Bazı İnsanlar Zaten Vikings 2023 Ölüm İlanı YazıyorKirk Cousins, 1 Debriyaj Statüsü İçin NFL Tarihinin Kapısını Dövüyor
27 Ağustos 2022; Denver, Colorado, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins. Zorunlu Kredi: Ron Chenoy-USA TODAY Sports.

Minnesota Vikings, 2022’ye giden NFC North’u kazanmak için pek sevgili değildi, ama sonra kazandılar. Bu tahminlerin ortaya çıkmasından on iki ay sonra, Minnesota yine bölümü kazanmaya aday değil ve yine zorluklara meydan okumayı umacak.

Minnesota, takıma sekiz yeni gelen gaziyi kabul ederek serbest oyuncu dönemini tamamladı. 2023 NFL Taslağında, genel müdür Kwesi Adofo-Mensah, 1. Tur geniş alıcı Jordan Addison dahil olmak üzere altı çaylak ekledi. Ardından 2022 kadrosundan Adam Thielen (Panthers), Eric Kendricks (Chargers), Dalvin Tomlinson (Browns), Patrick Peterson (Steelers) ve Duke Shelley (Raiders) tarafından vurgulanan dokuz oyuncu birbiriyle yarıştı.

Bazı İnsanlar Zaten Vikings 2023 Ölüm İlanı Yazıyor

ve göre çamaşır suyu raporubu sezon dışı formül başarı için bir reçete değildir.

Millet Zaten Yazıyor
24 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings baş antrenörü Kevin O’Connell ve New York Giants baş antrenörü Brian Daboll, US Bank Stadyumu’ndaki maçtan önce konuşuyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

çamaşır suyu raporuBrent Sobleski oyunun durumunu inceledi 2023 için NFC North’ta ve tahmin, Detroit Lions ve Chicago Bears için daha büyük özlemlerle Vikingler ve Green Bay Packers için aksilikler içeriyordu. Sobleski, “Packers ve Vikingler geri adım atarken, Ayılar ve Aslanlar yükselerek Siyah ve Mavi Bölümde yeni bir çağa işaret edecek.”

Aslanlar, 1993’ten beri – evet, 30 yıldır – NFC Kuzey’i kazanamadı, Ayılar ise 2018’de Kuzey’in kupasını evine götürdü.

Sobleski, Lions’ı özellikle iyileştirmeleri için sekmeye koydu, “Aslanlar, Dan Campbell baş antrenörleri olduğu andan beri rekabetçi. Rekor, özellikle 1. Yıldaki gelişimlerini her zaman yansıtmamış olabilir, ancak birinci ve ikinci sezonlar arasındaki büyüme önemliydi. Personelin üçüncü yılının bir parçası olarak başka bir sıçrama beklenmeli.”

Bazı İnsanlar Zaten Vikings 2023 Ölüm İlanı Yazıyor
Detroit Lions baş antrenörü Dan Campbell, ilk tur seçimleri alıcısı Jameson Williams ve defans tarafı Aidan Hutchinson, 29 Nisan 2022 Cuma günü Allen Park’taki Detroit Lions antrenman tesisinde düzenlenen basın toplantısında GM Brad Holmes ile bir fotoğraf için poz veriyor. ANA Lionspick’ler. © Kirthmon F. Dozier / USA TODAY AĞI.

Nisan taslağının ardından Lions, NFC North’u kazanmak için şu olasılıklara sahip olarak 2023 beklentileri için paketin önüne koştu:

  • Detroit Aslanları (+110)
  • Chicago Ayıları (+350)
  • Minnesota Vikingleri (+350)
  • Green Bay Paketleyicileri (+500)

Akıllara durgunluk veren bir şekilde, Vikings hayranları, Brett Favre ve Aaron Rodgers dönemlerini bitirmek için onlarca yıl beklediler ve nihayet zaman geldiğinde – Rodgers, birkaç hafta önce New York Jets’e takas edildi – Minnesota, Olumsuz bölümde hüküm sürmek için önde gelen isim.

Bazı İnsanlar Zaten Vikings 2023 Ölüm İlanı Yazıyor
Green Bay Packers oyun kurucusu Aaron Rodgers (12) 21 Kasım 2021 Pazar günü Minneapolis, Minn’deki US Bank Stadyumu’nda oynanan maç sırasında sahadaki aksiyonu devre arasında izliyor Minnesota Vikings, Green Bay Packers’ı 34-31 yendi. © MARK HOFFMAN/MILWAUKEE JOURNAL SENTINEL / USA TODAY AĞI.

Bu yaz öncesi atama, herkesin ve yavru kedilerinin NFC Kuzey üstünlüğü için bir giriş olduğuna inandığı bir ekip olan Detroit’e ait. Aslanlar siperlerini hücum ve savunma üzerine inşa ettiler, eğlenceli bir baş antrenörleri var ve Detroit’in 30 yıl sonra ilk kez bölümü kazanması için zaman belli ki olgunlaştı.

Şimdi, süslü Aslanlar ve Ayılar tahminleri için bir futbol sahasına çarpmaları ve kazanç top oyunları. Vikingler ve Packers, son zamanlarda tam da bunu yapma cesaretini gösterdi – Detroit ve Chicago’dan daha fazla – ama eğer gibi varlıklar çamaşır suyu raporu inanılması gereken, bir Vikings 2023 ölüm ilanı çoktan başladı.

Vikingler, 2023 kampanyasını başlatmak için US Bank Stadyumu’nda Tampa Bay Buccaneers ile karşılaşıyor.


Kaynaklar: Vikings 2023 Tam Program Sızıntısı

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh Ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Pro Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/opinion/folks-are-already-writing

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir