Babar Pakistan’da Öldürüldü20 Aralık 2022 18:09 (İngiltere Saati) tarihinde yayınlandı

Bazball, alt kıtada bir başarıdır.

Çoğumuzun yeni çağ yaklaşımının Asya’da işe yarayıp yaramayacağından şüpheleri vardı, ancak İngiltere bunu kesin bir aklamayla açıkça ortaya koydu. Bazbol kalmak için burada!

Karaçi’nin aşılamaz bir kale olduğu Pakistan kriketinin parlak günleri.

Ardından 2000 yılında İngiltere geldi, Karaçi’de karanlık ve alacakaranlık bir akşam kaptan Hussain ve eski teknik direktör Thorpe’u mühürledi. tarihi galibiyet

Pakistan ekibi, 45 Test maçında yalnızca iki kez kaybederek, sahada dikkate değer bir Test kaydına sahip.

Kalabalığı çekenler artık yoluna devam etti, Pakistan’ın hızlı bowlingi öldürücü içgüdüsünden yoksun gibi görünüyor ve son ziyaretleri sırasında Multan’da İngiltere’yi kasıp kavuran bir zamanlar korkunç olan Pindi Ekspresi, Pakistan kriketinin iflah olmaz hayranları için sadece uzak bir anı.

Pakistan’ın sakatlık sıkıntıları oldu, ancak bu, ekibin büyük eleştirilerin yükünü taşımasını engellemedi.

Babar Azam, kaptanlığı konusunda ciddi bir baskı altında ve birçoğu, çılgın kırılganlıklarını yatıştırmak için eski kaptan Sarfaraz Ahmed’in tarafa eklenmesini istedi.

Pakistan tarafı deneyimden yoksun ve beyaz top formatında mükemmel olmasına rağmen, orta sıradaki Misbah ve Younis’in BAE’de geçirdikleri süre boyunca çok fazla başarı sağlayan günlerini umutsuzca özlüyor.

Azhar Ali de son vuruşlarını oynadı ve bu, Pakistan kriket takımı olan batan gemiyi sabitlemesi için Babar Azam üzerindeki baskıyı daha da artırdı.

Kane Williamson ve Kiwis, Boxing Day Testi için Pakistan’a dönerken Pakistan’ın hızla toparlanması gerekecek.

2023’ün Pakistan kriketini ve onun hayran hayranlarını neler beklediğini görmek büyüleyici olacak.


Kaynak : https://worldinsport.com/babar-is-bazballd-in-pakistan/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir