Arch Manning Teksas’a mı iniyor?


USA TODAY Lise Sporları’ Cuma Gecesi Notları dır-dir 2022 Sınıfından ’23 ve ötesine kadar ülkenin dört bir yanından en son haberlere bakan haftalık bir lise futbolu işe alım özeti.

Arch Manning’in işe alımı, yaz hızla yaklaşırken ilerliyor. 2023 sınıfının en iyi acemi adayı için yarış ilerledikçe, ciddi taliplerin listesi neredeyse her gün küçülüyor gibi görünüyor.

Manning’in şu anda nereye ineceğini tahmin etmek kusurlu bir bilimdir. Hâlâ yapması gereken ziyaretler var ve bazı okulları imar ediyor olsa da, yine de şans eseri. Bir analist, yakında olacak bir SEC programının, ödüllü yoldan geçenleri indirmek için doğru yönde eğilim gösterdiğini düşünüyor – özellikle de konferanstaki başka bir program resimden çıkarsa.

Manning’in işe alımına ve şu anda ülke çapında devam eden diğer hikayelere bir kez daha göz atalım.

Teksas’a Arch?

Arch Manning Teksas'a mı iniyor? Sendikasyon: Günlük Reklamveren

247Sports analisti Blake Brockermeyer şöyle düşünüyor: Teksas Alabama yarıştan çekilirse Manning’i indirmek için en iyi yerdeki program. Gürcistan hala oyunda, ancak Brockermeyer Texas’ı en her şey söylenip yapıldığında Manning için nokta.

Brockermeyer, “Sanırım Teksas’a gidecek. dedim. “Bence Texas, kendi özel mirasını yaratabileceği bir yer. 2005’ten beri ulusal şampiyonluk kazanmamış bir takım. Georgia, açıkçası geçen sezon bir şampiyonluk kazandı. Georgia, kazanman gereken tüm oyunculara sahip. Teksas’a gidip orada kazanacak olsaydı, o bir efsane olurdu. Tek yolu bu. Kendi mirasınızı yaratmak için o kadar zor bir fırsat ki, Texas ona bu fırsatı veriyor çünkü uzun zamandır kazanmadılar.

“Bence oraya gidecek. Georgia’da çok iyi bağlantıları olan ve Georgia’ya gideceğini düşünen çok iyi bir bağlantım var, bu yüzden bence her iki şekilde de gidebilir. Kendim üzerine para koyarsam, Teksas’a gideceğini düşünüyorum. ”

İlişkili

Eli Holstein’dan Alabama’ya hız kazanıyor

Arch Manning Teksas'a mı iniyor? Sendikasyon: Günlük Reklamveren

Alabama Manning taahhütleri pencereden dışarı çıkana kadar 2023 oyun kurucu almayı ertelemeyi planlıyor. Dört yıldızlı Zachary (La.) sinyal arayan ve eski Texas A&M yetkilisi Eli Holstein kısa süre önce Crimson Tide ile inmek için 247Sports Crystal Ball tahminini aldı. Holstein bu baharda Tuscaloosa’yı defalarca ziyaret etti.

247Sports’tan Greg Biggins, “Yani Bama, Eli Holstein’ı çok seviyor” dedim. “Aslında Arch’ı beklemeyecekler. Eli’yi bir erkek olarak görüyorlar ve Nick Saban’ı ararsanız ona odaklanacaklar ve onun için sert bir baskı yapacaklar gibi görünüyorlar.

“Ve sahanın şöyle bir şey olduğunu varsayıyorum, ‘Hey, son oyun kurucu Mac Jones, ilk turda gitti. Zaten Patriots için dışarı çıkıyor. Bryce Young, gelecek yıl ilk 10’da yer alacak. Neden bu program için oynamak istemiyorsun? Neden başka bir yere gitmek isteyesin ki?”

İlişkili

Rico Flores için Notre Dame ve Ohio Eyaleti mi?

Arch Manning Teksas'a mı iniyor? Fotoğraf: Brandon Huffman, 247Sports

Dört yıldızlı Folsom (Kaliforniya) geniş alıcı, 3 Temmuz taahhüdü öncesinde son listesinde iki göze çarpıyor gibi görünüyor — Ohio eyaleti ve Notre Dame. Flores yakın zamanda Columbus’a yaptığı bir geziden keyif almasına rağmen, iki program şu anda boyun ve boyun gibi görünüyor.

İlişkili

Massachusetts ATH dörtlü resmi ziyaret planlıyor

Arch Manning Teksas'a mı iniyor? Fotoğraf: Gaby Urrutia, 247Sports

Buckingham Browne & Nichols School’dan Ronan Hanafin, Haziran ayı için resmi ziyaret programını belirledi. boston Koleji, Clemson, Nebraska ve Notre Dame’ın hepsi yetkilileri kabul edecek. Notre Dame, bu noktada Hanafin’in lideri olarak profiller, ancak yerel Boston Koleji’nde uyumaz. Programla güçlü aile bağları var.

İlişkili

USA TODAY Sports’un kolej tellerinden daha fazla işe alım haberi

Arch Manning Teksas'a mı iniyor? Sendikasyon: Haber-Basın

Bufalo Teli: 2023 DB Arian Parish, Bufaloları ilk altı listesine koydu

Timsah Teli: Florida koçları ülkenin 2 numaralı RB acemisine göz kulak oluyor

Kumral Tel: Auburn, 5 yıldızlı 2024 atlet KJ Bolden’ı sunuyor

Wolverines Teli: Michigan futbolu, elit Texas geniş alıcısı için ilk 5’i yaptı

Truva atları Tel: USC ve Lincoln Riley için bir işe alım savaşı daha önemli hale geldi

İlişkili

İlişkili


Kaynak : https://usatodayhss.com/lists/friday-night-notes-arch-manning-texas-eli-holstein-alabama

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir