Azizler Bir Eski Viking Daha Ekliyor TEAzizler Bir Eski Viking Daha Ekliyor TE

9 Aralık 2021; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings, Chris Herndon’ı sıkı bir şekilde bitirdi. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Altı hafta önce, Brandon Dillon’dı. Şimdi New Orleans Saints, serbest oyuncuda bir başka eski Minnesota Vikings sıkı sonunu ekledi – Chris Herndon.

Herndon, geçen yıl Vikingler için 16 maçta oynadı, ancak takımın pas oyununda sadece yedi hedef tahsis edildi. 40 karşılama yarda ve bir gol ile yaralandı.

New York Jets tarafından 2018 NFL Draftının 4. Turunda hazırlanan Herndon, dört yıl önce 56 hedefe 502 karşılama yarda ve dört touchdown kaydederek etkileyici bir çaylak sezonu hazırladı. Ancak o zamandan beri, Herndon yaralanmalarla (2019) ve özellikle Minnesota’daki ilgisizlikle mücadele etti.

Chris Herndon
5 Nisan 2019; New York, ABD; New York Jets, Chris Herndon’ı sıkı bir şekilde bitirdi (89). Zorunlu Kredi: Photo-USA TODAY NETWORK

Bir sezonda 40 karşılama yardası ve tek başına bir gol kaydeden herhangi bir oyuncu, bir futbol takımında çoğunlukla anonimdir, ancak Herndon için durum böyle değildi. Vikingleri izleyenler, Minnesota’ya gelişinden dolayı 26 yaşındaki TE hakkında her şeyi biliyorlardı. Eski genel müdür Rick Spielman, Hernon’u tartışmalı bir şekilde Jets’ten takas yoluyla satın aldı. Sıkı son Irv Smith, sezon öncesi sezonun sonunda bir menisküs yırtığı nedeniyle yıl boyunca kaybedildi ve Spielman, Herndon için New York’a 2022 4. .

Hareket “panikli” ve yarı mantıksız olarak tanımlandı. Tyler Conklin TE1 olurken, Herndon tam bir dipnottu. Ve bir TE2 veya TE3 için 4. Tur çekici değildir. Cehennem, Carolina Panthers, Baker Mayfield’a bir QB1 ekledi. 5.– Dört hafta önce yuvarlak seçim.

Azizler Bir Eski Viking Daha Ekliyor TE
3 Ocak 2021; Foxborough, Massachusetts, ABD; New York Jets, Chris Herndon’ı sıkı bir şekilde bitirdi. Zorunlu Kredi: Brian Fluharty-USA TODAY Sports.

Ne olursa olsun, Herdon yeni bir başlangıç ​​daha yapacak ve TE-QB Taysom Hill de dahil olmak üzere bir kadro yeri için diğer yedi Saints TE ile savaşacak. Adam Trautman’ın TE1 konserini kazanması bekleniyor, ancak Herndon 53 kişilik derinlik tablosunu TE3 kadar makul bir şekilde yapabilir.

Herndon, kariyerinde 836 yard ve sekiz touchdown için 78 resepsiyon üretti.

Azizler şimdi beş eski Viking kullanıyor: Brandon Dillon (TE), Jaleel Johnson (DT), Dylan Mabin (DB), Eric Wilson (LB) – ve Herndon.


Dustin Baker, 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

Vikingler Eğitim Kampında Mini Dramanın İlk Parçasıyla Karşılaştı
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/saints-add-another-former-vikings-te

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir