Arizona Vikingleri mi? Cardinals Koçluk Ekibi Öyle Görünüyor.




Arizona Cardinals, eski Minnesota Vikings koçlarını işe almak için büyük bir festival düzenliyor.

Kulüp, Minnesota’da iki yıl geçirdikten sonra Perşembe günü Vikings defans yardımcı antrenörü Sam Seifkes’i işe aldı. bu Arizona Cumhuriyeti’nin Bob McManaman tweet attı, “NFL Media’dan Tom Pelissero’ya göre Cardinals, defans koçu olarak Sam Seifkes’i işe aldıkları bildirildiğinden Jonathan Gannon’ın koçluk ekibine daha fazla asistan eklemeye devam ediyor. Seifkes, son iki sezonu Vikingler ile geçirdi.”

Arizona Vikingleri mi? Cardinals Koçluk Ekibi Öyle Görünüyor.

Seifkes, 2021’de Vikingler savunma kalite kontrol ve defans yardımcısı koçuydu ve geçen yıl “sadece” defans koçu yardımcısıydı.

Arizona Vikingleri
Takıma 2021’de katılan Minnesota Vikings defans yardımcı antrenörü Sam Seifkes. 23 Şubat 2022’de Arizona Cardinals baş antrenörü Jonathan Gannon tarafından Arizona’nın defans koçu olması için işe alındı.

Seifkes, NFL’ye gelmeden önce 2018, 2019 ve 2020’de Wofford College’da savunma koordinatörü ve defans koçuydu ve ondan önce de 2016 ve 2017’de UW-Platteville’de savunma patronuydu. Kariyerine 2015’te Üniversitede başladı. Wisconsin’den savunma asistanı olarak.

Ve Seifkes sadece en sonuncusu. Eski Vikings savunma destek koçu yardımcısı Jonathan Gannon, Super Bowl LVII’den sonra Cardinals baş koçluk işine girdi. Gannon, 2021 ve 2022’de Eagles savunma koordinatörüydü ve yeni Vikings savunma koordinatörü Brian Flores’in de dahil olduğu bir sonraki kaptanı için Cardinals’ın kapsamlı arayışından daha uzun süre dayandı.

Arizona Vikingleri mi? Cardinals Koçluk Ekibi Öyle Görünüyor.
Arizona Cardinals baş antrenörü Jonathan Gannon, 22 Şubat 2023’te Tempe’deki Cardinals tesisinde basına konuşuyor. © Joe Rondone/The Republic / USA TODAY NETWORK.

Philadelphia ve Arizona’da iktidara gelmeden önce, Gannon’un Vikinglerle olan bağları nispeten yeniydi ve Mike Zimmer dönemine kadar uzanıyordu. 2014’ten 2017’ye Jerry Gray’in arkasında yardımcı savunma koçuydu ve Xavier Rhodes, Trae Waynes ve Mackensie Alexander gibi oyuncuları parlatmakla tanınır.

Bundan sonra Gannon, ilk olarak 2018’den 2020’ye kadar Indianapolis Colts ile defans koçu olarak arka arkaya promosyonlar aldı. Ardından, 2021’den şimdiye kadar Gannon, Eagles savunmasını art arda play-off rıhtımlarına götürdü ve Super Bowl’un Kansas City Chiefs’e yenilmesiyle sonuçlandı. Şimdi, Kardinallerden sorumlu.

Fakat bekle. Fazlası var.

Vikingler koçu
Vikings geniş alıcı koçu Drew Petzing, 2019’da Vikings medyasına takımın WR’lerini geliştirmedeki rolü hakkında konuşuyor. Minnesota 2019’u 10-6 bitirdi, New Orleans Saints karşısında bir playoff maçı kazandı ve bir hafta sonra San Francisco 49ers’a yenildi.

2014’ten 2019’a kadar Minnesota’da görev yapan Drew Petzing, gelecek yıl Cardinals hücumuna liderlik edecek. Kariyerine Vikings ile hücum asistanı (2014-2015) olarak başladı, geniş alıcılar koçu yardımcısı (2016-2017), oyun kurucu yardımcısı koçu (2018) ve son olarak 2019’da geniş alıcılar koçu oldu. Arizona’da gösterişli OC işine girmeden önce Cleveland Browns’a zorlu işler ve oyun kurucu koçu olarak yolculuk etti.

Son olarak, Nick Rallis geçen hafta sonu Kardinaller savunma koordinatörü olarak işe alındı ​​ve 2018’den 2020’ye kadar Vikingler için savunma kalite kontrol ve defans koçu yardımcısı olarak çalıştı. Rallis Edina’lıdır ve Minnesota Üniversitesi’nde futbol oynamıştır.

Bu, en azından şimdilik, Cardinals 2023 koçluk kadrosunda Vikings bağları olan dört adam:

  • Baş Antrenör = Jonathan Gannon
  • Savunma Koordinatörü = Nick Rallis
  • Saldırı Koordinatörü = Drew Petzing
  • Defans Antrenörü = Sam Seifkes
Cardinals Snipe Veteran Vikings QB
20 Ekim 2022; Glendale, Arizona, ABD; Arizona Cardinals oyun kurucusu Kyler Murray’in (1) State Farm Stadyumu’nda New Orleans Saints’e karşı kullandığı kaskın ayrıntılı görünümü. Zorunlu Kredi: Mark J. Rebilas-USA TODAY Sports.

Eski Vikings dörtlüsünden, franchise’ın daha sonra kovulan bir baş antrenöre ve genel menajere büyük dolarlar yüklediği, 4-13’lük korkunç bir rekor kırdığı ve QB1 Kyler’da korkunç bir sakatlıkla karşılaştığı sefil bir 2022 Cardinals sezonunu düzeltmesi istenecek. Murray. Ve evet, dönüş için somut bir zaman çizelgesi olmayan aynı Murray.

Cardinals ayrıca 2023’te sözleşmesi olan eski Vikingler David Blough (QB), Nate Hairston (CB) ve Blake Lynch’i (LB) de istihdam ediyor.


Dünya Vikinglerin Mümkün Olan En İyi Taslak Stratejisini Gerçekleştirmeye Başlıyor

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh Ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Pro Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.




Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/top_news/the-arizona-vikings

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir