Başka Bir Hafta, Yıldız RB ile Başka Bir Vikings RakibiBaşka Bir Hafta, Yıldız RB ile Başka Bir Vikings Rakibi
New York Giants, 21 Ağustos 2022’de East Rutherford’da MetLife Stadyumu’nda oynanan bir sezon öncesi maçından önce ısınmak için sahada Saquon Barkley’e (26) geri koşuyor. Nfl Ny Giants Sezon Öncesi Maçı Devlere Karşı Bengals Bengals

Minnesota Vikings ise mermi atlattı Jonathan Taylor Cumartesi günü Indianapolis Colts için maçtan çıkarken, bunun iki hafta üst üste olacağına güvenmemeliler. New York Giants’ın şehre gelmesiyle, Saquon Barkley eski haline dönüp kontrol altına alınması gerekeceğinden, yıldız RB’ye sahip başka bir Vikings rakibi görüyoruz.

Bir zamanlar NFL’deki en iyi geri koşulardan biri olan Saquon Barkley, son iki sezonun büyük bölümünü sahada kalmak için mücadele ederek geçirdi. 2020 sezonunda iki maçta sadece 34 yarda kaldıktan sonra, Barkley 2021’de 13 maçta oynamak ve 593 yarda atmak için geri döndü. Penn State’ten 2. genel seçim olarak seçilen oyuncuyla neredeyse aynı olmadığı açıktı ve Giants’ın onu düzeltmesi gerekiyordu.

Sezon dışında, bu olmuş gibi görünüyor. NFL Yılın Geri Dönüş Oyuncusu ödülünü hak edenin Barkley mi yoksa Seattle Seahawks oyun kurucusu Geno Smith mi olduğu tartışılacak, ancak New York geri koşusu tam anlamıyla karışımın içinde. Bu sezon 14 maçta Barkley, maç başına 83,6’lık bir kariyer ortalamasıyla 1.170 yarda oynadı. Bir çaylak olarak koyduğu 1.307’yi geçme hızında ve 11 hızlı golü takip edebilir, bu sayıyı eşitlemek için sadece iki tanesine ihtiyacı var.

Vikings Rakibini Tanıyın: 16. Hafta - New York Giants
18 Aralık 2022; Landover, Maryland, ABD; Saquon Barkley’i (26) geri koşan New York Giants, FedExField’da ikinci çeyrekte Washington Commanders’a karşı bir gol attıktan sonra takım arkadaşlarıyla kutluyor. Zorunlu Kredi: Geoff Burke-USA TODAY Sports

Geçtiğimiz birkaç hafta, Barkley’nin hızının biraz yavaşladığını gördü. Yıla Tennessee Titans’a karşı 164 yarda maçla başlayarak, birkaç hafta sonra Chicago Bears karşısında 146 yarda attı. Yine de son 100 yarda maçı, tam olarak 152, 10. Haftada Houston Texans’a karşı geldi. Toplamda sadece 239 yarda koştuğundan ve taşıma başına ortalama dört yardadan az olduğundan beri beş maçta.

Boyun sorunu olan yaralanma raporunda ve dışında, Barkley’nin haftalık olarak gidip gitmeyeceğine dair bazı sorular var. Geçen hafta, gerçek bir oyun zamanı kararıydı ve yine de 18 atışta 87 yardası, 10. Haftadaki patlamadan bu yana en iyi performansıydı. Pas oyununa katılımı bir çaylaktaki kadar olmasa da ve muhtemelen bu sayılara bir daha asla ulaşamayacak olsa da, bir alıcı olarak o zamandan beri sahip olduğundan daha fazla katkıda bulunma hızında.

Minnesota’nın savunması ikinci yarıda Colts’a karşı çökerken, Ed Donatell’in birimi sadece üç sayıya izin vererek 40 dakikanın biraz altında futbol oynayabildi. Minnesota’nın biraz ayrılık geliştirmesi için Barkley ve Giants’a karşı bu tür bir çaba gerekecek. Daniel Jones ikili tehdit oyun kurucu olma yeteneğine sahip olsa da, hücumu ayarlayan Barkley’dir. Vikingler, New York için geniş alıcılardan korkmamalı ve defans birliklerinin çoğunun Barkley’de olması gerekli olacak.

Başka Bir Hafta, Yıldız RB ile Başka Bir Vikings Rakibi
2 Ocak 2022; Şikago, İllinois, ABD; New York Giants geri koşarken Saquon Barkley (26), Soldier Field’da ilk çeyrekte savunma oyuncusu Robert Quinn’in (94) dışında Chicago Bears’a karşı topa hücum ediyor. Zorunlu Kredi: Mike Dinovo-USA TODAY Sports

Vikings savunmasının geçen hafta erken bir sakatlıkla çıktığı Taylor’a karşı neler yapabileceğini hiç görmedik. Zach Moss’a koşan eski Buffalo Bills takdire şayan bir şekilde doldurdu, ancak üretiminin çoğu Colts saati kanamaya çalışırken geldi. Barkley, Giants’ın hücumda yapmak istediklerinin odak noktası olacak ve Vikings’in hazır olması gerekecek.

NFC North, en iyi koşularla pek olgun değil ve Vikingler bu yıl yalnızca bir veya iki dinamik arka saha gördü. Dallas Cowboys tandemi ile pek iyi iş çıkarmadılar ve bu hücum bir bütün olarak önemli ölçüde daha iyi olsa da, Donatell’in grubu Barkley’i ne kadar çok alırsa o kadar iyi durumda olacaklar.

Vikings Rakibini Tanıyın: 16. Hafta - New York Giants

Ted Schwerzler, Minnesota Twins ve Minnesota Vikings ile ilgili her şeye odaklanan Twin Cities’den bir blog yazarıdır. O aktif twitter ve haftalık olarak yazıyor İkizler Günlük. Eski bir kolej atleti ve hevesli bir spor hayranı olarak, profesyonel takımlarımızı tutkuyla takip etmek her zaman çok doğal bir çıkış yolu gibi göründü.
Kaynak : https://purpleptsd.com/2022/vikings/top_news/vikings-opponent-with-a-star-rb/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir