Bir Dalvin Cook Plot Twist varBir Dalvin Cook Plot Twist var
15 Ocak 2023; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings, US Bank Stadyumu’nda New York Giants’a karşı bir joker kart maçından önceki ısınmalar sırasında Dalvin Cook’a (4) geri koşarken. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Vikinglerin Dalvin Cook’u harekete geçirmeye çalıştığı NFL dünyasının en kötü saklanan sırlarından biri olmuştur. Potansiyel bir ticaret ve potansiyel ticaret ortakları hakkında sayısız rapor birdenbire ortaya çıkıyor ve tekrar ortadan kayboluyor.

Bu noktada durum hala akışkan. Her gün yeni bir rapor çıkıyor. Tüm seçenekler masada. Vikingler onu takas edebilir veya serbest bırakabilirdi. Ancak Pazartesi günü yayınlanan bir raporda üçüncü bir seçenek ortaya çıktı.

Bir Dalvin Cook Plot Twist var

Dalvin Cook Konusunda Bir Bükülme Var
8 Ocak 2023; Şikago, İllinois, ABD; Dalvin Cook’a koşan Minnesota Vikings (4), Soldier Field’da Chicago Bears’a karşı ikinci çeyrekte top koşturuyor. Zorunlu Kredi: Daniel Bartel-USA TODAY Sports.

Vikings hayranları aylardır ticaret haberlerinin düşmesini bekliyor. Birçoğu bunun birkaç ay önceki serbest oyuncu döneminin sıcak aşamasında veya öncesinde olmasını bekliyordu. Etkinlik sırasında büyük bir sözleşmeyi takas etmek kolay olmadığı için asla gerçekleşmeyecek olan draft sırasında taşınması bekleniyordu.

Bazı ticari adaylar, taslak sırasında ortadan kaybolmuş gibiydi, örneğin, üçüncü turda Texas A&M’den hızlı devon Achane’i seçen Miami Dolphins. Bununla birlikte, Dolphins’in emektar için pazarda olabileceğine dair söylentiler hala var, zaten çok sayıda iyi koşucu çalıştırdıkları için onun için garip bir takım.

Raheem Mostert ve Jeff Wilson geliyor aklıma. Her ikisi de San Francisco’da hücum koordinatörüyken baş antrenör Mike McDaniel ile başarılı oldu. Ne olursa olsun, McDaniel geçen sezon eski takımı Christian McCaffrey’i karışıma eklediğinde 49ers’ın hücumunun ne kadar tehlikeli hale geldiğini gördü. McDaniel, Güney Florida’da 49ers hücumunun kendi versiyonunu oluşturmak isteyebilir.

Başka Bir Nugget Giriyor
17 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Dalvin Cook’a koşan Minnesota Vikings (4), US Bank Stadyumu’nda Indianapolis Colts’a karşı oynanan maçı izliyor. Galibiyetle Minnesota Vikings, NFC North’u perçinledi. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Aşçı, bugünün piyasasında geç bir seçimden fazlasını getirmemelidir. Ticaret görüşmelerinde geri koşmak neredeyse değersizdir çünkü lig bir geçiş ligi haline geldi. Ligin en tehlikeli oyun kurucuları olarak Barry Sanders veya Adrian Peterson’ın göz alıcı günleri çoktan geride kaldı. Çoğu takım, pahalı bir RB değil, ucuz koşuculardan oluşan bir komite istiyor.

Vikingler ticaret piyasasından memnun değillerse ve yıldızlarını kesmek istemiyorlarsa üçüncü bir seçenek daha var. Cook’u tutabilirlerdi. Avantaj açıktır – takım, en iyi dönemini geride bırakmış ancak yine de oyunların sonucunu değiştirebilen bir oyuncu olan homerun vurucusunu binada tutacaktır. Geçen yıl değerini gösterdi. En iyi örnekler, Bills ve Colts’a karşı yapılan ve takımın her maçta tarihi geri dönüş galibiyetlerini tamamlamasına olanak tanıyan iki büyük gol atışıydı.

Tersine, sorun pahalı sözleşme ve absürt üst sınır olacaktır. Rakamları tam olarak anlamak için 1 Haziran’da değiştiğini belirtmek gerekiyor.

Vikingler, Cook’u bu tarihten önce takas ederse, kabaca 7,9 milyon dolar tasarruf edecek ve 6,2 dolarlık bir sınır cezası alacaklardı. Serbest bırakma, cezaya birkaç milyon dolar daha ekler ve tasarrufları aynı miktarda azaltır.

Ekip 1 Haziran’ı beklerse, 2023’te 11 milyon dolarlık bir takas açılır ve takımın 2023 ve 2024’ün her birinde 3,1 milyon dolarlık ölü sınır isabeti olur. 2023’te ve 2024’te 3,1 milyon dolar.

Dalvin Cook hakkında
21 Kasım 2021; Minneapolis, Minnesota, ABD; Dalvin Cook’u (33) geri koşan Minnesota Vikings ve hücum mücadelesi Christian Darrisaw (71) ve geniş alan Justin Jefferson (18) ve koruma Ezra Cleveland (72), US Bank Stadyumu’nda Green Bay Packers’a karşı mücadele ediyor. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports

SI’dan Albert Breer’den bir rapor öneriyor Vikinglerin ayakta kalabilecekleri ve çok değerli koşucularını takımda tutabilecekleri:

Cook, bu yıl şu anki numarasıyla (11 milyon dolar) Minnesota için oynamayacak. Vikingler, birkaç ay önce Miami ile derinlemesine görüşmelere girerek onu takas etmeye yaklaştı. Ancak başından beri iletişim iyiydi ve ekip onu daha düşük bir sayıyla geri getirmeye açıktı.

Vikingler gerçekten de Cook’la ortak bir paydada buluşabilirse, Cook yedinci sezonu için takımda kalabilirdi. Cook’tan önce organizasyona yalnızca Harrison Smith, Danielle Hunter ve CJ Ham katıldı.

Geri koşmanın 2023’te 14,1 milyon dolarlık bir üst sınırı var, geri koşular arasında yalnızca Derrick Henry ve Nick Chubb’un ardından en çok üçüncü ve Kirk Cousins ​​ve Brian O’Neill’ın ardından tüm Vikinglerin en çok üçüncüsü.

Alexander Mattison Kayboldu
2 Ekim 2022; Londra, Birleşik Krallık; Minnesota Vikings geri koşuyor Alexander Mattison (2), Tottenham Hotspur Stadyumu’nda New Orleans Saints’e karşı NFL International Series maçından sonra kutlama yapıyor. Vikingler, Azizleri 28-25 yendi. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports.

Aşçının kalması, başlangıç ​​dizilişindeki yerini koruyacağı için takımdaki diğer oyunculara büyük bir darbe olur. Vikingler, Alexander Mattison’ın çaylak kontratının sona ermesinin ardından, neredeyse tamamen garantili iki yıllık 3.5 milyon dolarlık kontratla yeniden sözleşme imzaladı. Bu tür bir para, takımın onu başlangıç ​​​​oyuncusu veya bir komitedeki oyunculardan en az biri olarak geri istediğini gösteriyor.

Bu, ilk sezonunda sakatlıklar ve rekabet nedeniyle yavaşlayan 2022 çaylak Ty Chandler ve kolejde seçkin bir prodüksiyonla yedinci turda seçilen çaylak DeWayne McBride ile oluşturulabilir. Chandler hızlı bir koşucu ve McBride bir powerback.

Durum akıcı ve her an değişebilir. Vikings hayranları önümüzdeki haftalarda daha fazla netlik kazanacak.


Vikings Baş Antrenörü 1 Çaylakla

Janik Eckardt, sayıları ve istatistikleri seven bir futbol fanatiğidir. Vikingler, o zamanki oyun kurucuları Christian Ponder’a rağmen favori takımı oldu. Yürüyen bir futbol ansiklopedisi, sitcom izlemeyi seviyor ve tercih ettiği müzik türü Klasik rock. Vikingleri seviyorsanız onu Twitter’da takip edin: @JanikEckardt
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/top_news/dalvin-cook-plot-twist

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir