ARA FC çantası, Mata Rukmani’yi 0-4 yenerek ivme kazandı


AIFF Medya Ekibi

BHUBANESWAR: ARA FC, bugün Hero Indian Women’s League’de Mata Rukmani FC’ye karşı 0-4’lük bir galibiyetin ardından tam puan aldı. Gujarat tarafı bu sezon üçüncü galibiyetini kaydetti.

Karşılaşmaya ARA FC daha ilk dakikadan üstünlük sağlayarak başladı ve pozisyonlar yaratmaya devam etti. Mata Rukmani iyi bir savunma soğukluğu ile geldi ve her şeyi uzak tuttular.

Son olarak, 16. dakikada, Kiran’ın mükemmel bir bitişle ceza sahasının kenarından fileyi bulması ile kilitlenme kırıldı. Daha sonra ARA onların yanında ivme kazandı ve Mata Rukmani, ziyaretçilerin yüksek pres maçından zarar gördü.

ARA birçok fırsat yaratmış olsa da, hedefi bulamayınca hücumdaki üçüncülükte şiddetle eksik kaldılar.

Sonunda ilk yarının vuruşunda, 45+3. dakikada Madhubala, Nisha’nın isabetli çaprazından ARA adına farkı ikiye katladı.

ARA, rahat bir 0-2 öne geçti.

İkinci yarıya ARA hızlı ve rahat bir başlangıç ​​yaparak 58. dakikada farkı 0-3’e getirdi. Manisha ceza sahasının kenarından gol atıyor.

Oyunun en iyi kısmı için hepsi ARA FC’ydi. Anju, 78. dakikada çok dar bir açıdan galip gelen golü kaydetti ve ARA’nın üstünlüğünü koruyarak farkı 0-4’e çıkardı.
Kaynak : http://www.indiansportsnews.com/2-uncategorised/48292-hero-indian-women-s-league-ara-fc-bag-winning-momentum-beating-mata-rukmani-0-4

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir