Baker Mayfield, Close Game Madness, Akayleb Evans ElendiCevaplanan Sorular: Baker Mayfield, Close Game Madness, Akayleb Evans Elendi
27 Kasım 2022; Charlotte, Kuzey Karolina, ABD; Carolina Panthers’ın oyun kurucusu Baker Mayfield. Zorunlu Kredi: Jim Dedmon-USA TODAY Sports.

Cevaplanan Sorular: Baker Mayfield, Close Game Madness, Akayleb Evans Elendi

Aşağıdaki sorular, PurplePTSD tarafından yanıtlanan güncel Minnesota Vikings konuları hakkındadır. Bugün, havalı bir tarzda ele alınan 5 Aralık sayısı. Sorularınız varsa, lütfen [email protected] adresine e-posta gönderin.

Ayrıca, lütfen unutmayın: Bunlar görüşe dayalı yanıtlardır. Bazı cevaplar zaman zaman yanlış olacaktır. Ama bunu minimumda tutmaya çalışacağız.


S: Vikingler, Carolina tarafından serbest bırakıldıktan sonra artık serbest kalan Baker Mayfield’a bir göz atmalı mı?

Cevaplanan Sorular: Baker Mayfield
19 Ağustos 2022; Foxborough, Massachusetts, ABD; Carolina Panthers oyun kurucusu Baker Mayfield (6), Gillette Stadyumu’nda New England Patriots ile oynanan maçın ardından sahadan çıkıyor. Zorunlu Kredi: David Butler II-USA TODAY Sports

A: Hayır. O korkunç.

Vikingler zaten QB2 olarak Nick Mullens’i kullanıyor ve o, Cleveland ve Carolina’dan alevler içinde çıkmış olan Mayfield’dan tartışmasız daha güvenilir.

Geçen sezon Vikinglerin yapması gereken bir duman vardı. Ticaret Mayfield’ın Kirk Cousins’i QB1 görevleri için zorlaması için. Şey, Mayfield, onu yedeklemeden önce Panterler için berbattı. Tanrıya şükür Vikingler, eski ilk genel seçim için taslak sermaye ticareti gibi hiçbir şey yapmadı.

Mayfield başka yere gitsin.

S: Vikingler için tüm bu yakın oyun galibiyetleri ne kadar anormal?

Baker Mayfield, Close Game Madness, Akayleb Evans Elendi
4 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings baş antrenörü Kevin O’Connell, US Bank Stadyumu’nda New York Jets’e karşı ikinci çeyrekte hakem Clete Blakeman (34) ile konuşuyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports

A: yakın oyunlar yeni bir şey değil. 2021 Vikings, bu tür 14 oyunla sekiz veya daha az puanla belirlenen oyunlar için NFL rekorunu eşitledi.

Ancak 2021 Vikings o maçlarda 6-8 (.428) rekora sahipti. Bu yıl Vikingler, sekiz veya daha az sayıyla belirlenen dokuz maçta oynadı ve hepsini kazandı.

NFL tarihinde bir sezonun 12 maçında bu “yenilmezlik” seviyesine yaklaşan tek takımlar 2009 Colts (7-0) ve 2019 Saints (7-0) idi.

S: Akayleb Evans tekrar sakatlanırsa savunma ne kadar zarar görür?

Cevaplanan Sorular: Bir Yaralanma Hıçkırık, 32. Derece Savunma, Jetler
16 Ekim 2022; Miami Bahçeleri, Florida, ABD; Minnesota Vikings köşe bağı Akayleb Evans (21), Hard Rock Stadyumu’nda Miami Dolphins’e karşı oynanan bir maçın ardından. Zorunlu Kredi: Rich Story-USA TODAY Sports

A: Evans, NFL beyin sarsıntısı protokolüne geri döndü, bu da Detroit Lions’daki 14. Haftayı ve belki de Indianapolis Colts’a karşı bir sonraki maçı kaçıracağı anlamına geliyor.

Christian Darrisaw’ın arka arkaya beyin sarsıntıları gibi, Minnesota’nın koçluk ve eğitim ekibi çaylak defans oyuncusuna karşı son derece dikkatli olacak. Ve bunu savunmalısın.

Yine de X’ler ve O’lar açısından, Cameron Dantzler 14. Hafta için geri dönme eğiliminde.


QB Prospect, Vikings'in 2023 NFL Taslağı İçin Açıkladığını Açıkladı

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve sal baharat. Viking fandomu 1996 yılına kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://purpleptsd.com/2022/vikings/analysis/questions-answered-mayfield/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir