Aşırı Motive Edilmiş Kirk Kuzenlerine Dikkat EdinNFL: Minnesota Vikings'de Green Bay Packers
Jeffrey Becker-USA TODAY Sports

Özünde, Kirk Cousins ​​ateşli bir rakip. “Beğendin mi!?!?” kazanarak şüphenin üstesinden gelmeyi önemsemediği sürece. Rekabet ateşi hala yanmıyorsa, geçen sezonun San Francisco antrenmanlarında bu cümleyi – kayda değer bir küfür atarak – tekrarladığını duymuyoruz.

Büyüklüğe ulaşma konusundaki bariz arzusunu, ekiplerinin hiçbir zaman anlamlı bir başarıya sahip olmadığı gerçeğiyle nasıl bağdaştırabiliriz? Birkaç playoff kazanır, elbette, ancak hiçbir şey Lombardi için gerçek bir zorlamaya benzemez.

Ve kişisel övgülerinin eksik olduğunu hatırladığımızda ne olur? Adam 4 kez Pro Bowl’a gitti, ancak hiçbir zaman All Pro olmadı (her iki takımda) ve ligin büyük ödüllerinden hiçbirini dikkate almadı (Yılın hüküm süren Hücum Oyuncusu olan Bay Jefferson’ın aksine) ).

Vikingler Pozisyon Gruplarını Derecelendirme: Hücum
24 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Justin Jefferson. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Millet, beni bu konuda duyun: İnsanları bunu yapabileceğinize ikna etmenin tek yolu, aslında yap. Olayları farklı ifade etmeme izin verin. Kirk Cousins’in All-Pro seviyesinde oynayabilen ve bir takımı Super Bowl’a götürebilen meşru bir üst düzey QB1 olduğunu kanıtlamasının tek yolu, bunları gerçekten yapmaktır. O yapana kadar şüphe ve eleştiri kalacaktır.

Kirk Cousins ​​için İleriye Giden Yol

Cousins, 2018’den beri Vikings Land’de şeriftir. Bazıları onun bu rolde pek iyi olmadığını düşünüyor, ancak bu gerçeği değiştirmiyor: Son 5 yıldır Minnesota’daki en önemli tek oyuncuydu.

İstatistikler hiçbir zaman hikayenin tamamını anlatmaz, ancak dikkate değer birkaç bölüm oluştururlar. Washington’u geride bıraktığından beri nasıl performans gösterdiğine bir göz atın:

Yıl Geçen Yarda Tamamlanma yüzdesi Touchdown’lar müdahaleler Kayıt
2018 4298 %70.1 30 10 8-7-1
2019 3603 %69,1 26 6 10-5
2020 4265 %67,6 35 13 7-9
2021 4221 %66,3 33 7 8-8
2022 4547 %65,9 29 14 13-4

Şimdi, bu istatistikleri alabiliriz – Minnesota sadece Cousins ​​30 tank avcısından daha az attığında play-off yapıyor! – ve bazı yanlış sonuçlara varmak. Grafiğin amacının bir kısmı, yalnızca Kirk Cousins’in The Gopher State’e geldiğinden beri ne kadar istikrarlı ve öngörülebilir olduğunu pekiştirmek içindir.

Vikingler Kirk Cousins'e Uzatma Vermeli mi?
15 Ocak 2023; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins ​​(8), US Bank Stadyumu’ndaki bir joker kart oyununun ilk çeyreğinde New York Giants’a pas atıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports

Ayrıca çılgın olan şey, QB’nin Purple & Gold ile geçirdiği süre boyunca 5 farklı OK’ye sahip olmasıdır: John DeFilippo, Kevin Stefanski, Gary Kubiak, Klint Kubiak ve Kevin O’Connell (teknik olarak OK olan Wes Phillips’in yardımıyla) .

Sezon dışı boyunca, Vikinglerin ana liderleri – sahibi Mark Wilf, GM Kwesi Adofo-Mensah ve HC Kevin O’Connell – Cousins’in 2. Yılda Bay O’Connell’in aramasıyla nasıl çalışacağını dört gözle beklediklerini söylediler. çekimler. Jordan Addison’a genç, dinamik bir yetenek eklemek de yardımcı olacaktır ve bu, TJ Hockenson’ın tam bir sezonunun neler yapabileceğini hesaba katmıyor bile.

Cevaplanan Sorular: Hockenson'ın İntikamı, Jefferson OPOY Güncellemesi, Joseph Cured?
6 Kasım 2022; Landover, Maryland, ABD; Minnesota Vikings sıkı sonu TJ Hockenson. Zorunlu Kredi: Brad Mills-USA TODAY Sports.

onun sırasında son basın toplantısı, Cousins, kontratına gelince kesinlik eksikliği hakkında sorular yöneltti. Minnesota’ya sadece bir sezon daha bağlı. Bir QB ticareti hakkındaki tüm gevezelikleri ve taslakta bir QB yüksek taslağı hazırladığını düşünürsek, topal ördek Cousins ​​sezonu oldukça dikkate değer.

Bu sorunlar bir yana, güç durumdaki QB1 şu anda bulunduğu yer konusunda rahat görünüyor.

Cousins, Chris Tomasson hakkında bir espriyle başladıktan sonra, takımla tekrar çalışmaktan ve takım arkadaşlarının yanında olmaktan ne kadar mutlu olduğunu anlatmaya başlıyor. “Geçen yılın üzerine inşa etmenin” ve onların “kimyası” üzerinde çalışmaya devam etmenin ne kadar “cesaret verici” olduğunu belirtiyor.

Aşırı Motive Edilmiş Kirk Kuzenlerine Dikkat Edin
24 Kasım 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins ​​(8), geniş alıcı Justin Jefferson (18) ve geniş alıcı Adam Thielen (19), US Bank Stadyumu’ndaki maçın ardından New England Patriots’a karşı galibiyetini kutluyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports

Baskı ayağının yaklaşık yarısında, Kirk Cousins’e uzatma eksikliğinin oyunu hakkında bir iddianame işlevi görüp görmediği sorulur. Oyun kurucu, “Bu ligde asla yetki verilmemeli,” diye açıklıyor, “her zaman gidip oynamalısınız ve takımlar ne yapmak isterlerse yapabilirler. Bu onların ayrıcalığı.”

Ne kadar “olumlu” hissettiğini not etmeye devam ediyor ve hatta lisede son sınıftayken, yılını takip eden herhangi bir burs teklifi almadığını bile yansıtıyor. İşin çılgın yanı, her şeyin kazanmakla ilgili olduğunu anlaması: “Futbol maçlarını kazanmaya odaklanmalısın. Futbol maçlarını kazanıp üzerinize düşeni yaparsanız, işinizi ortaya koyarsanız gerisi kendiliğinden hallolur.”

Amin.

Bir yığın futbol maçı kazanmak, Bay Cousins’in ortalıkta dolaşmasını sağlayacaktır. Umarız devam eden tüm şüpheler ve gevezelikler #8’e galibiyetleri biriktirmek için biraz daha fazla motivasyon verir.

Kirk Cousins, 19 Ağustos’ta 35 yaşına giriyor.

Editörün Notu: Profesyonel Futbol Referansı Ve Kapak Üzeri bu parça ile yardımcı oldu.

Vikings Long Snapper Savaşı İçin Kemerlerimizi Bağlamalı Mıyız?
Kaynak : https://purpleptsd.com/2023/vikings/vikings-analysis/motivate-kirk-cousins/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir