Anında analiz: Padres, tarihi umutlar için Soto, Bell’i satın aldı


Juan Soto
1 Ağustos 2022; Washington, Columbia Bölgesi, ABD; Washington Nationals sağ saha oyuncusu Juan Soto (22) Nationals Park’ta sekizinci vuruş sırasında New York Mets’e karşı ilk kaleyi önde götürüyor. Zorunlu Kredi: Brad Mills-USA TODAY Sports

San Diego Padres nihayet Washington Nationals megastarı için takas yapmak için bir anlaşma yaptı Juan Soto. San Diego da yavaşlıyor Josh Bell anlaşmada. Bu, haftalardır beklediğimiz Soto takas haberi ve All-Star takımını bir araya getiriyor. Fernando Tatis Jr. ve Manny Machado Güney Kaliforniya’da.

Juan Soto Padres takası

Bu, ticaret tarihi tarihinin en büyük anlaşmalarından biri ve potansiyel olarak en önemlisi.

CJ Abrams, MacKenzie Gore, Robert Hassell III, Jarlin Susana ve James Wood eşi görülmemiş bir genç yetenekle ülkenin başkentine gidiyorlar.

Soto, Machado ve Tatis, oyuncularla baş başa gitmek için saldırgan bir çekirdek. Freddie Freeman, Trea Turner ve Mookie Bahisleri-Los Angeles’ta güçlendirilmiş juggernaut. Gore, çaylak yılında etkilendikten sonra büyük bir kayıp, ancak bu, Soto’nun kalibresinde bir oyuncu almanın bedeli. Karşılaştırmalar Ted Williams hiperbolik değildir.

Abrams, Major League kariyerinin başlarında mücadele etti, ancak 2022’den önce spordaki en iyi dokuzuncu adaydı. Hassell 21. oldu. Wood, geçen yıl ikinci turda seçildi ve bu sezon single-A’yı aydınlattı. Susana sadece çaylak balosunda ama küçük bir örneklemde etkiledi.

En önemlisi, Padres de dahil etmeyi başardı Eric Hosmer ticarette (ticaret yasağı şartından feragat etmesi şartıyla). San Diego uzun süredir bu sözleşmeyi değiştirmeye çalışıyor (ve önümüzdeki üç sezonda 39 milyon dolar olarak kalıyor) ve onu buraya dahil etmek, ilk kale ve DH için sıkışık bir durumdan kurtarıyor.

çan ve Luke Voit şimdi bu görevleri, 2022’de zaman zaman kekeleyen bir suça net bir yükseltme olan şeyde paylaşacak.

Herhangi bir Soto takası ligi değiştirecekti. Bu, National League West ateşine daha fazla yakıt döküyor ve San Diego’yu World Series yarışmacılarının iç çemberine alıyor. Washington, potansiyel olarak bir sonraki rekabetçi ekibinin çekirdeğini oluşturan, arzu ettikleri yetenek koleksiyonuna sahip.
Kaynak : https://franchisesports.co.uk/juan-soto-padres-trade-analysis-reaction-bell/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir