Avustralya, Hindistan ODI Serisi İçin Büyük İsimli 16 Oyunculu Kadroyu Açıkladı.


IND ve AUS ODI Güncellemesi: Bir sonraki Border Gavaskar Trophy ODI maçı için Avustralya’nın büyük güncellemesi. Avustralya, önümüzdeki ay Hindistan’da oynanacak üç maçlık ODI serisinde sakatlıktan dönen üç kilit oyuncuyu kadrosuna dahil etti.

Perşembe günü Avustralya kriket takımı seçicileri, dizi için 16 kişilik güçlü bir kadroyu duyurdu ve çok yönlü Glenn Maxwell, kırık bir bacak için tıbbi tedavisini tamamladıktan sonra takıma katılmaya hazırlanıyor.

Mitchell Marsh, uluslararası çıkışını yapmaya hazırlanan hızlı atıcı Jhye Richardson (hamstring) ile birlikte takıma katılmaya hazırlanıyor. Pat Cummins, üç maçta Avustralya’ya liderlik ederken, deneyimli vurucular David Warner, Steve Smith ve Marnus Labuschagne’nin de yer alması muhtemel.

Avustralya’nın baş seçicisi George Bailey’e göre seri, Avustralya’ya bu yıl Hindistan’da yapılacak ICC Erkekler Dünya Kupası öncesinde mükemmel bir antrenman sağlayacak.

Kıdemli hızlı bowling oyuncusu Josh Hazlewood, sağ elini kullanan topa vuran oyuncu, kendisini Hindistan’ın devam eden Border Gabbar Trophy Testi turunun dışında bırakan Aşil sakatlığı nedeniyle turu kaçıracak.

Bailey, “Dünya Kupası’na yedi aydan biraz daha uzun bir süre kala, Hindistan’daki bu maçlar hazırlıklarımız için önemli bir adım” dedi.

“Glenn, Mitchell ve Jhye, Ekim ayında kadronun nasıl görünebileceğini düşündüğümüz önemli oyuncular.”

“Josh’un bu serinin bir parçası olması harika olurdu, ancak İngiltere’de onun da ayrılmaz bir parçası olacağı çok önemli bir kış öncesinde muhafazakar bir görüş aldık.”

Ind vs Aus odi güncellemesi
Ind vs Aus odi güncellemesi

Avustralya ODI kadrosu: Pat Cummins (ş), Sean Abbott, Ashton Agar, Alex Carey, Cameron Green, Travis Head, Josh Inglis, Marnus Labuschagne, Mitchell Marsh, Glenn Maxwell, Jhye Richardson, Steve Smith, Mitchell Starc, Marcus Stoinis, David Warner, Adam Zampa

Ayrıca Okuyun: Hindistan VS Avustralya: Avustralyalı Kaptan Pat Cummins, Aile Sağlığı Sorunları Nedeniyle 3. Testten Önce Avustralya’ya Dönecek.


Kaynak : https://sportsdanka.com/cricket/ind-vs-aus-odi-update-australia-announced-big-name-names-16-player-squad-for-india-odi-series/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir