Aslanlar 13. Haftada Elenmekten Kaçınır, Paketleyiciler ElenmezAslanlar 13. Haftada Elenmekten Kaçınır, Paketleyiciler Elenmez
4 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings defans oyuncusu Brian Asamoah II (33), dördüncü çeyreğin sonlarında, New York Jets oyun kurucusu Mike White’ın (5) güvenlik Camryn Bynum’u (24) US Bank Stadyumu’nda zafere ulaştırmasının ardından kutlama yığınının üzerinden atladı. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports

13. Hafta, NFC North boyunca başka bir eğlenceli futbol listesi getirdi ve bu arada Minnesota Vikings, bölüm tacı yarışından başka bir yarışmacıyı eledi. İşte Pazar günü gerçekleşen tüm eylemlerin hızlı bir dökümü.

Bears, Aaron Rodgers’a Ait Olmaya Devam Ediyor

Aslanlar 13. Haftada Elenmekten Kaçınır, Paketleyiciler Elenmez
27 Kasım 2022; Philadelphia, Pensilvanya, ABD; Green Bay Packers oyun kurucusu Aaron Rodgers (12), Lincoln Financial Field’da Philadelphia Eagles’a karşı ısınmalar sırasında. Zorunlu Kredi: Eric Hartline-USA TODAY Sports

Justin Fields’ın toplam 197 yarda gerisinde erken bir liderliğe sıçramasına rağmen, Chicago Bears arka arkaya sekizinci kez Green Bay Packers’a düştü. Green Bay, Aaron Rodgers’ın 2021’de bir touchdown mücadelesinden sonra takımın sahibi olduğunu açıklamasından bu yana Soldier Field’daki ilk maçıydı.

Bu sefer, Rodgers bacaklarıyla fazla bir şey yapmadı, ancak bir çift gol için çaylak geniş alıcı Christian Watson ile bağlantı kurdu. Watson, Green Bay’in son dört maçında şu anda sekiz gol atıyor. Packers, 28-19 galibiyetlerinin ardından bir play-off noktası için çekişmeye devam ediyor, ancak yine de NFC North’tan elendiler.

Aslanlar Elemeyi Engelledi

Aslanlar 13. Haftada Elenmekten Kaçınır, Paketleyiciler Elenmez
4 Aralık 2022; Detroit, Michigan, ABD; Detroit Lions geniş alıcı Amon-Ra St. Brown (14), Ford Field’da dördüncü çeyrekte Jacksonville Jaguars’a karşı oyun kurucu Jared Goff’tan (resimde yok) bir pası yakaladıktan sonra gol attı. Zorunlu Kredi: Lon Horwedel-USA TODAY Sports

13. Haftada Minnesota Vikings galibiyeti ve Detroit Lions mağlubiyeti ile Detroit, NFC Kuzey tacı yarışından elenecekti. Ancak Aslanlar, Jacksonville Jaguarlarına 40-16’lık bir skorla hakim olarak bir hafta daha elenmeyi engelledi.

Detroit’te bu haftaki en büyük hikaye, Jameson Williams’ın bu oyun için etkinleştirildiği, ancak bu oyunda hiç aksiyon görmediğiydi. Neyse ki Aslanlar için ona ihtiyaç yoktu çünkü Amon-Ra St. Brown 114 yarda 11 pas ve bir çift gol yakaladı. Ancak 14. Haftanın ardından avda kalabilmek için Aslanların Vikingleri kendilerinin yenmesi gerekecek.

Vikingler Çift Haneli Galibiyet Kulübünde İkinci Takım Oldu

Aslanlar 13. Haftada Elenmekten Kaçınır, Paketleyiciler Elenmez
4 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings güvenliği Camryn Bynum (24), dördüncü çeyrekte US Bank Stadyumu’nda New York Jets’e karşı durduktan sonra tepki veriyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports

Pazar günü New York Jets’i yenerek Vikingler 10-2’ye yükseldi ve NFL’de 10 galibiyet eşiğini aşan ilk iki takım olarak Eagles’a katıldılar. Güvenlik Cam Bynum, 27-22 galibiyetini mühürlemek için Mike White pasını yakaladığında, Vikings savunması oyunun sonunda büyük bir duraklama yaptı.

Yine de hepsi iyi haber değildi. CB Akayleb Evans, oynadığı birçok maçta ikinci kez beyin sarsıntısı protokollerine girdi. Bu haftaki galibiyetten önce beyin sarsıntısı nedeniyle bir çift maç kaçırmıştı. Minnesota şimdi NFC North’u perçinlemek amacıyla Lions’ı yenmek için yola çıkıyor.

Harrison Smith, Herhangi Bir Aktif NFL Oyuncusundan Daha Fazla Müdahale Ediyor

Josh Frey, The College of Idaho’dan Yaratıcı Yazarlık alanında lisans derecesi ile 2020 Sınıfı mezunudur. Ayrıca Tarih, İnsan Biyolojisi ve Gazetecilik alanlarında yan dal kazandı. Josh, NFL hakkında yazmadığı zamanlarda maraton antrenmanlarından, video oyunları oynamaktan veya Milwaukee Brewers and Bucks’ı desteklemekten hoşlanır. Görüşlerinden daha fazlası için Twitter hesabına göz atın: @Freyed_Chicken.
Kaynak : https://purpleptsd.com/2022/vikings/top_news/nfc-north-round-up-lions-packers/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir