Ayıları Kazanmak için Vikings Oyuncu TepkileriAyıları Kazanmak için Vikings Oyuncu Tepkileri
9 Ekim 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings, Dalvin Cook’u geride bırakıyor. Zorunlu Kredi: Brad Rempel-USA TODAY Sports.

5. Hafta kitaplarda ve Minnesota Vikings, NFC Kuzey bölümünün tepesinde 4-1 rekoruna taşındı. Chicago Bears’a karşı 29-22’lik bir galibiyet, işi bitirdi ve Vikingler için arka arkaya üç galibiyet ve bölümde üst üste üç galibiyet aldı. Green Bay Packers’a karşı bir maç önde olmanın yanı sıra, rakiplerine karşı eşitlik bozmayı elinde tutan Vikingler, Kuzey’in zirvesinde güzelce oturuyorlar.

Minnesota oyuncuları başka bir galibiyetten sonra nasıl hissediyor? Vikings oyuncularının Bears’ı galibiyete verdiği tepkilerden bazılarına bakalım.

Vikingler Oyuncu Tepkileri

Kültür offseason’daki moda kelimeydi, Kwesi Adofo-Mensah ve Kevin O’Connell’in atanmasından önce ve sonra. Vikinglerin bir franchise olarak aşılamak istediklerinin ideolojisi zaten görülüyor.

Futbol sahasında her şey mükemmel değil, ancak bir grup oyuncunun eğlendiği ve “birlikte” olduğu aşikar. Takım birbirinin etrafında toplandığında bunu görebilirsiniz. Bu grup takım olarak oynar ve takım olarak kazanır.

Akayleb Evans, Vikinglerin sosyal medyasının sevgilisi oldu. Ayılar sürpriz bir hücum vuruşu yapmaya çalıştığında özel takımlarda büyük bir oyun çıkardı. Ayrıca dördüncü çeyrekte bir beyin sarsıntısı ile oyundan nakavt edildi. Maçtan sonra Twitter’a girdiğinde çaylak köşe oyuncusunun aklında bu iki şeyden biri mi vardı? Numara. Takım arkadaşını maç kazandıran oyun ve harika bir takım galibiyeti için övdü.

Savunmadaki Hitman

Kıdemli güvenlik Harrison Smith, oyun sonrası çok tartışılan Viking savunması hakkında konuştu. Vikinglerin savunmaya nasıl geçtiği konusunda çok fazla eleştiri var. Hitman mükemmel bir noktaya değiniyor; bu savunma, hala yeni bir şema öğrenen devam eden bir çalışmadır.

Bu sezon şimdiye kadarki en eğlenceli anlardan biri, Kirk Cousins’in Londra’dan eve dönerken Christian Darrisaw’ın zincirini taktığı görüntülerle geldi. İnsanlar çabucak tekrar gündeme getirdi Cousins ​​Pazar günkü maça elektrikle başladıktan sonra. Darrisaw oyundan sonra onunla biraz eğlendi. Bunun vermeye devam eden hediye olacağını hissediyorum. Cousins ​​bu sezon boynunda ciddi bir “buz” olan en az bir maça çıkamazsa. En çok hayal kırıklığına uğrayacağım.

Son olarak, Jalen Reagor, olması gerektiği gibi, ilk Vikings touchdown’ından memnun görünüyor.

Reagor, Vikingler için bir oyun seçeneği olarak çok fazla potansiyele sahip. 2. Hafta’da Eagles’a karşı 17 yarda bir jet süpürme hareketi gördük ve şimdi bu tek yarda, kimsenin gelmediğini görmediği bir kürek geçişinde iniş. O’Connell’in Reagor için başka neler sakladığını görmek için sabırsızlanıyorum.


Vikingler-Ayılar Sonrası 12 Ani Tepki
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/vikings-player-reactions-to-win-over-bears

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir