Avustralya ve İngiltere Oyuncularının Tüm IPL İçin Müsait Olması Muhtemeldir.


IMG TELİF HAKKI TABİDİR.

TATA IPL 2023 sezonu daha da büyüdü ve daha iyi hale geldi. Ashes 2023 serisinin TATA IPL 2023 sezonundan sonra geçmesi bekleniyor. Daha önceki bu satırlara dayanarak, Avustralya ve İngiltere oyuncularının dünyanın en zorlu T20 liginin son veya son ayağını kaçırmaları bekleniyordu. Sam Curran, Cameron Green, Ben Stokes ve hatta Jofra Archer! Ancak bir güncelleme, şimdi durumun böyle olmayacağını söylüyor. İşte aynı şeye bir bakış:

Tüm TATA IPL 2023 Sezonunda Kullanılabilecek Avustralya ve İngiltere Oyuncuları:

Güncelleme açık artırmadan hemen önce geldi. BCCI, ekiplerin etkili bir şekilde analiz edip planlar yapabilmesi için her franchise’ın oyuncuların müzayedeye gitmeden önce müsait olup olmadığıyla ilgili ayrıntılara sahip olmasını sağladı. BCCI yaptığı açıklamada, “Tam Kullanılabilirlik. Afganistan’a karşı ODI serisi için seçilen oyuncular 30 Mart’tan itibaren mevcut olacak. Sheffield Shield finalini oynayan oyuncular 28 Mart’tan itibaren mevcut olacak. Bangladeşli oyuncular hakkında; İrlanda serisi için seçilen oyuncular 8 Nisan’dan 1 Mayıs’a kadar mevcut olacak.”

TATA IPL 2023
IMG SRC: Chennai Süper Kralları

Ben Stokes, Sam Curran ve Cameron Green, TATA IPL 2023 İçin Tamamen Kullanılabilir:

İngiltere kriketinin çok yönlü ve “poster çocuğu” Ben Stokes, TATA IPL 2023 için tamamen hazır olacak. IPL 2023 Müzayedesine katılacak. Sunrisers Haydarabad’ın büyük bir cüzdanı var ve Ben Stokes’u yakalamaya hevesli olacak. Önemli miktarda parayı kenarda tutmaya çalışırlarsa, onu doğrudan yakalayabilirler.

TATA IPL 2023
IMG SRC: Avustralya Kriket

Öte yandan Sam Curran da müsait olacak. Test kaptanı gibi Sam’in de tüm sezon boyunca IPL’nin bir parçası olması bekleniyor. Aynısı Avustralyalı rakipleri Cameron Green için de geçerli. Bu oyuncuların tümü müzayedededir ve uygunlukları, fiyatlarının belirlenmesinde bir faktördür.

IPL’deki Başlıca İngiliz ve Avustralyalı Oyuncular:

Takım oyuncular
Kalküta Şövalye Binicileri Pat Cummins (molada)
Kraliyet Meydan Okuyanları Bangalore Josh Hazelwood, David Willey, Glenn Maxwell
Bombay Kızılderilileri Jason Behrendorff, Jofra Archer
Chennai Süper Kralları Moeen Ali
Rajasthan Kraliyet Ailesi jos butler
Delhi Başkentleri David Warner, Mitchell Marsh
Gujarat Titanları Matthew Wade
Lucknow Süper Devler Mark Wood, Marcus Stoinis
Gündoğumu Haydarabad Hiçbiri
Pencap Kralları Liam Livingstone, Jonny Bairstow
Takım tutması muhtemel oyuncular Ben Stokes, Sam Curran, Reece Topley, Cameron Green, Jhye Richardson, Riley Meredith, Adam Zampa

Daha fazlasını öğrenmek için Hindistan VS Bangladeş: 1. Gün, 2. Test Canlı Güncellemeleri bölümüne gidin. Oynama XI, Canlı Skorlar, En İyi Tahminler, Mekan, Zamanlamalar. Bilmen gereken her şey.

IPL 2023 Müzayedesi: RCB Tarafından Hedef Alınabilecek Oyuncular, Punjab Kings, SRH, Delhi Capitals ve Gujarat Titans’ta bu tür daha fazla makale okuyun. Müzayede Ayrıntıları, Taban Fiyat.

Daha fazlasını öğrenmek için şu adrese gidin:e IPL’nin resmi web sitesi.


Kaynak : https://sportsdanka.com/cricket/tata-ipl-2023-australia-and-england-players-likely-to-be-available-for-entire-ipl/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir