Araştırmacı gazeteci Romain Molina, “Bir şeyler ters giderse, suçu Benzema’nın üzerine atabiliriz” – Araştırmacı gazeteci Romain Molina, Fransa takımıyla ilgili çarpıcı ayrıntıları ortaya çıkarıyor ve Benzema uluslararası futbolu bıraktığını duyuruyor


21 Aralık 2022 12:24 pm (İngiltere Saati) tarihinde yayınlandı

Ünlü araştırmacı gazeteci Romain Molina, Fransa’nın ekibi ve Karim Benzema ile paylaştıkları ilişki hakkında çarpıcı detayları ortaya çıkarıyor.

Fransız gazetecinin ortaya attığı şaşırtıcı iddialar, Karim Benzema’nın bazı Fransız oyuncularla ve Fransız Futbol Federasyonu ile olan zayıf ilişkisini vurguluyor.

Adı Fransa’nın kadro listesinde yer alan Karim Benzema, uyluk sakatlığı nedeniyle sahalardan uzak kaldığı için Dünya Kupası’nda Les Blues formasıyla bir kez bile forma giyememişti. yaralanma.

Getty Images’den gömün

Sakatlıktan başarılı bir şekilde kurtulmasına rağmen Deschamp, onu Dünya Kupası finaline çağırmamaya karar verdi.

Fransız takımı, turnuva boyunca üst sıralarda yer alan Güney Amerika devleri Arjantin’e şok edici bir yenilgi verdikleri için arka arkaya dünya kupası şampiyonluklarını kazanamadı.

Molina, 35 yaşındaki oyuncuya Fransa’nın nasıl davrandığını paylaştı.

Molina’ya göre FFP, Euro 2021’de Fransa için bir şeyler ters giderse suçu Benzema’ya atmaya karar verdi. Fransa, İsviçre onları penaltılarda mağlup ettiği için Son 16’da turnuvadan çekildi.

Madrid Xtra, Molina’ya atıfta bulunarak, “Fransız Futbol Federasyonu’ndan bazı kişilerin Euro 2021’den sonra söylediği şey: ‘Bir şeyler ters giderse, bunun için Benzema’yı suçlayabiliriz'” dedi.

Fransız yıldız oyuncular Antoine Griezmann ve Hugo Lloris’in, Fransız forvetin Kasım ayında Fransa Dünya Kupası kampından ayrılmasından memnun olduklarına dair iddialar var. Fransa’yı kendi takımları olarak görüyorlar ve burada kimsenin liderliklerine meydan okumasını istemiyorlar. Benzema varlığı

Getty Images’den gömün

Molina ayrıca, kıdemli forvet oyuncusunu alenen destekleyen oyuncuların bileklerine tokat atılacağını iddia ediyor.

Yıldız forvet, 37 kez file arkasını bulduğu tüm müsabakalarda ülke için 97’den fazla maça çıktı.

Karim Benzema, uluslararası emekliliğini duyuran özür dilemeyen bir mesaj yayınladı

Fransa’nın FIFA Dünya Kupası finalinde penaltılarla Arjantin’e yenilmesinden saatler sonra, en iyi oyuncularından Karim Benzema, Fransa’daki uluslararası kariyerini bitirmeye karar verdi.

Instagram gönderisinde şunlar yazıyordu (Fransızcadan çevrildiği şekliyle):

“Bugün olduğum yere gelmek için gereken çabayı ve hataları yaptım ve bununla gurur duyuyorum! Ben kendi hikayemi yazdım ve bizimki bitiyor.”

Real Madrid’in golcüsü, takım arkadaşlarına ve koçlarına teşekkür etmedi, bunun yerine yaptığı her şeyden gurur duyduğunu ve kariyerinde bulunduğu yere götürdüğünü söyledi.

Raphael Varane, Vinicius Junior ve Mario Balotelli, forvet oyuncusuna hizmetinden dolayı teşekkür eden önde gelen sporculardan bazılarıydı.
Kaynak : https://worldinsport.com/if-anything-goes-wrong-we-can-blame-it-on-benzema-investigative-journalist-romain-molina-unravels-stunning-details-about-frances-team-and-benzema-announces-retirement-fr/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir