Başka Bir Dalvin Cook Söylentisi Potu TatlandırıyorDalvin Cook için Ticari Çekilişler 1 Takıma Düşebilir
3 Kasım 2019; Kansas City, MO, ABD; Dalvin Cook’a koşan Minnesota Vikings (33), Arrowhead Stadyumu’nun ilk yarısında defans oyuncusu Anthony Hitchens (53) ve güçlü güvenlik Tyrann Mathieu (32) içinde Kansas City Chiefs’e karşı koşuyor. Zorunlu Kredi: Jay Biggerstaff-USA TODAY Sports.

Dalvin Cook’a karşı koşan Minnesota Vikings, muhtemelen bu yazın başlarında takas edilecek veya piyasaya sürülecek. Kulüp, Alexander Mattison’ı Mart ayında iki yıllığına ve 7 milyon dolara yeniden imzaladı – yani, bilirsiniz, başlangıç ​​parası.

Ardından, genel menajer Kwesi Adofo-Mensah, geçen ay 7. Turda UAB’den DeWayne McBride’ı seçti, bu oyuncu 10 yıl kadar önce 3. Tur olabilecek bir oyuncuydu. Ve Mattison + McBride Ek olarak kadrodaki ikinci yıl geri dönüşü Ty Chandler ve RB-KR Kene Nwangwu’ya.

Başka Bir Dalvin Cook Söylentisi Potu Tatlandırıyor

Aslında, Cook söylenti değirmeni iki aydan fazla bir süredir dönüyor ve bir sürüm veya takas 1 Haziran’dan sonra sonuçlanacak. Vikingler, Cook’u 1 Haziran’dan önce serbest bırakırsa, kulüp 8,2 milyon dolarlık üst ceza ile 5,9 milyon dolar tasarruf edecek. Bu tarihten sonra, 5,1 milyon dolarlık üst sınır cezasıyla birlikte 9 milyon dolarlık tasarruf elde edilir. Bir takas için, Cook’u 1 Haziran’dan önce başka bir yere göndermek, 7,8 milyon dolar tasarruf sağlar ve orta-geç yuvarlak bir draft seçimi getirir. Cook’u 1 Haziran’dan sonra ticaret yoluyla boşaltmak, 3.1 milyon dolarlık bir cezayla 11 milyon dolar tasarruf sağlayacaktır. Sayı krizi.

Başka bir Dalvin Aşçısı
17 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Dalvin Cook’a koşan Minnesota Vikings (4), US Bank Stadyumu’nda dördüncü çeyrekte Indianapolis Colts’a karşı topla koşuyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Miami Dolphins, Buffalo Bills ve Denver Broncos’tan sonra gelecek ayın başlarında bir Cook iniş noktası için izlenecek başka bir takım da Kansas Şehri Şeflerisöylenti değirmeninin uç bölümlerine göre.

Sporda Son Söz’ David Latham kısa süre önce aday gösterildi Bir Cook destinasyonu olarak Kansas City ve şöyle yazdı: “Bu [trade or release] kaçınılmazdır. Minnesota Vikings hala Dalvin Cook için çağrılar yapıyor ve ekibin onu ortalıkta tutması için hiçbir neden yok. Hâlâ iyi bir oyuncu olmasına rağmen, büyük bir kap vuruşu yapması gerekiyor ve Vikingler, Alexander Mattison ile yeniden sözleşme imzaladı ve NFL Draftında DeWayne McBride’ı seçti.

Yeni Bölüm Dengesi
8 Ocak 2023; Şikago, İllinois, ABD; Dalvin Cook’a koşan Minnesota Vikings (4), Soldier Field’da Chicago Bears’a karşı ilk çeyrekte top koşturuyor. Zorunlu Kredi: Daniel Bartel-USA TODAY Sports.

NFLAnaliz.net teori ile koştu, ayrıca, “Şefler ve Vikingler arasındaki bir takas nasıl olabilir? Tam olarak Christian McCaffrey seviyesinde değil ama D’Andre Swift’in geçen hafta draftta attığından daha fazla gol atmalı. Kansas City, 2024 dördüncü ve yedinci tur seçimlerini dört kez Pro Bowler karşılığında Minnesota’ya sunabilir.”

“Chiefs, Cook’ta gerçek bir üçlük olan bir oyuncu alıyor. Takımlar ona geçen yıl Pacheco ve McKinnon’dan biraz daha fazla saygı duyacağından, Mahomes üzerindeki baskıyı kaldırabilir. Kansas City’nin dikkati Mahomes’ten uzaklaştırmak için yapabileceği her şey ve pas oyunu bir galibiyettir.” NFLAnalysis.net’in Kenneth Teape yorum yaptı.

Teori YouTube’da da mevcut. Bu anlayışlı video açıklamasını izleyin NFL Trendzone’lar Cody Spears:

Vikingler, Minnesota’daki Cook dönemini birikmiş küçük kanıtlarla bitirmeye hazır görünüyor. Ekip geçen hafta 2023 programını açıkladığında, Mattison Justin Jefferson ve TJ Hockenson’ın da dahil olduğu bir montajda tuhaf bir seçim olan Cook değil, birincil grafiklerden birinin başlığını taşıyordu.

Bir Chiefs RB derinlik tablosu + Cook şöyle görünür:

  • RB1: Dalvin Aşçı
  • RB2: Isiah Pacheco
  • RB3: Jerick McKinnon
  • RB4: Clyde Edwards-Helaire
  • RB5: La’Mical Perine
  • RB6: Denerik Prens

Cook, franchise tarihinde Adrian Peterson ve Robert Smith’in ardından Vikingler’in üçüncü en hızlı koşucusu. Ağustosta 28 yaşına girecek.


Sadece 1 Vikings Serbest Temsilcisi İmzasız Kaldı

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh Ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Profesyonel Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/analysis/another-dalvin-cook

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir