Ayılar, En İyi Savunmacı ve Vikingler Olmadan OlabilirAyılar, En İyi Savunmacı ve Vikingler Olmadan Olabilir
14 Ağustos 2021; Chicago, Illinois, ABD; Chicago Bears’ın köşe oyuncusu Jaylon Johnson. Zorunlu Kredi: Jon Durr-USA TODAY Sports.

Chicago Bears, Pazar günü 3-1 Minnesota Vikings’i devirmek için bulabilecekleri her türlü avantaja ihtiyaç duyacak. Matt Eberflus’un takımı, San Francisco 49ers ve Houston Texans’a karşı bazı dağınık, özensiz ve beklenmedik galibiyetler sayesinde 2-2’lik bir rekora sahip.

Ve birincil bir düşmanı yenmekle görevlendirilen Chicago, en iyi savunucusu olmadan olabilir. Profesyonel Futbol Odağı, köşe oyuncusu Jaylon Johnson. 2022’de 78.8 ile Bears savunmasına liderlik ediyor PFF Puan.

Johnson bu hafta antrenman yapmadı – Chicago veya taraftarları için iyi bir işaret değil – ve dörtlü bir sakatlık yaşıyor. Şu anda Vikings çaylak CB Andrew Booth’un başına bela olan aynı sakatlık.

Ayılar, En İyi Savunmacı ve Vikingler Olmadan Olabilir
29 Temmuz 2021; Lake Forest, IL, ABD; Chicago Bears, Jaylon Johnson’ı savunmaya devam ediyor. Zorunlu Kredi: Jon Durr-USA TODAY Sports.

Utah’tan 2020 NFL Draft’ın 2. Turunda draft edildi – bazı Vikings hayranlarının draft istek listelerindeydi – Johnson, üç sezonda bir üst kademe defans oyuncusu haline geldi. 78.8’i PFF 2022’deki derece, tüm köşeler arasında en iyi 11. sırada, hatta Jaire Alexander, Trevon Diggs ve Darius Slay gibi önemli savunmacılardan daha iyi.

Ve Ayılar olabilir gerekmek Johnson, bu yıl 1.670 alıcı yarda hızında olan Vikings geniş alıcı Justin Jefferson’u yavaşlatacak. Detroit Lions’ın 3. Hafta’da yaptığı gibi Jefferson’a iki defans oyuncusu atabilirlerdi, ancak bu Adam Thielen ve KJ Osborn gibi adamları açık bırakacaktı. göreceğiz.

Vikingler, 2022'de Asker Tarlasında 51 Yıllık Kuraklığa Son Verecek
16 Kasım 2020; Chicago, Illinois, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Justin Jefferson. Zorunlu Kredi: Quinn Harris-USA TODAY Sports.

Johnson Week’e katılmayacaksa, Bears Jefferson, Thielen, Osborn ve diğerlerini kapsamak için bu adamlara güvenecek:

  • Kindle Vildor (PFF = 54.2)
  • Kyler Gordon (PFF = 41.1)
  • Jaylon Jones (PFF = 55.8)

Johnson, bu hafta başlarında Green Bay Packers taraftarının hantal işareti olan bir ‘peynir kafası’ giyerek manşetlere girdi. Ayılar köşesi söylenmiş 670 Puan, “Bir bahsi kaybettim. Green Bay Packers’a karşı bir bahisti. Bahse konu Green Bay Packers’ı yenecek olmamızdı. Ve bu cheesehead’i takmak zorunda kalacağım. Bu yüzden, utanç verici bir şekilde bu cheesehead’i alıp bu röportajda bunu giyeceğim. Ben onurlu bir adamım, bu yüzden ne yazık ki bunu giyeceğim.”

Johnson, kariyerinde bugüne kadar iki kez Vikinglerle karşılaştı ve Ayılar ikisinde de kaybetti. Minnesota, Chicago’yu son altı denemede dördüncü kez yenmek için 7.5 puanlık favori. Ayılar, Cuma veya Cumartesi günü Johnson’ın sakatlığı hakkında 5. Hafta’da daha fazla netlik yayınlayacak.


Packers ile Uzun zamandır Viking İşaretleri

Dustin Fırıncı 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/bears-could-be-without-top-defender-vs-vikings

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir