BAE Vs ​​Hollanda Canlı Skor Kartı, Canlı Güncellemeler, Tam Kadro, Oynama XI, Olası Oynama XI, Tahmin ve Kazanan


2nd T20 Dünya Kupası maçı 16 yaşında Scott Edwards kaptanlığında Ahmed Raza kaptanlığında BAE ile Hollanda arasında oynanacak.inci Ekim Pazar 13:30 Victoria’daki (Avustralya) Geelong Kriket sahasında. Bu yazıda canlı skor kartı ve tahmin kazanan takım ile maç sırasındaki en son güncellemeleri alacaksınız.

Atmak:

Kazanan:

Kazanan:

Puan kartı:

Küçük kapılar:

Hollanda’nın Kriket Tarihi.

Kriket, 19 yılında İngiliz askerleri tarafından Hollanda’ya tanıtıldı.inci yüzyılda ve Hollanda ilk maçlarını 1860’larda oynadı ve 1860’ta kriket Hollanda’da önemli bir spor olarak kabul edildi. Hollanda ilk Uluslararası maçını 1960 yılında Avustralya’ya karşı oynadı. Ama ne yazık ki ilk maçlarını kaybettiler. Hollanda, 11 ICC Trophy/World Cup elemelerinin hepsinde yer aldı ve 2001’de Kanada’da Uluslararası bir kupa kazandı.

BAE’nin kriket tarihi.

Birleşik Arap Emirlikleri milli kriket takımı 1989’da kriket oynamaya başladı. Ve 11 yıl sonra (2000’de) BAE, 2000 ve 2006 yılları arasında ACC Trophy için art arda dört kupa için güçlü bir oyun sergiledi. 1996’da ilk Dünya Kupası turnuvalarını oynadılar.

BAE vs Hollanda XI’lar Oynarken.

Henüz açıklanacak.

BAE – Hollanda Olası 11’lik Maçlar.

BAE: Chirag Suri, CP Rizwan(C), Waseem Muhammed, Basil Hameed, Zawar Farid, Vritiya Aravind, Aayan Afzal Khan, Kashif Daud, K Meiyappan, Zahoor Khan, Junaid Siddique.

Hollanda: Musa Ahmed, Boris Gorlee, A Dutt, Clayton Floyd, Saqib Zulfiqar(C), R Klein, TS Braat, Asad Zulfiqar, Ratha Alphonse, VJ Kingma, Philippe Boissevain

BAE – Hollanda Kadroları.

BAE: CP Rizwaan (ş), Vriitya Aravind, Chirag Suri, Muhammad Waseem, Basil Hameed, Aryan Lakra, Zawar Farid, Kashif Daud, Karthik Meiyappan, Ahmed Raza, Zahoor Khan, Junaid Siddique, Sabir Ali, Alishan Sharafu, Aayan Khan.

Hollanda: Scott Edwards (ş), Colin Ackermann, Shariz Ahmad, Logan van Beek, Tom Cooper, Brandon Glover, Timm van der Gugten, Fred Klaassen, Bas de Leede, Paul van Meekeren, Roelof van der Merwe, Stephan Myburgh, Teja Nidamanuru, Max O’Dowd, Tim Pringle, Vikram Singh.

Twitter Güncellemeleri:


Kaynak : https://sportsdanka.com/cricket/t20-world-cup/icc-mens-t20-world-cup-2022-uae-vs-netherlands-live-scorecard-live-updates-full-squad-playing-xi-probable-playing-xi-prediction-and-winner/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir