Bil bakalım ne oldu? Vikings OL İyi Olacak.Bil bakalım ne oldu? Vikings OL İyi Olacak.
8 Ocak 2023; Şikago, İllinois, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins ​​(8), Soldier Field’da ilk yarıda Chicago Bears’a pas veriyor. Zorunlu Kredi: Matt Marton-USA TODAY Sports

Vikingler, 2022 normal sezonunu Chicago’da bir galibiyetle tamamladı ve Bears’a karşı taramayı tamamladı. Vikingler sezon sonrasına hazırlanmak istedikleri için, Bears ise sezonları çoktan bittiği için.

New York Giants ile joker kart karşılaşmasından bir hafta önce normal sezon finalinde Vikingler hakkında bazı şeyler öğrendik.

OL tamam

Çoğu Vikings taraftarı, hücumda Brian O’Neill ve pivot Austin Schlottmann Green Bay’de oyundan ayrıldığında bir felaket tasavvur etti. Vikingler, Packers’a karşı oyunun geri kalanında kullanışlı bir hücum hattı oluşturabilecek gibi görünmüyordu. Bununla birlikte, bir haftalık antrenmandan sonra, üçüncü dizi pivotu Chris Reed, Chicago’da tamamen iyiydi.

Vikings OL İyi Olacak
27 Ağustos 2021; Kansas City, Missouri, ABD; Minnesota Vikings hücumunda Oli Udoh ile mücadele ediyor. Zorunlu Kredi: Denny Medley-USA TODAY Sports.

Oli Oduh her iki maçta da iyi oynadı ve sadece iki baskıya izin verdi. Hücum mücadelesi oynamak için inşa edilmiştir. Onu koruma pozisyonuna alma fikri 2021’de kafa karıştırıcıydı. Vikinglerin hücum hattı, Eagles’ınki gibi seçkin gruplardan biri olmayacak olsa da, orijinal başlangıç ​​dizilişindeki düşüş yıkıcı olmamalı.

Bil bakalım ne oldu? Vikings OL İyi Olacak.

Giants, özellikle çaylak Kayvon Thibodeaux A maçındayken, en azından Bears’tan daha iyi, sağlam bir geçiş acelesi var. Udoh’u sınırda test edecek. Dexter Lawrence ortadaki bir güç, bu yüzden Reed ve Ingram’ın eli dolu olacak. Pivot Garrett Bradbury’nin zamanında dönme şansı hala var.

Dalvin Pişmiş Olabilir

Bil bakalım ne oldu? Vikings OL İyi Olacak.
8 Ocak 2023; Şikago, İllinois, ABD; Minnesota Vikings geri koşuyor Dalvin Cook (4) topu yönetiyor ve Soldier Field’da ilk çeyrekte Chicago Bears defans oyuncusu Justin Jones (93) tarafından durduruluyor. Zorunlu Kredi: Daniel Bartel-USA TODAY Sports

Geri koşma, ligin en iyi dönemindeki en korkulan oyuncularından biriydi. Bununla birlikte, son birkaç yılda birkaç iyi maç çıkardı, ancak genel olarak Cook sadece bir adamdı. Müdahalelerden sıyrılarak ve defans oyuncularına kötü juke hareketleriyle vurarak her koşuda iki yarda daha kazanma özel yeteneği artık orada değil.

Alexander Mattison’ın daha dinamik görünmesi büyük bir alarm. Vikingler, şu anda gerçek bir olasılık olan yaz aylarında onu keserek maaş alanından yaklaşık 8 milyon dolar tasarruf edebilir.

Duke Shelley’nin İntikamı

Birçok Viking, 2022’de intikam anını yaşadı ve Shelley, Chicago’da yaşadı. Ayılar, Ağustos ayının son kesim gününde ondan feragat etti. Birkaç gün sonra, Vikingler onu antrenman takımına aldı ve sezon ortasında aktif kadroya terfi etti. O zamandan beri önemli bir katkı sağladı.

Vikingler 1 Öne Çıkan
8 Ocak 2023; Şikago, İllinois, ABD; Minnesota Vikings köşe bağı Duke Shelley (20), Soldier Field’da dördüncü çeyrekte Chicago Bears geniş alıcısı Chase Claypool’a (10) yönelik bir pası yakaladı. Zorunlu Kredi: Daniel Bartel-USA TODAY Sports

Bears, esas olarak cüssesi nedeniyle onu slotta oynadı, ancak o dışarıda çok daha rahat. Minnesota’da dışarıda oynamasına izin verildi ve mor takım için bir yıldız oldu. PFF’ye göre Shelley, yedinci en iyi korner oyuncusu.

2022’de 57,9’luk bir pasör puanına izin verdi, bu, en az 200 kapsama alanıyla tüm virajlarda dördüncü en düşük puandı. Shelley, kariyerindeki ilk müdahalesini Bears’a karşı kaydetti. Başlangıç ​​köşe vuruşu işini Cameron Dantzler’dan çaldı ve sezon sonrasında başlamaya devam etmeli. Sezonun ardından Vikingler, onu yeniden imzalamak için her şeyi denemeli.

Jalen Nailor Flash’a Devam Ediyor

GB'de Koçluk Mücadeleleri ve Kayıptan Çıkarımlar
2 Ekim 2022; Londra, Birleşik Krallık; Minnesota Vikings baş antrenörü Kevin O’Connell (solda) ve geniş alıcı Jalen Nailor. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports.

Nailor, Michigan Eyaleti’nden altıncı turda seçildi. Çaylak, çöp zamanında Packers’a karşı 89 yarda üç pas ve bir gol yakaladığında bir kaçış maçı yaptı. Bears’a karşı Vikingler, marşları çektikten sonra Nailor’u öne çıkardı.

62 yarda dört pas yakaladı. Gerçek üretiminin yanı sıra çok fazla potansiyel üretimi vardı. Sık sık defans oyuncularını geçti ve açıktı, ancak oyun kurucular ya onu görmediler ya da topu ona atacak zamanları olmadı. Çaylak, tehlikeli bir derin tehdit ve Vikinglerin geleceğinin büyük bir parçası olarak ilerleyen oyunda bir faktör olmalıdır.


Devleri Yenmek İçin Basit Vikingler Taslağı

Janik Eckardt, sayıları ve istatistikleri seven bir futbol fanatiğidir. Vikingler, o zamanki oyun kurucuları Christian Ponder’a rağmen favori takımı oldu. Yürüyen bir futbol ansiklopedisi, sitcom izlemeyi seviyor ve tercih ettiği müzik türü Klasik rock. Vikingleri seviyorsanız onu Twitter’da takip edin: @JanikEckardt
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/general-news/vikings-ol-will-be-fine

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir