Herndon ve Azizleri oynayacak. Vikingler, 2 Ekim Pazar günü bu oyun için yol takımı olarak görev yapıyor. O tarih geldiğinde, eğer varsa, azizlerin kıdemli sıkı son için ne tür bir rolü olduğunu göreceğiz. Umarım Irv Smith bundan sonra bu oyuna da uyum sağlar. bu haftanın başlarında kampta başparmak yaralanması geçirmek.

Irv Smith Kampta Zaten Yaralanma Korkusu Yaştı


Kaynak : https://purpleptsd.com/2022/around-the-league/another-former-viking-heads-to-the-saints/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir