Beğenmeyebilirsiniz, ancak Vikingler 2023 Hücumuna 1 İnce Ayar Yapmalı
Minnesota Vikings’in saldırgan bir sigorta poliçesine ihtiyacı var – sade ve basit.

2022 sezonunda, 13-4’lük şık bir rekor ve NFC North unvanıyla sona eren bir kampanya, sahanın diğer tarafındaki savunma koordinatörleri, Justin Jefferson’a daha fazla ilgi gösterebileceklerini ve adamın Pazar gününü hafifletebileceklerini giderek daha fazla fark ettiler.

Bu durmayacak.

Beğenmeyebilirsiniz, ancak Vikingler 2023 Hücumuna 1 İnce Ayar Yapmalı

Buna göre, çift kaplama Jefferson, frekans için buzdağının sadece görünen kısmına yaklaştığından, Minnesota Jefferson tıkandığında baskıyı azaltabilecek dinamik bir WR2’ye ihtiyaç duyar. Ve ne yazık ki Vikings hayranları için, bu oyuncu artık uzun süredir Adam Thielen’i geride bırakmıyor olabilir.

Beğenmeyebilirsin
24 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Adam Thielen (19), US Bank Stadyumu’nda New York Giants’a karşı oynanan maçtan önce ısınıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Dinleyin, Thielen 2023’te Vikings’e geri dönebilir veya Cleveland Browns veya Denver Broncos gibi bir takıma katılabilir ve tamamen gençleşebilir. Bu mümkündür ve tamamen göz ardı edilmemelidir. Yine de, Thielen’in bu yaz 33 yaşında olacağına dair rahatsız edici bir gerçek var, dünün sayısız alıcısının yavaşladığı bir yaş aralığı. Sadece böyle çalışır.

Thielen şahsen 2023 Vikings ile dönmek istiyor – neden olmasın? O Bay Minnesota ve hikaye kitabı kariyeri meli İkiz Şehirlerde sona eriyor. Super Bowl’dan hemen önce, Thielen şunları söyledi: ESPN’ler İlk Çekim, “Bir Viking’i emekli etmek istiyorum. Bu olacak mı? Bilmiyorum. Bu aynı zamanda bir iştir. Ayrıca yüksek seviyede oynayabileceğimi göstermek için bir fırsatım olsun istiyorum. Yani ne olacağını göreceğiz.”

O da dedi Pat McAfee Show’da aynı gün, “Bazı şeyler üzerinde çalışıyoruz çünkü büyük bir sermayem var. Bir şeyler yapmaya çalışacaklar ama göreceğiz.”

Vikings GM Yakında Olacak
24 Kasım 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings genel menajeri Kwesi Adofo-Mensah, US Bank Stadyumu’nda New England Patriots’a karşı oynanan maçtan önce bakıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Ancak Thielen, Minnesota’da 11. Yıl için dönse de ayrılsa da, Vikinglerin üretken bir WR2 acil durum planına sahip olması gerekir. TJ Hockenson, Kasım ayında kulübe katıldıktan sonra prestijli bir TE1 olarak rolü varsayılan olarak üstlendi. Bu harikaydı. Hockenson’ın kahramanlıklarına rağmen, Vikingler hücumunda bir eksiklik vardı. geniş alıcı, bazen Jefferson’ın sessiz maçlarında büyük oyunları kim bozabilirdi. Hockenson, savunmalar Jefferson’ı geçici olarak çözdüğünde, topları sadece altından yakaladı – iyi bir sıkı sonun yapması gerektiği gibi -. Vikinglerin daha büyük düşünmesi gerekiyor.

Bu nedenle, çaylak geniş alıcılar Vikings sahte taslaklarına yayıldı. On gün önce, ESPN’ler Todd McShay sahte draft edildi USC’den Jordan Addison Minnesota’ya. McShay anladı. Vikings hayranları da bir sonraki WR’nin bir çaylak olması gerektiğine inanıyor:

Rakamlara göre, işte anlaşma. Minnesota, Jefferson’ı 2020’de draft etti ve olağanüstü oyun kurucu şimdiden franchise tarihindeki en iyi draft seçimlerinden biri. Bar yok. Bugüne kadar, o giderken – Vikinglerin galibiyetleri ve kayıpları da öyle. Vikings’i dikkatle izleyenler için aşağıdaki istatistik sürpriz olmayacaktır.

Beğenmeyebilirsiniz, ancak Vikingler 2023 Hücumuna 1 İnce Ayar Yapmalı
17 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Justin Jefferson (18), US Bank Stadyumu’ndaki maçın ardından Indianapolis Colts’a karşı galibiyetini kutluyor. Galibiyetle Minnesota Vikings, NFC North’u perçinledi. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Jefferson hasar verirken Vikingler harika bir futbol takımı. Ancak savunmalar kıskaç attığında, bu çok farklı bir hikaye:

Vikingler Kazan-Kaybet Kaydı,
Justin Jefferson’ın Rec Yds’sine göre:

50+ Kayıt Yds = 23-14 (.621)
50 Rec Yds’den az = 5-8 (.384)

Bu doğru – 17 maçlık bir sezona ölçeklendirilen Vikingler, Jefferson 560 karşılama yardasını aştığında 11-6’lık bir takım. Bunu yapmadığında, 17 maça ölçeklendiğinde 6-11’lik bir kadroya düşüyorlar.

Neyse ki, Jefferson etkisiz hale getirilmedi fazla sıklıkla. Ancak, diğer takımın Minnesota’yı yenmek için kesin bir planı var — Jefferson’ı durdurmak için sat.

İşte bu yüzden franchise, varlıklarını WR2’de Jefferson-lite bir kişiliğe yatırmalı.


2023 Vikings Ücretsiz Ajans El Kitabınız

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh Ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Pro Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/opinion/you-may-not-like-it

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir