Avustralya Tam Program, Kadro, Oynama..


ICC T20 Dünya Kupası 2022, 15’te başlıyorinci Ekim ve Süper 12’ler bir hafta sonra başlayacak. Avustralya, mevcut formları ve ev sahibi olmaları nedeniyle bu turnuvanın favorilerinden biri. Avustralya’da birçok iyi T20 oyuncusu var. Glenn Maxwell, Tim David, Mitchell Marsh ve Josh Hazlewood gibi isimlerin omuzlarında çok şey olacak. İşte programlarına, kadrolarına ve diğer tüm ayrıntılara bir bakış:

ICC T20 Dünya Kupası 2022 için Avustralya Takım Programı:

Gün Tarih Kibrit mekan Zaman
Cumartesi 22 Ekim Yeni Zelanda vs Avustralya Sidney Kriket Sahası, Sidney 18:00 Avustralya Saati
Salı 25 Ekim Avustralya vs A Grubu Galibi Perth Stadyumu, Perth 19:00 Avustralya Saati
Cuma 28 Ekim İngiltere vs Avustralya Melbourne Kriket Sahası, Melbourne 19:00 Avustralya Saati
Pazartesi 31 Ekim Avustralya vs B Grubu İkinciliği Gabba, Brisbane 18:00 Avustralya Saati
Cuma 4 Kasım Avustralya vs Afganistan Adelaide Oval, Adelaide 18:30 Avustralya Saati

Kadro ve Beklenen Oynama XI:

Aaron Finch (ş), Ashton Agar, Tim David, Josh Inglis, Marcus Stoinis, Mitchell Marsh, David Warner, Glenn Maxwell, Kane Richardson, Steven Smith, Mitchell Starc, Josh Hazlewood, Matthew Wade, Pat Cummins, Adam Zampa. (Cameron Green iple bağlanabilir)

Beklenen Oynama XI:

Aaron Finch (C), David Warner, Mitchell Marsh, Glenn Maxwell, Marcus Stoinis/Steve Smith, Tim David, Matthew Wade, Pat Cummins, Adam Zampa, Mitchell Starc, Josh Hazlewood.

ICC T20 Dünya Kupası 2022 için Tahminler:

Avustralya için en iyi tahminler, Avustralya’nın diğer takımlardan herhangi birine karşı yarı final oynayacağı yönünde. Avustralya’nın tatmin olacağı en az şey, ilk 4’te bitirmek olacaktır. Onların lehine birçok şey var.

ICC T20 Dünya Kupası 2022 için En İyi Performans Gösterenler:

Glenn Maxwell:

ICC T20 Dünya Kupası 2022
IMG SRC: NDTV

Big Show’un omuzlarında çok şey olacak. Favori pozisyonunu 4 numarada vurması bekleniyor. Son dakikalarda topu çok iyi zamanladı. Yuzi, Hasaranga ve Rashid gibi iplikçiler ile başa çıkmak için “Toplam saldırı” yaklaşımını kullanabilir. Maxwell ayrıca gerekirse powerplay’de birkaç atış yapacak.

Tim David:

Avustralya Tam Program, Kadro, Oynama..
IMG SRC: Hint Ekspresi

Büyük Singapurlu’ya Dünya Kupası’nı göz önünde bulundurarak çok kısa bir sürede Avustralya vatandaşlığı verildi. Yani, bir takım elbise alırsanız, takım elbise kullanılmalıdır. Bunu akılda tutarak, Tim David’in iyi performans göstermesi gerekecek. Hatta Marcus Stoinis’in yerine satın alınabilir. Tim kesinlikle potansiyele sahip; çok önemli bir pozisyonda oynadığı için bunu performansa dönüştürmek zorunda kalacak.

Bu tür daha fazla makale okumak için India VS SA 1st ODI: Preview, Predictions, Squads, Timing, Venue sayfasına gidin. Bilmen gereken her şey.

Jasprit Bumrah’da bu tür daha fazla makale okuyun: Pacer Resmen ICC T20 Dünya Kupası 2022’den Çekildi. Olası Değişiklikler.

Daha fazla bilgi için Avustralya Kriket resmi web sitesi.


Kaynak : https://sportsdanka.com/cricket/icc-t20-world-cup-2022-australia-full-schedule-squad-playing-xi-predictions-venue-timings-all-you-need-to-know/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir