Arch Manning öğrenci kimliğini kaybetti… iki kez


Arch Manning, son birkaç yıldır lise futbolunun odak noktası oldu; yetenekli oyun kurucu, daha önce Eli ve amcalar tarafından tutulan Isidore Newman’da (La.) rekorlar toplarken, olası NCAA iniş noktaları hakkında ulusal bir vızıltı yarattı. Peyton.

Ancak, 2023 sınıfından en yüksek puan alan acemi, Teksas Üniversitesi’ndeki üniversite yolculuğuna başlamak için Austin’e geldiğinden, bunların hepsi arka görüşte.

Şimdi, Archibald C. Manning üniversiteli bir çocuk. Beş yıldızlı oyuncu-arayan, elbette. Ama maskenin arkasında, o sadece kampüsteki bir yüz. Diğerleri gibi o da yeni deneyimlerin koşuşturmacasına alışıyor ve kampüste dolaşırken yönü şaşırmış birinci sınıf öğrencilerinden oluşan bir kalabalığa katılıyor.

Ve görünüşe göre eşyalarını kaybediyor, en önemlisi de öğrenci kimliğini – kurutucuda çorap kaybetmek kadar yaygın olan, hikayeli bir geleneğe dolanmış klasik bir üniversite hareketi.

Elbette, Manning Ağacı’nın bir parçası olduğunuzda – ve muhtemelen Longhorns’u ulusal zafere geri getirecek olan QB1 – tweet’ler olacak.

Beklendiği gibi, başarısız şakalar ve QB ile ilgili arızalar çok fazlaydı. Ancak bu, paket arasında göze çarpıyordu:

Ve öğrenci kimliğinizi bir kereden fazla kaybederseniz…

Manning’den ikonik gaf. Efsanevi.

Arch, Three-Peat’e gidecek mi?
Kaynak : https://usatodayhss.com/2023/arch-manning-lost-his-student-id-twice

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir