Analist Vikinglerin Sektörün En İyisi Olduğunu İddia Ediyor – 1 AlandaAnalist Vikinglerin Sektörün En İyisi Olduğunu İddia Ediyor - 1 Alanda
24 Kasım 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; New England Patriots oyun kurucusu Mac Jones (10), Minnesota Vikings defans oyuncusu Danielle Hunter (99) US Bank Stadyumu’nda ilk çeyrekte koşarken bir pas attı. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Vikingler, çaylak bir baş antrenöre sahip olmasına rağmen 13-4’lük etkileyici bir rekorla bir sezon geçirdi. Kevin O’Connell ve ekibi, pozitiflik etrafında inşa edilmiş harika bir yeni kültür sayesinde kazandı ve kavrama genini aşıladı.

Minnesota normal sezonda 11 tek skorlu maçın hepsini kazanmayı başardı, bu tekrarlanmayacak olağanüstü bir başarı. Bununla birlikte, yeni baş antrenör, dediği şeye aşırı derecede odaklandı. durumsal ustalar, debriyajdaki oyun onun için önemliydi ve işe yaradı. Takım sadece debriyajda harika değil.

Analist Vikinglerin Sektörün En İyisi Olduğunu İddia Ediyor – 1 Alanda

Analist Vikinglerin Sektörün En İyisi Olduğunu İddia Ediyor
Miami Dolphins baş antrenörü Brian Flores, Miami Gardens’ta, 15 Eylül 2019. © Allen Eyestone, Imagn Content Services, LLC aracılığıyla.

Vikinglerin gücü, elbette saldırıdır. Justin Jefferson rekor kıran bir alıcı ve hala daha iyiye gidiyor. Onunla QB Kirk Cousins ​​arasındaki bağlantı özeldir. Cousins ​​olağanüstü bir dayanıklılık gösterdi. Düzenli olarak, hatta ligdeki diğer tüm QB’lerden daha fazla darbe alıyor ve hala mükemmel vuruşlar yapıyor.

Hücum mücadeleleri Christian Darrisaw ve Brian O’Neill, tartışmasız ligdeki en iyi ikili ve emrinde çok sayıda tehlikeli silah var. Jefferson söz konusu olduğunda, hâlâ TJ Hockenson, KJ Osborn ve yeni eklenen Jordan Addison var.

Savunma birimi 2022’de bir felaketti, ancak Vikingler harekete geçti ve kulüpte sadece bir sezonun ardından savunma koordinatörü Ed Donatell’in yerini aldı. Eski Dolphins baş antrenörü Brian Flores görevi devraldı. Tıpkı defans oyuncusu Dalvin Tomlinson ve defans oyuncusu Eric Kendricks gibi, tüm korner grubu ayrılırken bazı kişisel soruları var. Bazı genç adamlar, potansiyel bir savunma geri dönüşünün işe yaraması için adım atmalıdır. Ancak, bir pozisyon grubu elittir.

ESPN analisti Mike Clay, ligdeki tüm sınıra koşan grupları sıraladı ve şaşırtıcı bir şekilde, Vikes birinci sırada yer aldı.

NFL çevresindeki birçok analist, Marcus Davenport’un eklenmesini övdü. yıkıcı bir oyuncudur. Davenport 2022’de sadece yarım çuval kaydettiği için taraftarlar bu hareketi sorguladı, ancak çuval sayıları her zaman hikayenin tamamını anlatmıyor, çünkü birçok QB baskısını ateşledi ve pasör toptan kurtulduğu için eve gidemedi. Za’Darius Smith, sezonun ikinci yarısında da benzer bir sorun yaşadı. Hala harikaydı ama kampanyanın başından itibaren çuval sayılarını yakalayamadı.

Analist Vikinglerin Sektörün En İyisi Olduğunu İddia Ediyor - 1 Alanda
29 Temmuz 2022; Minneapolis, MN, ABD; Minnesota Vikings defans oyuncuları Danielle Hunter (99) ve Za’Darius Smith (55) US Bank Stadyumu’ndaki antrenman kampı sırasında ısınıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Ayrıca Davenport, yeni takım arkadaşı Danielle Hunter ile ortak bir özelliği olan mükemmel bir koşu savunucusu. Hunter’ın organizasyonla geleceği bir muamma. Sözleşmesinin son yılına giriyor ve sadece 5.5 milyon dolarlık bir maaş çeki alacak, onun çapındaki bir oyuncu için gülünç bir rakam. Sözleşme haberlerinin yakında kırılmasını bekleyin. Eğer ortak bir zemin bulamazlarsa, ön büro ticaret görüşmelerine girişmeli, ancak bu, üst sınır durumunu karmaşıklaştıracaktır.

Benzer bir durum Smith’i çevreliyor. 2022’de serbest oyuncu ilavesi eksik ödeniyor ve daha fazla para istiyor, bu nedenle sezon dışında daha erken bir takas talep etti. 2023’te 12,5 milyon dolar kazanacak. Parasının bir kısmı zaten Mart ayında kitaplara gittiği için, Smith serbest bırakılmayacak. Takım onu ​​zamlı ya da zamsız tutacak ya da takas edecek.

Üçlü bir arada kalırsa, gerçekten de ligdeki en iyi uç grup olduklarına dair bir tartışma yapılabilir. İşin eğlenceli yanı, sahada çoğunlukla sadece iki kişi olsalar bile bir arada var olabilmeleri. Eagles gibi takımların, oyuncuları taze tutmak için değiştirebilecekleri çok sayıda oyuncusu vardır. Vikingler, geçen sezon Hunter veya Smith’e sık sık bir nefes verdi. Artık DJ Wonnum ve Patrick Jones’un yerine Davenport gelebilir. Her ikisi de iyi yedekler ama Davenport’un oyun seviyesiyle boy ölçüşemezler.

Vikings Defence Yakında Yardım Alabilir
20 Ağustos 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings defans oyuncusu Patrick Jones II (91) ve korner Akayleb Evans (21), San Francisco 49ers geniş alıcısı Jauan Jennings ile mücadele ediyor. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Hunter 906 snap oynadı, Smith 771 ve Jones ve Wonnum ikilisi toplam 868 oyun kaydetti. Yeni rotasyon korkutucu olabilir. Davenport ayrıca daha büyük bir kenar savunucusu. Üçünün de aynı anda sahada olmasına izin vermek için biraz koşabilir. Bu aynı zamanda gardiyanlara zorbalık edebilen Smith’in bir özelliğidir.

En iyi adamlardan biri Eylül’deki sezon açılışından önce ayrılırsa veya bir sakatlık durumunda, yukarıda bahsedilen Jones ve Wonnum’dan büyük ani toplamlarını oynamaları istenecekti. Geçiş telaşında flaşlar gösterdiler. Onların sorunu koşmayı durdurmak. Daha fazla oyun süresi kazanmak birincil odak noktaları olmalıdır.

Güçlü bir pas atağına sahip olmanın avantajı, QB’nin toptan daha hızlı kurtulması gerektiğinden, pas oyununda ikincil oyuncuya yardım etmesidir. Bu, 2023 Vikings ve onların titrek korner grubu için önemli. Genç adamlardan biri olan Akayleb Evans, Andrew Booth ve çaylak Mekhi Blackmon, beklenmedik satın almalar dışında başlangıç ​​CB’si olacak. Mücadele eden Vikinglerin savunmasının bir konuda iyi olduğunu bilmek kesinlikle rahatlatıcı. Flores, bu tür kesintilerle önceden yaratıcı olabilir.


4 Vikings Program Paketleri |  2023

Janik Eckardt, sayıları ve istatistikleri seven bir futbol fanatiğidir. Vikingler, o zamanki oyun kurucuları Christian Ponder’a rağmen favori takımı oldu. Yürüyen bir futbol ansiklopedisi, sitcom izlemeyi seviyor ve tercih ettiği müzik türü Klasik rock. Vikingleri seviyorsanız onu Twitter’da takip edin: @JanikEckardt
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/top_news/claims-vikings

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir