Anthony Barr, Kovboylarla Bir Yıllık Kanıtlama Anlaşmasını Kabul EttiAnthony Barr

13 Ekim 2019; Minneapolis, MN, ABD; Jordan Howard’ı (24) geride bırakan Philadelphia Eagles, US Bank Stadyumu’nda ikinci çeyrekte Minnesota Vikings defans oyuncusu Anthony Barr (55) tarafından ele alındı. Zorunlu Kredi: Brace Hemmelgarn-USA TODAY Sports

Anthony Barr’ın Minnesota’da tutulmasını sağlamak Mike Zimmer için bir öncelikti. Çaylak anlaşmasından sonra Barr, Jets ile imzalayacak gibi görünüyordu. Bunun yerine, kıdemli defans oyuncusu Minnesota’ya geri dönmeye karar verdi ve kendisine verilen bir uzatmayı kabul etti. 5 yılda 67.5 milyon dolar. Birçok kişi bunun çok fazla para olduğu konusunda ısrar etti, ancak Zim baş antrenör olarak ilk draft seçimini savundu.

Anthony Barr’ın bu anlaşmayı kabul etmesinden bu yana birkaç yıl geçti. Son zamanlarda, bazı sakatlıklarla mücadele etti ve muhtemelen takımların teklif etmeye istekli oldukları anlaşmalar konusunda daha temkinli olmalarına katkıda bulundu. Yine de Dallas ile bir yıllık 2 milyon dolarlık anlaşmayı kabul etmesi dikkat çekici:

Tomasson tweet’inin önerdiği gibi, Barr’ın teşvikler yoluyla bir milyon daha kazanma potansiyeli var.

Barr iyi bir futbolcu. Uzunluğu ve menzili ile bir linebacker olarak çok yönlülük sunar. Yıldırım atabilir, kapsama alanı düşebilir ve koşuya karşı etkili bir oyuncu olabilir. Bununla birlikte, birçok Vikings hayranının sorunu, QB’nin peşinden çok sık geçme şansı bulamamasına rağmen, güçlü bir pas aceleciymiş gibi ödeme almasıydı.

Dallas’ta Anthony Barr, başta Demarcus Lawrence ve Micah Parsons olmak üzere ön yedide birçok yetenekli oyuncuyla birlikte çalışacak. Barr gerçekten zeki, saha dışında harika ve çok yönlü. Kovboylar muhtemelen bu anlaşmadan çok memnun kalacaklar.


Anthony Barr, Kovboylarla Bir Yıllık Kanıtlama Anlaşmasını Kabul Etti
Kaynak : https://purpleptsd.com/2022/top_news/anthony-barr-accepts-a-one-year-prove-it-deal-with-cowboys/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir