Anthony Richardson Buluşması, 2023’te Dalvin Cook, Patrick Peterson
VikingsBölgesi Mor Söylenti Değirmeni her hafta iki günlük bir tarihçedir. Haftanın tüm söylentileri kementlendi ve incelenmek üzere Cumartesi ve Pazar günlerindeki makaleler olmak üzere iki noktada toplandı. Bugün 4 Mart sayısı.

Unutmayın – söylentiler söylentiler. Hafta sonları bu parçalarda okuduğunuz şey, dünyanın Vikinglerle ilgili hakkında konuştuğu şeydir, mutlaka meyve verecek öğeler değil.

Mor Söylenti Değirmeni: Anthony Richardson Buluşması, 2023’te Dalvin Cook, Patrick Peterson

İşte haftanın ilk partisi.

Söylenti: Vikingler, Nisan ayında kulübe katılabileceğinin bir göstergesi olan 2023 NFL Combine’da Anthony Richardson ile bir araya geldi.

Richardson Toplantısı
15 Ekim 2022; Gainesville, Florida, ABD; Florida Gators oyun kurucusu Anthony Richardson (15), Ben Hill Griffin Stadyumu’nda ilk çeyrekte LSU Tigers’a karşı mücadele ediyor. Zorunlu Kredi: Kim Klement-USA TODAY Sports.

Vikinglerin 1. Raunt oyun kurucu ile karşılaşması heyecan verici olsa da, takım eninde sonunda draft etmeyeceği çok sayıda oyuncuyla karşılaşacak. Her sezon dışında, özellikle NFL Combine’da, Kirk Cousins’in sezon başına 35+ milyon $ karşılığında sözleşmesi olduğu zamanlarda bile, oyun kurucu titizliği gösteriyorlar.

SKOR Kuzey’in Judd Zulgad Perşembe günü tweet attı“Bize ait Darren Wolfson hakkında raporlama SKOR Kuzey Vikinglerin NFL Scouting Combine’da QB Anthony Richardson ile buluştuğu.

Yani, toplantı gerçek ve Minnesota’nın belli ki Gators oyun kurucusuyla bir dereceye kadar ilgisi var. Richardson seçmelerde 23 numaraya düşerse biraz çılgınca olurdu, bu da Vikinglerin varlıklarını takas etmek zorunda kalabileceği anlamına geliyor. yukarı çıkmak onu isterlerse taslak kurulu. göreceğiz.

Bir oyuncuyla yapılan bir takım toplantısının hiçbir şeye kesin gözüyle bakılmaması gerektiğini yineleyeceğiz. Süreç böyle işliyor.

Söylenti: Dalvin Cook, büyük bir kap vuruşuna rağmen muhtemelen 2023’te Vikings ile geri dönecek.

Anthony Richardson Buluşması, 2023'te Dalvin Cook, Patrick Peterson
6 Şubat 2022; Cennet, Nevada, ABD; NFC geri koşuyor Minnesota Vikings takımından Dalvin Cook (33), Allegiant Stadyumu’ndaki Pro Bowl futbol maçında dördüncü çeyrekte AFC’ye karşı topu yakalıyor. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports

NFL Ağları Tom Pelissero katıldı Paul Allen üzerinde KFAN ve Cook hakkında şunları söyledi: “Önümüzdeki hafta tamamen garantili olacak iki milyonu var. Omuz ameliyatından geliyor. Yani, bu para zaten kilitlendi. Kesinlikle takımda olduğunu tahmin ediyorum.”

Cook’un bu yaz sezonunda Vikingler’de kalıp kalmayacağı ile ilgili macerası alt üst oldu. Vikings analitik odaklı ön büronun 14,1 milyon dolarlık bir üst sınırla geri kaçmayı sürdürmesi garip olurdu. Ancak aynı zamanda Cook, 2022’de gol atmak için epeyce homerun yaptı.

Bununla birlikte, Pelissero, Cook’un dönüş yolunda olduğu açık alana çıkıyorsa, muhtemelen haşhaş değildir.

Belki de Vikingler şapka vuruşunu yeniden yapılandırır.

Söylenti: Vikingler, Patrick Peterson’ı bir yıl daha geri istiyor.

Patrick Peterson'ın Oyunu Eğildi Ama Kırılmadı
10 Ekim 2021; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings’in korner oyuncusu Patrick Peterson (7), US Bank Stadyumu’nda dördüncü çeyrekte Detroit Lions’ın gol atmasına tepki gösteriyor. Zorunlu Kredi: Jerome Miron-USA TODAY Sports.

Peterson, geçen Eylül’den bu yana birçok kez Vikinglerle kalmak istediğini söyledi. Ve sadece birkaç söylenti aksini ima etti. Peterson’ın kuzeni Bryant McFadden, Lamar Jackson NFC’ye geçerse savunmacının Atlanta Falcons için oynamaktan çekinmeyeceğinden özellikle bahsetti.

Bu haftaya hızlı ileri sarın ve yukarıda bahsedilen Wolfson şunları söyledi: SKOR Kuzey’in Mackey ve Judd göstermek Flores ve Vikinglerin Peterson’ı 2023’te geri istediğine “inandırıldı”. Serinin “kesinlikle Peterson’ı geri istediğini” belirtti.

Flores söylüyorsa, Minnesota muhtemelen bunu gerçekleştirecektir. Peterson’ın serbest oyunculuğuyla ilgili her şey – Minnesota’da kalma arzusu ve Flores’in talebi – bir anlaşmayı “kolay” hale getirmeli.

Peterson, 2022’de NFL’nin en iyi 12. korneriydi, buna göre Profesyonel Futbol Odağı.


Kevin O'Connell, Adam Thielen'in Durumunu Vikings ile Güncelliyor

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh Ve sal baharat. Viking takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Profesyonel Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/top_news/richardson-meeting

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir