Askıya Alınan TE, Büyük Bir Sorun ve Kargaşa TepkisiAskıya Alınan TE, Büyük Bir Sorun ve Kargaşa Tepkisi
3 Ocak 2021; Foxborough, Massachusetts, ABD; New York Jets sıkı sonu Chris Herndon (89), Gillette Stadyumu’nda ikinci çeyrekte New England Patriots’a karşı gol attıktan sonra kutlama yapıyor. Zorunlu Kredi: Brian Fluharty-USA TODAY Sports

Vikingler Bölgesi ile ortak çalışır morPTSD, benzer şekilde mükemmel Minnesota Vikings içeriği ortaya koymak için ellerinden gelenin en iyisini yapıyor. Sonuç olarak, haftalık bir parça olan “The View from VT”de ara sıra sunduklarını tanıtıyoruz. Geçen haftaki makalelerinden beşine bir göz atın.

1) Eski Vikings TE Sezonun Geri Kalanında Askıya Alındı: Chris Herndon mor bir üniformayla çok fazla iş yapmadı. Şimdi NFL kariyerini tekrar rayına oturtmak için başka bir engeli aşması gerekiyor. 2023’te birisinin onu getirip getirmediğini göreceğiz.

2) Vikingler Bitmeyen Göreve Yeni TE Ekliyor: Kevin O’Connell, 3 sıkı işin aktif olmasını istiyor. Sezonun gidişatı göz önüne alındığında bunu biraz güvenle söyleyebiliriz. Ben Ellefson muhtemelen ilerleyen TE3 olacak, ancak antrenman takımında birkaç TE’ye sahip olmak kötü bir fikir değil.

3) Vikingler Büyük Bir Sorunun Üstesinden Gelmeli: Gerçekten, bu beni (ve birkaç kişiyi) endişelendiren şeylerden biri. Greg Joseph geçmişte zorlukların üstesinden geldi, bu yüzden mücadeleden sonra başarıya ulaştığına dair bazı emsaller var. Elbette meselenin çoğu, Minnesota taraftarlarının vuruculara güvenme sorunları olması.

4) Vikings Pro Bowler’ın Kargaşaya Tek Cümle Tepkisi: Bills oyunu gerçekten delilikti. Maçtan sonra gördüğüm en iyi normal sezon maçı olduğunu söylediğimi biliyorum. Pek çok iniş ve çıkış. Oyuna gerçekten vahşi bir son.

5) Vikingler Playoff Olasılığı: 11. Hafta: Bildiğim kadarıyla işler Minnesota Vikings için gerçekten iyi görünüyor. Açılıştan 10 hafta sonra NFL’de birinci olarak berabere kalmak, kişinin sezon sonrasına girme şansını artırmak için çok şey yapacaktır. Umarız güçlü oyunları 11. Hafta ve sonrasında da devam eder.

Ekstra okumanın tadını çıkarın, Minnesota Vikings hayranları. Skol.

Vikings Hayranlarının Kovboylara Karşı Görmek İsteyeceği 3 Şey


Kaynak : https://purpleptsd.com/2022/vikings/top_news/the-view-from-vt-mayhem/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir