Antrenör yardımcısı Pravin Amre, ilk beş maçımızdan sonra çok fazla karakter sergiledik diyor.


Yeni Delhi: Delhi Capitals, Cumartesi günü Delhi’deki Arun Jaitley Stadyumu’ndaki bir sonraki TATA IPL 2023 maçında Punjab Kings ile karşılaşacak. Maçtan önce konuşan Delhi Capitals’ın Yardımcı Antrenör Pravin Amre, “İlk beş maçımızdan sonra çok fazla karakter gösterdik. Kendi sahalarında Gujarat Titans’a karşı küçük bir savunma yapmak ve RCB’ye karşı oynama şeklimiz bize verdi. çok güven. Potansiyelimiz olduğunu biliyoruz ve bir sonraki maçta işimize yarayacak bir strateji uygulamaya çalışacağız.”

Takımın geliştirmesi gereken yönü sorulduğunda Amre, “Bu sezon ilk altı maçta bir wicket kaybettik. Bu bizim için bir endişe kaynağı oldu. Ve bu alanda gelişmeye odaklanıyoruz. birkaç oyunda powerplay over’da iyi iş çıkardık ve bu performansları tekrarlamaya çalışacağız.”

Yardımcı Antrenör ayrıca kaleci-vurucu Philip Salt’a övgüler yağdırdı, “Salt bu sezon çok büyük bir katkı yaptı. Korkusuz bir kriket markası oynuyor. Hint kalelerine iyi uyum sağladı. Maç Ödülü bu sezon.”
Kaynak : http://www.indiansportsnews.com/cricket-news/48469-we-ve-shown-a-lot-of-character-after-our-first-five-games-says-assistant-coach-pravin-amre

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir